General Mobile E-Tab 5

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1. Oyunu indiriyoruz 2.eba markete giriyoruz 3.yüksek mb li bir oyunu indiriyoruz 4. Dosya yöneticisine girip dowloand giriyoruz 5. Dowloand da mesela 128.apk yaziyor o dosyayi siliyoruz 6 .my favariteye girip oradaki oyunun adını 128.apk yapıyoruz 7. Oyun dosyasını dowloanda atiyoruz ve sonra eba markete giriyoruz not :uygulama inmeden bu işlemleri yapmalıyız 8.oyunu artık keyifli bir şekilde oynayın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar furkan sagmısın videosunu deniyen yokmu oluyor mu ?? acill :helpsmilie:

quaresma7x

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar bende oldu oyun vs yüklendi ayarlara hepsi geldi ama kurumsal hala duruyor sizce bişey olurmu??? Sizde yapın

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar birşey farkettim sakın yapmamanız gereken ama burada diyemem meb izler diye

hktr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende oldu oyun vs yüklendi ayarlara hepsi geldi ama kurumsal hala duruyor sizce bişey olurmu??? Sizde yapın

Arkadaşlar birşey farkettim sakın yapmamanız gereken ama burada diyemem meb izler diye

nasıl yaptın özel'den mesaj atabilirmisin?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sa kardeşim indirilenleri nasıl dowload klasörüne taşıdın söylermisin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
"Hktr" Face adresin varsa ordan konuşalım biraz uzun birde buraya güvenmiyorum :)

bak712

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Peki face vb. Biryerden soyleyemezmisinn

furkansagmis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

bana ulaşır mısn fsagmis16@gmail.com

Peki face vb. Biryerden soyleyemezmisinn
39. saydadaki yorumlara bak link paylaştım izle yaparsın

beyler root attım tablet kilitlendi nasıl kaldırabilirim yada usb hata ayıklama kullanmadan kaldırabileceğim bi program var mı

bak712

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaa kimse beni görmüyor mu bi link paylaştım youtube linki son sayfada video yu izleyin oluyor ben yaptım iron man 3 modern kombat5 facebook messenger her şey yükleniyor

Link 39.cu sayfada video değil

Yaptinda bende izledim ama bir yerde kaldim..senin istediğin apk ler dosya yoneticisindeki dowloand klasorune nasil gorunecek bende gorunmuyorda

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yüzsüz veletlere bak tabletler size oyunck diye verilmedi... hepinizi disipline vereceğim ben MEB baş müfettişinin yakınıyım...

furkansagmis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaptinda bende izledim ama bir yerde kaldim..senin istediğin apk ler dosya yoneticisindeki dowloand klasorune nasil gorunecek bende gorunmuyorda

önce tabletin şarzını 100 yap sonra 4 5 dklık bi video gönder telefona sonra tabletten pile oradan da bluetooth a girip görünürlüğü asla yap sonrabbluetooh la cleanmasterin son sürümünün apk sını tablete at.sonra eba marketteki işlemi yap dosyaları download a kes yapıştır şeklinde at cleanmaster yüklenince videonun son bölümlerini izle engel kalkar

Gmailde sorun varda face varsa adını ver ordan konuşalım
Furkan Sağmış messi var profilde

S

SDN okuru

SDN Okuru
Beyler indirdigimiz apkları nasıl dowload klasörune tasıyoruz indirilenlere atıyor ordada taşı secenegi yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
taşımayı bilmeyenler indirdiğiniz dosyaya basılı tutun makasa tıklayın sonra downloada gidin belgeye tıklayın olur

gabriel21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben yaptim oldu birsürü program indirdim tunnelbear artık olmuyor bunu bilen varmı ?

Kafadar784

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar sakın root atmayın ben attım tablet kitlendi en yakın kurama götürün dio sonra kapnıyo tablet bişey biliyorsanız yardım edin lütfen ne yapmalıyım lütfen yardım edin.

Kafadar784

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ee noldu

ne yaptın kardeş tablete

ee ne yaptın kardeş

ben de root attım kilitlendi
ee ne yaptın kardeş

arkadaşlar clean masteri yükleyin ordan kurumsal cihaz yöneticisini silmeye basın silinmiyor izinlerini kapatıyor bilgisayara bağlayabilirsiniz usb açın bilimeyen kaynaklar felan açabilrsiniz kendinize eziyet çektirmeyin eba marketle.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim eba marketten indirdiğim oyun menüye gelmiyor hatta indirilenler kısmına da gelmiyor o yüzden yapamıyorum yardım edecek olan var mı kaç gündür böyle e okulu indiriyorum güncelleme gelince siliyo neden boyle bilmiyorum önceki oyunlarda bi problem yok ama

Kafadar784

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oldu vallaha arkadaslar clean masteri kurup kaldirin mdm yi sonra
Bilgisayara baglayin kingo root indirin bilgisayara basin rootu tmm dir gecmis olsun

alperbey55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tablete uygulama yükleme ve ayarlarda herşeyi açma dikkatli okuyarak yap.
1-bluetoothu açmak için alaram girin ve saatten 2 dk ilerisine kurun ve tableti kapatın alarmla tablet açılacaktır alarmı sağa doğru çekin ve bluetoothu açın.
2-bluetooth açılınca tabletinizin şarjını %100 yapın ve 5-6 dakikalık video çekin ve telefonunuza yollayın yolladıktan sonra ayarlar>pil>bluetooth seçeneğine gidin ve sağ üst köşede üst üste 3 nokta var ona tıklayın ve bluetooth görünürlük zaman aşımını asla yapın.
3-telefonunuzdan tablete clean master full apk indirin ve tabletinize atın sonra attığınız dosyayı dowload klasörüne taşıyın(attığınız dosya bluetooth klasöründe/indirdiğiniz dosya ise my favorute klasörüne gider).
4-eba markete girin ve boyutu 30-40 mblik bi uygulama bulun (20de olabilir el çabukluğunuza göre değişir) eba marketteki o uygulamayı indire basın ve hemen dosya yöneticisinden dowload klasörüne girin ve indirdiğiniz dosyanın adına bakın (88. apm 123. apk falan yazar) bu adı aklınızda tutun ve bu dosyayı silin kendi apknızın adını değiştirerek bu adı yapın ve indirme bitmeden hemen eba markete geri dönün dönemezseniz kabul etmez.
5- clean masteri aynı bu şekilde yükleyin ve girin orada antivirüs adlı yer olucak ona tıklayın ve taratın detaylı bilgi yazacak ona tıklayın ve kurulum cihaz yöneticisini bulun tıklayın ve sağ üst köşede çöp kutusu war ona basın ve etkinliği kaldıra tıklayın ve her şeye tamam deyin ayarlara girin heryer açılacaktır . hadi iyi günler :) (beyler isterseniz direkt clean masteri yükleyin ve dediğimi yapın ve bilinmeyen kaynakları açın tekte tüm uygulamaları yükleyin)