General Mobile E-Tab 5

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tamamdır Gençler Root Yolu Bulundu Ama Sakın Rootlamayın Tablet Kilitleniyor (Biz Denedik).
Root lamak için pc nize superbeam ı kurun sonra clean master in 5.10.5 apk sını pc ye yükleyip pc den superbeamla tabletinize atın.
sonra 39. sayfadaki linkten eba market yolunu öğrenip onu clean master apk sı üzerinde uygulayın ve clean masteri açın
açtıktan sonra antivirüs yerinden tarama yapın tarama bittikten sonra üstte daha fazla bilgi yazıyo oraya tıklayın
önünüzdeki pencereden kurumsal cihaz yönetimi ni seçin sağ tarafta çöp kutusu resmi var ona tıklayın kaldır a tıklayın
sonra ayarlardan güvenilğe girip bilinmeyen kaynakları etkinleştirin bu kadar ayrıca geliştirici seçenekleride açık olucaktır rootlamak isteyenler ordan rootlayabilirler ama sakın rootlamayınn sakınnnn:devil2::devil2::devil2:

isimsiz1bey

Öğrenci
17 Mart 2015
5
0
1
E tab 5in romu yok

Yapılabilir tabletle gelen kullanım kılavuzunda özellikler var ona göre bir rom yapılabilir. Arkadaşlar yükleme modunda iken hiçbir cihazın dahili depolama birimi çalışmaz. Ama anlayan birisi bir .bat dosyası hazırlayıp ClockWorkMod 6 yı eklerse ve yüklersek indirdiğimiz bir romu rahatlıkla kurabiliriz. Örn ben maxiplus 5 cihazıma böyle cwm yükledim sonrada romu telefona indirdim kurdum...)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşım du speed booster a gir orada uygulama yöneticisi var oraa bas en alta gel orada gelişmiş kaldırılamayanlar var oraya bas oradan sonra ayarlar verilerini temizle.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler tableti pc ye baglayin sonra e tab 4 deki gibi pc ye mobogenie yukleyin mobogenie den sistem uygulama silme var ordan mdm silin tablet kilitlenmez de

Kafadar784

Öğrenci
31 Temmuz 2015
31
0
0
Tamamdır Gençler Root Yolu Bulundu Ama Sakın Rootlamayın Tablet Kilitleniyor (Biz Denedik).
Root lamak için pc nize superbeam ı kurun sonra clean master in 5.10.5 apk sını pc ye yükleyip pc den superbeamla tabletinize atın.
sonra 39. sayfadaki linkten eba market yolunu öğrenip onu clean master apk sı üzerinde uygulayın ve clean masteri açın
açtıktan sonra antivirüs yerinden tarama yapın tarama bittikten sonra üstte daha fazla bilgi yazıyo oraya tıklayın
önünüzdeki pencereden kurumsal cihaz yönetimi ni seçin sağ tarafta çöp kutusu resmi var ona tıklayın kaldır a tıklayın
sonra ayarlardan güvenilğe girip bilinmeyen kaynakları etkinleştirin bu kadar ayrıca geliştirici seçenekleride açık olucaktır rootlamak isteyenler ordan rootlayabilirler ama sakın rootlamayınn sakınnnn:devil2::devil2::devil2:
kardeş tableti ne yaptın kitledin ya nasıl düzelecek bir yardım edersen iyi olur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Öncelikle S.a beyler ben tablete arkadaşın söylediği gibi clean master ı yükledim ama 5-6 saat sonra tablet kendini kapatıp açmaya başladı acaba bu sadece bende mi oluyo birde çözümü varsa
söyler misiniz

Kafadar784

Öğrenci
31 Temmuz 2015
31
0
0
beyler root attım kilitlendi yardım edin ne yapmam lazım
kardeş olurda bir yolunu bulursan haberdar et bende bişiler bulmaya çalışıyorum pazartesi okula götürücem hocalara soracam bişi olmaz derseler veririm yoq ceza yersin derseler bende telfoncuya gderim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

beyler root attım kilitlendi yardım edin ne yapmam lazım
otg kablosu al klawyeye tak alt f4 çek esc ye bas belki uygulama kapanır denemeni öneririm.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya ben önceden 192.81.249.94 proxy bununla faceye girebiliyodum şimdi olmuyo yardımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
192.81.249.94 prowy e girip ilkine basip girebilirsiznz bn yaptm oldu sohbet bildirim msj hersey vardi uc gun boyunca oldu bugun girdim olmuyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar apk Engelini bulduk ama root atmadan şu güncelleştirmeleri nasıl kaparız onu bulabilirsek çok iyi olacak
bunun üstüne yoğunlaşın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya ben daha önceden192.81.249.94 proxy bununla faceye girebiliyodum artık giremiyorumm lutfen yardımm edinn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Etab 4 lerde ki gibi mobogenie 2.2.6 ile rootlayıp uygulamaları kaldırabilen var mı?

:confused1:Etab 4 lerde ki gibi mobogenie 2.2.6 ile rootlayıp uygulamaları kaldırabilen var mı?

beyler kingroot ile pc den rootlayan oldumu ?

help mee

Öğrenci
22 Ağustos 2015
4
0
0
ya ben daha onceden 192.81.249.94 proxy bununla face ye gırebılıyodum sımdı olmuyo baska seyler cıkıyo yardımcı olursanız sevinirimm

aynn benimde

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler google play apksı atacak birisi yok mu bulamadım bi türlü direk tablete indiricem ama her apk sitesine girmiyo

isimsiz1bey

Öğrenci
17 Mart 2015
5
0
1
Rom yapabilecek arkadaşlar varmı. Eğer rom yaparsak mail@ru dan indirebiliriz. Download modda iken yüklediğimiz CWM ile romu kurabiliriz...

bak712

Öğrenci
23 Temmuz 2015
38
0
0
Ben yaptım oldu bu arada looking forward yerine ebru boyama da olur beyler.
Ben bi yere kadar geldim kaldimm bak benim istediğim
Program ,oyun vb. Dosyalar Nasil dosya yonetici sinde gorunecek??

Videodaki yol uyuyor mükemmel, herkes bi o yolla clean master yüklesin kurumsalıvsilsin bişey olurmu sizce meb tabletleri istermi root atanlar gibi?
Clean master dosya yoneticinde nasil gorunecekk bide videoyuda izledim ama sen bide nasil yaptiğini anlatsan bi zahmet

hktr

Öğrenci
2 Temmuz 2015
43
0
0
Etab 4 lerde ki gibi mobogenie 2.2.6 ile rootlayıp uygulamaları kaldırabilen var mı?

:confused1:Etab 4 lerde ki gibi mobogenie 2.2.6 ile rootlayıp uygulamaları kaldırabilen var mı?

beyler kingroot ile pc den rootlayan oldumu ?

ben rootladım kinguser gelmedi root başarılı oldu yenıden açtım gelmesı için ve kitlendi

furkansagmis

Öğrenci
1 Temmuz 2015
78
0
6
Arkadaşlar güncelleme geldikten sonra kullanabileceğiniz bi VPN öğrendim bi arkadaştan adı freedom VPN google dan zipyshare aracılığıyla indirebilirsiniz