General Mobile E-Tab 5

S

seyit ulutaş

SDN Okuru
vRmZ86.jpg
[/URL][/IMG]

E

e tab 5

SDN Okuru
Beyler ben demiyim de biz yolunu bulduk... Burdan mesaj atin ogretiyim

B

bilir kisi

SDN Okuru
Ayarlar//uygulamalar//sonra ayarlari bulup durduruyorsunuz veya kaldiriyorsunuz bu sayede tabletimizi usb ile pc ye bagliyabilicez

B

Birkullanıcı

SDN Okuru
Bendede öyle oluyordu hiç internete girmiyordu sıfırladım şimdi ağ yok diyor tableti aktive edemiyorum

S

SDN Okuru6666

SDN Okuru
Beyler şu kurulum yoneticisindeki sag usteki bulut isareti nedir neden kirmizi?

B

bilir kiş

SDN Okuru
beyler ben oyun yükledim de geliştirici seçenekleri açtım sonra gitti şimdiderleme numarasına basıyorum bana zaten geliştiricisiniz diyor

S

sSsHACKERsSs

SDN Okuru
Kardesim oncelikle wifiyi actıgın zaman oyunlar gidiyorsa güncelleme geldi demektir hemen kurumsal cihaza girip sol usteki resme tıklıycaz ve ardından on kamera açılacak 4 5 defa ust uste basarsan kurumsal clhaz durdu diye hata verir oyunların geri gelmis olacaktır

S

SDN Okuru999999

SDN Okuru
Arkadaşlar yöntem fixlenmiş hayırlı olsun. Artık ne zamana yöntem bulunursa

S

SDN Okuru136df

SDN Okuru
BEYLER TABLET FİX YEDİ. Yeni yöntemi bulmak için bildiğiniz hacker olmamız lazım

S

Sdnciantep

SDN Okuru
Beyler Ekim ayı için yeni bi yöntem bulan oldu mu ? Clean master falan işe yaramıyor artık sadece bluetoothu acabildim.

F

FaLCoN-61

SDN Okuru
Beyler root atıp ceza alan var mı hiç tanıdığınız ? Bana korkutma gibi geldi ama gerçeklik payı da yok değil. Ceza yoksa root atmak istiyorum.Zira tablet hiçbir işe yaramıyor bu haliyle.

F

FaLCoN-61

SDN Okuru
Hacı ceza falan veriyorlar mı gerçekten ona göre root atacağım. Bu disiplin mevzusu sadece korkutma amaçlı mı ?

Aizen_Sama

Öğrenci
15 Ekim 2015
1
0
0
Root attim ben kingroot ile atiliyor inanmayana resim atabilirim yoluda herseyide belli 600 kisiye yakin atan var ceza falan palavra

S

sgh1999

SDN Okuru
arkadaşlar meraba bende tab 5var ama fabrika ayarlarına döndürdükten sonra bi daha tablete giremedim fakat ben root yapmak istemiyorum

S

SDN Okururben

SDN Okuru
E tab 5 tableti sıfırladım. Yeniden açtığımda ise tc ve şifremi giriyorum hata veriyor. Hata ise java ssl ssl... veya java security cert cert path validator exception trust anchor for cercificiation path not faund hatası veriyor yardım edermisiniz

S

SDN Okuru 8080

SDN Okuru
Apk yukleniyorda hala kardesime verdn dosya yoneticisi kayboldu nasl getrcm 😂

H

Hayallerim9876

SDN Okuru
Arkadaslar benim tabletimde de general mobile yazısı donup duruyor yaklaşık 4-5 saat oldu artık şarjının bitmesini bekliyorum tuşları da çalışmıyor ne yapmaliyim

R

Root atmayin

SDN Okuru
beyler ben cok koru bisey yaptim root attim sixaxis controller kurup minecraft oynadim tabletten tablet kapandi ve artik kapanip aciliyor dongu halinde acilinca ekranda ......lisesi lutfen en yakin kuruma basvurun cihaz kilitlendi diye not cikiyor buyuk ihtimal pazartesi disiplin root atacaksaniz bile meb le ilgili herseyi silin kurum yoneticisi vs. Vs. Tirsiyorum ama korkunun ecele faydasi yok

O

Offffff

SDN Okuru
Aynisi bana oldu root attim diye yandim ben xihaziniz kilitlendi lutfen en yakin kuruma basvurun

G

gittttti

SDN Okuru
dosya yöneticisi kayboldu ve apk engeli fixlenmiş artık bi işe yaramayan tabletleimiz var

hsynkç

Öğrenci
17 Ekim 2015
1
0
0
beyler dosya yöneticidi kayboldu tablleti fabrika ayarlarınaçevirdim sonrada ''10 - HATA:AutoRegidterDecive tablet '' diyebir yazıgeldi nasıl düeltebilirm acil şifreyi girip aktive et diyorum aktive olmuyo

M

mami29292929

SDN Okuru
Ben tableti aktive edemiyorum. Kullanici adini girdim yani tc noyu sonra sifreyide girdim aktive et butonuna bastim ama hicbir sey olmadi yardim edin lutfen

sungur1365

Öğrenci
17 Ekim 2015
1
0
0
Arkaslar ojcelikle bu apk oyn indirin sonra dosya yoneticisene girin my favoretiye gelecek oradan kopyalayin ve dowlamda yapistirinn ve cikin ama kaptmayin eba markete girin ve adobeyi indir o sure icinde dowlanda bi dosya gelecek bu indirme surerken gelen dosyayi silin sonra apk oynun ustunr basili tutun ve sag uste 3noktw var ona basin ve yeniden adlandirn deyin hemen silin sonunda apk yazisi kalacak sildiginiz dosyanin rakamini yazin ve eba markete donun inince otamatik oyun inivek ama bu surec icerisinde eba maarketi gemisden silmeyinnolmaz ve eger internet hizliysa siz yapamadan indiyse daha agir seyler indirin nusrat gibi daha uzunun surer size zaman kazandirir yavassa satranc gibi seyler indirin yapassaniz bana ulasabilirsiniz 0543 6336713

S

SDN Okuru41

SDN Okuru
Beyler dun format attım dunden beri aktivasyon edemiyorum tablet sorgulanıyor Auto register device diyo yardim lütfen

T

trol786

SDN Okuru
Beyler e tab5 e ilk clean.master yukleyin en son sürüm olsun.clean master yüklemek içinde eba markete girin netiniz hizliysa büyük boyutlu uygulamalar seçin sonra seçtiğiniz uygulamayı indir deyin(looking forwad olabilir).uygulama inmeye başlar başlamaz uygulama yoneticisinden download a girin looking forwad i sectiyseniz orada 88 diye gözükür o dosyayı silin. Clean master download a kopyalayıp 88.apk yapın sonra inen dosyaya geri donun inmesini bekleyin sakın ordan çıkmayın indikten sonra 5-10 sn bekleyip tableti aç kapa yapın.