General Mobile E-Tab 5

S

SDN Okuruhjjjj

SDN Okuru
Bende buldum çözümü. ..
Bana wpa kirma yani F@tih ağıni kirmayi goşterene verebilirim ...
Facebook/yunusemre.eke

Calderone

Öğrenci
1 Eylül 2015
79
15
8
Tableti bilgisayara bağlayıp dosya atmak istiyorum ama engel olduğundan yapamıyorum. Benim arkadaş mikrofon falan bir şeyler yaptım bağladım dedi var mı yardım edebilecek?

isimsiz1bey

Öğrenci
17 Mart 2015
5
0
1
beyle eba market fixlenmiştiya yeni yöntem buldum elim ayağım titriyo yeni yöntem BEYLER FİX DEN SONRA CM KURMAYI BAŞARDIM !!!!!!:clap::dirol: ama kimseye veremem çünkü meb buradan görüp fixleyebilir eğer fixlenmesse 1 hafta sonra atarım buraya oleeyyyyy bee
Fakedir...
Arkadaşlar bir e posta yazdım belki işe yarar sizde gönderin. Belki belirli sayıya ulaşırsak işe yarayabilir. Tableti tekrar kullanabiliriz belki.

----http://fatihprojesi.meb.gov.tr/tr/gorusveoneriler.php------

"E tab 5 tabletlere uygulama yüklenmiyor. Son güncellemeden sonra hiçbirşey yapılmaz oldu. Eba market bile açılmıyor. Bluetooth, WİFİ, kullanılmıyor. Pc ye bağlanmıyor. İçine ödev vs. bile atılmıyor. Ekrana şifre koyulmuyor. Google Play Store yok. Wifi sürekli açık olduğu için şarj çabuk bitiyor. Bu kadar fazla engel olduğu için birçok kişi root'a yöneliyor. Kurumsal Cihaz Yöneticisi'nin izinleri öğrencileri endişelendiriyor. Kamera-ses kaydı-konum vs. gibi. Lütfen tableti kullanıma açık yapın..."

O

onder01

SDN Okuru
Arkadaslar bende birsuru oyun vardi sonra hocaya yakalandim hepsini sildirdi bende tablete format attim sonra bi daha oyun falan yukleyemedim eba market yoluyla baska bi yolu varmidir acaba bilgilendirirseniz sevinirim

cibril

Öğrenci
15 Aralık 2008
1
0
0
gençler öğretmen tabletlericde usbyi tanımıyor. bilinmeyen kaynak açılamıyor. güvenlik ayarları yok. eba markete girmiyor. bu yüzden sıkmayın canınızı. sadece google play dan bir şeyler indiriyor. digerleri aynı. usbyle dosya atamıyoruz. en önemlisi klavyeyi tanımıyor. on parmak kullanacağız ama klavyeyi görmüyor. neden kilitlemişlerse amaçlarını bir türlü anlamadım.

F

fail58sivas

SDN Okuru
Beyler bittik.E Tab 5 artık yok.Youtube Yok .FiliM Yok .SADECE Google ana sekmesİ var.gerİ kalan yok.bİttİk.kaldir at tabletİ.görseller de kendİlerİne göre koymuş.yanİ tabletİ şİmdİye kadar her hareketİmİzİ görmüşler ve bakmiİşlar 23 mİlyon ögrencİyİ dİsİplİne gönderemedİler bütün herşeyİ kaldirdilar.erkenden root atanlar kazandi.message m dİyor.protokol excepttİon fİlan dİyor.

Sunucu güncellenmiyor boş diyor laennnn

A

Absentium

SDN Okuru
Aslında clean master uygulamasının manifestinden packagesini kurumsalın packagesiyle değiştirebilirsek eski eba üzerinden apk kurma yöntemiyle clean masteri kurmuş oluruz ayrıcada kurumsal sistem yöneticisi de bu sayede kalmış olur bu sıralar package değistirme çalışmaları yapıyorum şuana kadar başarılı olamadım bu yöntemi deneyebilirseniz sevinirim belki başarı elde edebiliriz fixlenmesi zor bi yöntem mebi sıkıntıya sokar yani 😁 benimde tabletim xposed yüklemesi yaparken hard reboot atınca brick oldu servisten geldiğinde pişman oldum xposed yüklemeye caliştığıma 😞

