General Mobile E-Tab 5

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Eger yuklediginiz uygulama gozukmuyorsa telefonu yeniden baslatin.eger internet baglantinizi keserseniz hep gozukur.oyle yapmazsaniz.guncellenir.

furkansagmis

Öğrenci
1 Temmuz 2015
78
0
6
boom beach linki : Zippyshare.com - com.supercell.boombeach-22.70-APK4Fun.com.apk
crazy dentist linki : Crazy Dentist - Fun games apk 1.0.9 Free Download - 9Game
B612 camera linki : Zippyshare.com - com.linecorp.b612.android-3.1.0-APK4Fun.com.apk

- - - Mesaj Güncellendi - - -

güncel cleanmaster linki : http://turbobit.net/p0we4ekqr3zg.html

evet arkadaşlar beklenen gün geldi sonunda root zamanı şimdi clenan masterden mdmyi kaldırdıkmı bilgisayara bağlayın usb hata ayıklamayı açın birde bilinmeyen kaynakları açın ve sonra bilgisayara kingo root yükleyin sonra root atın tmmdır geçmiş olsun artık tabletiniz rootlu keyfinize bakın yeni tabletinizle.
sen öyle san hele bi root at sonra tableti kapat aç bak ne oluyor
mebin de sürprizleri devam ediyor hala :D

Kardes olursa banada soyle olurmu bende format attim tablete romda olacagini sanmam ancak dowland mod aciliyorsa bisiler yapila bilir bunun icinde arkasini acmak lazim home tusu dokunmatik ildugu icin okulada goturmedim disiplinden korkuyorum garanti umrumda degil.
10 defa hard reset at 10 defa da ön belleği temizle kilitli yazısı gelmez tablet açılıp kapanır sadece sonra okula verirsin hep böyle oluyor dersin

kardeş okula götür bişi yapmıyolar hocaya sor deki böyle böyle hocam ceza alırmıyım de hoca kötülüğünü istemez sonra ceza alırsın derse verme almassın derse ver olmassa telfoncuya götür onlar yapar. korkma
korkmuyorum zaten de telefonculara sordum yapamayız dediler okul daki bilgisayar öğretmeninin bildiği bi şey yok ben bile daha bilgiliyim ondan :)

bak712

Öğrenci
23 Temmuz 2015
38
0
0
Eger yuklediginiz uygulama gozukmuyorsa telefonu yeniden baslatin.eger internet baglantinizi keserseniz hep gozukur.oyle yapmazsaniz.guncellenir.
Peki Yeniden başlattiğimizda clean master le yaptiğimiz şeyler oyunlar, ayarlar menusu,gibi şeyler sifirlanir mi??

arkadaşlar bi vpn var google playdan telefona secure Freedom indirin superbeamla yollayin açin uygulamayı aşamaları geçin sonra on deyim tmm dır .bu yolu deneseniz tsk ediceksiniz bn yaptim oldu ayni supervpnd gibi calisiyor. İnternette yasakli heryere giriyor
Bende indirdim on yaptim ama internette yine açilmiyorr. Daha detayli anlatsan iyi olur gibi..
Bide sol ustte hep işreti warr

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bisey sorcam cok önemli lutfen cevp vern hani clean masterla kurumsal cihaz yonetimini kaldr yapiliyo, kalkmiyo ama ayarlara guvenlik sekmesi feln geliyo
Ayarlardan konum bilgisi kapatıldığında onceki gibi bir sure sonra tekrar kendiliğinden açılıyomuu??pleasee 🙏

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kurumsal cihaz yönetimi kaldırılmıyor. Clean master yükledim kaldırmaya çalıştım yükleme kaldıramadı gibi bi hat alıyorum bu sorunu çözebilecek var mı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim tablet donmuştu açılırken general mobil yazısı çıkıp tekrarlanıyordu güç dügumesi ve ses acmaya bastim reset vardi tikladim duzeldi o rootmu oluyo lütfen cevaplayın

Kafadar784

Öğrenci
31 Temmuz 2015
31
0
0
boom beach linki : Zippyshare.com - com.supercell.boombeach-22.70-APK4Fun.com.apk
crazy dentist linki : Crazy Dentist - Fun games apk 1.0.9 Free Download - 9Game
B612 camera linki : Zippyshare.com - com.linecorp.b612.android-3.1.0-APK4Fun.com.apk

güncel cleanmaster linki : ??????? ???? Clean Master v5.8.9 b508.rar. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net

sen öyle san hele bi root at sonra tableti kapat aç bak ne oluyor
mebin de sürprizleri devam ediyor hala :D

10 defa hard reset at 10 defa da ön belleği temizle kilitli yazısı gelmez tablet açılıp kapanır sadece sonra okula verirsin hep böyle oluyor dersin

korkmuyorum zaten de telefonculara sordum yapamayız dediler okul daki bilgisayar öğretmeninin bildiği bi şey yok ben bile daha bilgiliyim ondan :)
Kardeşim önbelleği nasıl temizliyicem bir bilgin varmı herhalde 100 defa hard reset atmışımdır. Birde kardeş şimdi bu garantiye gidecek onlar sistemde görmeyeceklermi tabletin tli olduğunu

C

cirkin prens 72

SDN Okuru
Umudu kesin beyler meb ibnesi bunlarıda kapatı bi neti kapatmadıkları kaldı onuda yapacaklar eğer yeni proxy adresleri bulan varsa paylassin lutfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tüm sitelere girmek için freedome apk yazın indirin
Sonra girin vpnyi onaylayın
Sonra freedomeyi açın bütün açık olan seçenekleri kapatın (on olanları off yapın) NOT:pROTECTİON AÇIK KALSIN(ON da KALSıN
Konumu united states east coast yapın
Hadi eyvallah

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya Ben Iki Proggramı Da Telefona Indirdim
Ama superbeamla tablete yollayamadım ikisinin eslesmesi için tabletede supurbeam yuklemek lazım heralde yoksa kod felan var sen nesıl yapabildin rici etsem bana ayrıntılı anlatır mısın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler freedom indirdim acmiyo internete baglaninca gidiyo tek tek anlatirmisin acarkende acmiyo altta yazi cikiyo

bthnzkn

Öğrenci
28 Temmuz 2015
14
0
0
Cmden cokpit installerin çalışma raporuna baktım uygulama silme ve uygulama yükleme izinleri var bir de onu kaldırsak sorun çıkar mı