General Mobile E-Tab 5

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben Zaten Şuan youtube'dan video 720p sİtesinden film rahatlıkla izliyorum pc'ye de bağlanıyorum benim sorunum kalmadı beyler güncelleme sorunuda yok keyfim yerinde :D

Kafadar784

Öğrenci
31 Temmuz 2015
31
0
0
kardeş ön kayıtla telpaya yolla 1 hafta ya geliyor para almıyorlar kargo da onlara ait yani her şey beleş :lol:
kardeşim eminmisin ne diyip göndereyim biraz açarsan iyi olur hem milyonlara yardım etmiş olacaksın plss help kardeşim birde ımeı numarası istiyor.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

kardeş ön kayıtla telpaya yolla 1 hafta ya geliyor para almıyorlar kargo da onlara ait yani her şey beleş :lol:
knk ön kayıt yaptırdım herşeyi kardeşin üzrine attım tablet kitlendi yazdım ımeı salladım bişi olurmu sende cevap ekliyorum yarın gönderecem tableti bişi olmasa lütfen senden cavap bekliyorum birde kardeşim telpa bir numara verdi 6 haneli onu anlamadım Şimdiden herşey için çok teşşekürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar e tab de general mobilyazisi cikanlar ilk once guc dugmesi ve ses acma kapamaya basin tablet kapansin sonrada guc dugumesi ve ses acma tusuna basin sonra 3 tane yazi cikiyo ortadakine tiklayin sonra yes cikacak ona tiklayin sonra 3 tane cikandân en ustekine tiklayin reset atin bende 2defa oldu 1gb lik oyunlar yuklemeyin bence onlardan oluyo iyi gunler😁😀😂

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selamin aleykum arkadaslar ben dede e tab 5 var dun oyun yukleedim tablete kurdum ama menude gozukmedi play stre kurdum bi kac saniye sonra atmaya basladi cihazi kapatip actigimda oyunlar duruyor ancak wifi actigimiz zaman sistem gunclleniyor diyor ve oyunlar siliniyor sebeb mdm onu nsil kaldirabiliriz ?
bunun işlemi cok uzun ben size resim atarak gosteririm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Youtubeden once guncelleme yoktu bende muhendis abimiz onu halletmisti youtube deki videodan haberim yok onu da izlerim bi ara

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardesim nasil yapimini anlatacak onu anlamadim eger yukleme ise kolay da yapimi nasil

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben indirdim oyunlari oynuyorumda ama yapması çok zor banada bir arkadadşım yaptï sağolsun

☺☺☺

Kafadar784

Öğrenci
31 Temmuz 2015
31
0
0
Arkadaslar telpanin mdmyi kaldirma yetkisi varmi bizim burda telpa bayiligi var benim akraba tablet kitlendide bunlar mdm meyu ladira bilyosalar soyliyim kaldirsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bn bişey sorcaktım asphalt 8 indirdim fakat oynamak icin google hesabı gerekiyo. 5 dost kanalının asphalt 8 oynadığını gördüm nasıl olduğunu bilen varsa banada söyleyebilirmi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler güncelleme kaldırmayı birisi ayrıntılı anlata bilirmi Ve CM ne oluyor clean master mı yoksa CM secrutiy mi ? Clean master yüklenmiyor ???

beyler güncelleme kaldırmayı birisi ayrıntılı anlata bilirmi Ve CM ne oluyor clean master mı yoksa CM secrutiy mi ? Clean master yüklenmiyor ???

Beyler biz güncellemeyi kaydırdıkta iyi güzel, disiplin yemeyiz değil mi ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar ben Muhammet Veysel. GM E-Tab 5 lerde facebooka girebilmek için bu linke giriniz. Proxy Foxy Oyunlar için pek olmuyor fakat uygulamalarda çalışıyor. Önce uygulama apksini indirin sonra download dosyasına kopyalayın bu sekmeyi alta alın ve eba marketi açın looking forwardı indirin indirme çok az ilerlediginde hemen eski sekmeye geçin 88.apk yi silin ve yükleyeceginiz apknin ismini 88.apk yapın sonrada eba markete girin ve indirmenin bitmesini bekleyin indirme bitince Wi-Fi ağlarını unutun ve tabletinizi kapatıp açın. Wi-Fi bağlanamdıkca sorun olmadan uygulamanızı kullanbilirsiniz. Bu arada sakın ama sakın root düşüncesine kapılmayın çünkü 3 dakikada bir tablet güncelleme kontrolü yapıyor. Önce disiplin cezası alırsınız sonrada bu sicilinize işler. Yardımcı olabildiysem ne mutlu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeş ben furkan öncelikle ön kayıt yaparken gireceğin imei tabletin arkasında var FXICBUF gibi bi şeyle başlıyor ve telpanın verdiği o kodu not alman gerek
Yakındaki telpa bayiisi ana bayii değil yani yapamayabilir
O koda gelince bi kağıda alt alta adını soy adını bu ikisi yan yana diğerleri alt alta olacak şekilde yaz ad soyad t.c. okul tabletin sorunu ve telpanın vermiş olduğu kodu yaz ama kodun önüne Ön kaıt Ref No: yaz sonra o kodu yaz ve kağıdı tablete yapıştır sonra tableti koliye falan koy telpanın adresini yaz bana sorarsan istanbuldakini yaz ve mng yada yurtiçi kargo ile yolla onlar sana cihazın alınıp alınmadığıyla ilgili msj yada posta atar tableti bu şekilde takip edersin birde kargoya verdiğin zaman tableti takip etmek için fiş yada barkot gibi bi şey iste
Kargo dahil olmak üzere hiçbir masrafı sen karşılamıyorsun.
Sen yinede sor bi belki o yakındaki telpa baiisi yapar