Z

zityaretçi 2000

SDN Okuru
Arkadaşlar bluetooth açmayı anlaticam
Öncelikle çalar saatimizi kuruyoruz saat 12:30 ise 12:35 e kurun 5 dakika yani daha sonra tableti kapatıyoruz alarm çalınca sag tarafa yani acik goz olan tarafa sürüyoruz tablet acikliyor daha sonra yukaridan bluetooth simgesine tikliyoruz aciliyor

grafikcoder

Öğrenci
8 Kasım 2015
9
1
1
Aslında clean master uygulamasının manifestinden packagesini kurumsalın packagesiyle değiştirebilirsek eski eba üzerinden apk kurma yöntemiyle clean masteri kurmuş oluruz ayrıcada kurumsal sistem yöneticisi de bu sayede kalmış olur bu sıralar package değistirme çalışmaları yapıyorum şuana kadar başarılı olamadım bu yöntemi deneyebilirseniz sevinirim belki başarı elde edebiliriz fixlenmesi zor bi yöntem mebi sıkıntıya sokar yani 😁 benimde tabletim xposed yüklemesi yaparken hard reboot atınca brick oldu servisten geldiğinde pişman oldum xposed yüklemeye caliştığıma 😞
Kardesim bende oyle calismalara basladim :) package ismi icerigi felan.hatta kurumsal cihaz yoneticisine guncelleme olarak yukluycektm.sertifika uyumsuzlugu hatasini verdi.

H

hvvagrkem

SDN Okuru
tableti fabrika ayarlarına döndürdüm ama tekrar wifidne bağlanmıyor yardım edin lütfen tekrar nasıl açabilirim

S

SDN Okuru hll

SDN Okuru
Arkadaslar ekran kilidinin guvenlik bolumuyle alakasi yok AYARLAR-DİGER AYARLAR VPN girip evet dedikten sonra ekran kilidi koyulabilior ama roooat ve oyun yukleme konusunda bilgim yok arastiriorum kisa surede bulmaya calisacam eger bulan olursa lutfen paylassin

EpicLife

Öğrenci
25 Eylül 2015
14
9
3
-------------------- MİLLET !!! --------------------------

Sonunda bunu da buldular !!!!

- E-Tab 5 Kilitlenen Tableti Kurtarma : https://m.youtube.com/watch?v=ioxEdCCR0XM

- E-Tab 5 " Clean Master ' sız + Root ' suz + Google Play yüklenmiş bir biçimde MDM den kurtulma : https://m.youtube.com/watch?v=FRh_fwFSHZ8

Bu da yapanların forum sitesi : [Rehber - Güncellendi]ETAB 5 Twrp recovery yükleme - Turkdevs - Türkiye Android Geliştiricileri Topluluğu

ARKADAŞLARA BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYELİM...

Y

Yusuf 56

SDN Okuru
E tab 5 de blutut acmak icin alarmı 1 dk ileri alıp tableti tamamen kapatın sonra bekleyin tablet kendiliğinden 1 dk sonra açılıcak alarmı kapatın ve bulutut açılacak

adlec

Öğrenci
7 Kasım 2015
3
0
0
-------------------- MİLLET !!! --------------------------

Sonunda bunu da buldular !!!!

- E-Tab 5 Kilitlenen Tableti Kurtarma : https://m.youtube.com/watch?v=ioxEdCCR0XM

- E-Tab 5 " Clean Master ' sız + Root ' suz + Google Play yüklenmiş bir biçimde MDM den kurtulma : https://m.youtube.com/watch?v=FRh_fwFSHZ8

Bu da yapanların forum sitesi : [Rehber - Güncellendi]ETAB 5 Twrp recovery yükleme - Turkdevs - Türkiye Android Geliştiricileri Topluluğu

ARKADAŞLARA BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYELİM...-------------------- MİLLET !!! --------------------------
Valla yapanların eline sağlık.Hemen çalıştı ve aslında çok kolaymış:)
Tekrar teşekkürler.