General Mobile E-Tab 5

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş kitlenmedi menü falan hepsi çıkıyo ama king root gözükmüyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar yeni guncelleme geldi artık clash gibi netli oyunları oynu yamıyorum

afguven02

Öğrenci
16 Temmuz 2015
8
0
0
Arkadaşlar ben tableti fabrika ayarlarına döndürdüm.Sonra aktivasyon ekranında doğru tc yi ve şifreyi girmeme rağmen daha önceden kayıtlıdır diyor. Eba ya mail attım: kurumunuzun mail adresinden sorununuzu iletirseniz sorununuz çözülecektir diyor.Ne yapmalıyım??

sglbl

Öğrenci
30 Nisan 2014
14
0
0
evet başlatılabilir.Bizim hocamız söyledi.Ve baska bir sitede bir kişi root atmıştı birkaç ay önce.Yasal işlem başlatılmıştı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Clean Master ile kurumsal cihaz yöneticisini sildikten sonra fabrika ayarlarına dönersek kurumsal cihaz yöneticisi tekrar ortaya çıkarmı. Yani clean master ile kurumsal cihaz yöneticisini silince kalıcı olarak mı siliniyor ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Eğer cezası varsa bunu geri unroot yolu var mıdır aslında yok diyorlardı ama tam bilen varsa cevplayabilir mi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler ben bluetooth cozdum bakin oncelikle alarmi ayarlayin saat 14:06 ise 14:07-8 ayarlayin tableti kapatin ve alarmin calmasini bekleyin alarm caldiktan sonra acik goze dogru parmağını zi kaydirin acildiginda tablet sagda ekrani indirip bluetooth acabilirsiniz telefonlarda gozukmesi icin bir fotograf vb. Tipi birseyi tiklayip Paylaş deyin ve telefona yolayin telefonda gozukecektir o zaman yoluyuya bilirsiniz

Not: oyun ve program vb. Seyler calismaya bilir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Biz apk
yuklemeyi bulduk tum ayarlari actik sen alarmli taktigi anlatiyon xd

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar bende videodaki gibi rootladim hic bir aksilik cikmadi kurumsali falani filani da temizledim tablet sifir alinmis gibi cikti tek sorun vpn siz nette girmiyor ama artik cm ye fln gerek kalmadi rootta takildiginiz yer oldukca sorarsaniz yardimci olmaya calisirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim tek merak ettiğim şuan disiplin var mı??
Eğer varsa unroot yapacağım..

arif.celik56

Öğrenci
21 Temmuz 2015
13
0
0
Arkadaslar bende videodaki gibi rootladim hic bir aksilik cikmadi kurumsali falani filani da temizledim tablet sifir alinmis gibi cikti tek sorun vpn siz nette girmiyor ama artik cm ye fln gerek kalmadi rootta takildiginiz yer oldukca sorarsaniz yardimci olmaya calisirim.
Yardım edebilirmisin root programını açtım tableti görüyor, yükle gelitor izin veriyorum ama rootlanmıyor lütfen yardım et

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hayır kalıcı bırak fabrika ayarını ayarlardan bile silmeyi kaldırabiliyon :)

gabriel21

Öğrenci
18 Haziran 2015
46
0
0
arkadaslar tableti kilitlendikten sonra yapimi icin gonderdiyseniz geri geldiginde tablete cm yolunu yapinca ayarlarin hepsi geliyor ama bilinmeyen kaynaklar acilmiyor...

MYTPRO

Öğrenci
7 Eylül 2015
29
0
0
Arkadaşlar bu root bana ait şerefsizler çalıp çalıp kendi sitesine koyuyor
meb fixledi sanıyorsunuz ama bende fix diye bişey yok mebden uyarı aldık zaten siteleri kapatmak zorundayız
o ben yaptım diye bloguna koyan şerefsizinde blogu kapatılacak kapatmazsa zaten biliyorlar kim olduğunu gereğini yapcağını söyledi meb youtube kanalından yeni yöntemi felan her bişeyi paylaşcam yeni siteyi burdan vericem takipte kalın abone olun https://www.youtube.com/channel/UCq7yDx4x-1FxqxY5o3vgzfA

S

SDN Okuru nur

SDN Okuru
Ya tamam arkadaslar sifre konuyo ama geri nasil degistiriliyo bilen varsa yardinci olabilirmi

afguven02

Öğrenci
16 Temmuz 2015
8
0
0
Arkadaşlar ben tableti fabrika ayarlarına döndürdüm.Sonra aktivasyon ekranında doğru tc yi ve şifreyi girmeme rağmen daha önceden kayıtlıdır diyor. Eba ya mail attım: kurumunuzun mail adresinden sorununuzu iletirseniz sorununuz çözülecektir diyor.Ne yapmalıyım??
arkadaşlar yardım edin lütfen...!!!:helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilinmeyen kaynakları ve usb hata ayıklamayı açman lazım ama öncellikle cm yardımıyla kurumsalı duraklat ardından ayarladan uygulamalar gir ve kurumsal cihaz yöneticisi bulup zorla duraklat yap sonra tekrar dene rootlamayı.

MYTPRO

Öğrenci
7 Eylül 2015
29
0
0
Pckopatmısın nesin olum senin evine kadar buldular 2-3 güne kalmaz disiplin yersin babanı arayacağını söyledi meb görevlisi suç benden gitti bütün herşeyi bu yazdı bu yaptı dedim para cezası da yiyeceksin mebden sonra baban s*k*cek
herşeyini verdim blogunu falan filan