General Mobile E-Tab 5

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Root atmadan güzel bir çözümle güvenlik sekmesini getirdim ...
Şu an oyun oynuyorum

gabriel21

Öğrenci
18 Haziran 2015
46
0
0
ARKADAŞLAR ROOT ATMAYI BULLMUŞALR BULANALRIN ELİNE SAĞLIK İŞE YARIYOMU DİYE SORMAYIN YARIYOR.FACEDE GRUPLARI VAR E-rab 5 ROOT.
Arkadaşlar sadece face paketi olup attığımız yöntemi denemek için bekleyenler ben buraya atıyorum root yöntemini bu iyiliğimi unutmayın grin ifade simgesi

• Dosya yöneticisini açın Clean Master.apk yı 'download' klasörüne atın.
  • Dosya yöneticisi açık kalsın sonra Eba Markete girin ve istediğiniz bi şeyi indirin
  • Hemen alta alın (kapatmayın sakın) ve orda sayı olan apk dosyası olcak atıyorum 126.apk bunu hemen silin
  • Clean Master.apk mızın adını hemen 126.apk olarak değiştirin ve hızlıca eba markete girip yüklenmesini bekleyin
  • Clean Master kurulmuş olacaktır.
  • NOT : Clean master eğer giderse kapatıp açın tableti
Clean mastera girip güvenlik seçeneğine tıklayın ordan Daha fazla bilgi.. yazısına tıklayın kurumsal cihaz yöneticisine girin silme iconuna tıklayın ve bekleyin etkinliği kaldır gelcek etkinliği kaldır diyin ,sonra ayarlardan uygulamalara girin ordan cihaz yöneticisini bulup durmaya zorla diyin cihaz hakkındaya gelip derleme numarasına 5 6 kere tıklatın geliştirici seçenekleri gelecek ordan usb hata ayıklamaya tik koyun ve bilgisayara bağlayın. Linkini verdiğimiz exe yi indirip açın ve "Root Programı Tıkla" butonuna tıklayın. Çince yazılı bi program gelcek ortada mavi butonlu yazıya tıklayın Root dosyalarını indirecektir biraz bekleyin ve root yazısı gelince root diyin 2 dk felan bekleyin root olacaktır. Kingroot u açın tabletten uninstall tool diyin

• -CockpitInstaller
  • -FW Upgrade
  • -Kurumsal Cihaz Yöneticisi
  • -Sistem Güncellemeleri
  • -SSO
  • -Fota Provider
  • -Reboot And WriteSys
  • -Eba VSınıf Öğrenci
  • -YGPS
bunları silin silinmeyenleri system app remover kullanıp silebilirsiniz gapps ı da 2 3 güne paylaşmayı düşünüyorum :) internet engelini de aşarız 1haftaya kalmadan

Kafadar784

Öğrenci
31 Temmuz 2015
31
0
0
telpanın sitesine giriyorsunuz öncelikle ön kayıt yaparken gireceğin imei tabletin arkasında var FXICBUF gibi bi şeyle başlıyor ve telpanın verdiği o kodu not alman gerek
Yakındaki telpa bayiisi ana bayii değil yani yapamayabilir
O koda gelince bi kağıda alt alta adını soy adını bu ikisi yan yana diğerleri alt alta olacak şekilde yaz ad soyad t.c. okul tabletin sorunu ve telpanın vermiş olduğu kodu yaz ama kodun önüne Ön kaıt Ref No: yaz sonra o kodu yaz ve kağıdı tablete yapıştır sonra tableti koliye falan koy telpanın adresini yaz bana sorarsan istanbuldakini yaz ve mng yada yurtiçi kargo ile yolla onlar sana cihazın alınıp alınmadığıyla ilgili msj yada posta atar tableti bu şekilde takip edersin birde kargoya verdiğin zaman tableti takip etmek için fiş yada barkot gibi bi şey iste
Kargo dahil olmak üzere hiçbir masrafı sen karşılamıyorsun.

V

vanlı muhammed

SDN Okuru
Arkadaşlar tablete proxy handler var onu root ile silsek internet engeli kalkarmı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar krumsali sildim ayarlarla ugrastim ve sag uste yazilar var kapatip acinca gitmiyor

Yardim sizinde oldumu cunku root olur diye korktum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya tabletim duneyin den beri internete girmiyo guvenli internet uyarisi felan yaziyi bilgisi olan varmi acaba

Kafadar784

Öğrenci
31 Temmuz 2015
31
0
0
Arkadaslar krumsali sildim ayarlarla ugrastim ve sag uste yazilar var kapatip acinca gitmiyor

Yardim sizinde oldumu cunku root olur diye korktum
kanka nasıl sildin kurumsalı rootsuz

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar tablete proxy handler var onu root ile silsek internet engeli kalkarmı?
muhtemelen ama emin değlim

Arkadaslar google play nasil yuklenir
apk yğkle root yöntemiyle root at sonra vpn kur ordan gir google playa :D

Beyler clean master indirdim ama anti virüs sekmesi yok biyardım ya
Eski sürümü indirmişsindir.

Kafadar784

Öğrenci
31 Temmuz 2015
31
0
0
S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar face bulunmustur proxy foxy e girin aramaya
Mbasic.facebook.com yazin artik oldu /youtbeden alinti/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben mavi butona basıyorum hep beyaz sayfa açılıyor yani bişi geldiği yok nasıl yapacaz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Rootsuz Google Playe girip nasil hesap kurabilirim google'a ait hesapla olmuyor bazi oyunlar google play hesabi istiyor yardim ederseniz sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler rootsuz google play hesabi nasil kurulur biliyormusunuz ? Googleplay acilmiyor google uyeligi ile bazi oyunlar girmiyor yardim edin