General Mobile 4G Kullananlar Kulübü | Teknik Özellikleri

Karargaht

Dekan
14 Kasım 2007
9,237
112
1,243
Kullanıcılardan gelen dönüşlerde güncelleme ile sorunlar giderilecektir. Bu kez güncelleme desteği malum Google'dan :) ancak üreticinin de el aması gerekiyor. Telefonu Google üretmiyor sonuçta.

SARKAT

Profesör
8 Mayıs 2008
3,778
68
228
Ya bi sorum olacak. TEelefonu Türkcellden aldık. Şu turkcell uygulamaları nasıl kaldırılıyor. Uygulamalar bölümünde yani ayarlarda görünmüyor.

8 Ekim 2011
53,870
1
16,126
8,958
Ya bi sorum olacak. TEelefonu Türkcellden aldık. Şu turkcell uygulamaları nasıl kaldırılıyor. Uygulamalar bölümünde yani ayarlarda görünmüyor.

kalkmaz roma gömmüş yada roma onları sistem dosyası diye eklemişse kalmaz ama kapanır turkcell uygulamaları ne? turkcelltv ve hesabım var diğerleri ne?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu Konuda Conficker Belasına Katılıyorum Discovery 2 Aldım Bu Ay Satıcam Çok Pişmanın Aşırı Derecede Isınmalar Dokunmatikte Takılmalar Durduk Yere Kasmalar Oyunlarda Sapıtmalar Note 2 Kullanırken Hiç Sıkıntım Yoktu

geçmiş olsun note2 nasıl tvgo plus google play'de gözüküyor mu? gt-s5360 da gözükmüyor sıfırladım onu ve göçerttim...

Dea

Profesör
13 Ekim 2010
1,395
35
228
kalkmaz roma gömmüş yada roma onları sistem dosyası diye eklemişse kalmaz ama kapanır turkcell uygulamaları ne? turkcelltv ve hesabım var diğerleri ne?

geçmiş olsun note2 nasıl tvgo plus google play'de gözüküyor mu? gt-s5360 da gözükmüyor sıfırladım onu ve göçerttim...
Buna Cevap Veremiyeceğim Kusura Bakma Ekranı Kırıldı Note 2 nin

k4y4

Profesör
16 Ağustos 2008
1,357
34
228
Elimde LG G2 vardı fakat anakartta sıvı temasından dolayı arıza oluştu. Bugün GM 4G aldım ve sorunsuz kullanıyorum. Dokunmatik hassasiyeti en az LG G2 kadar iyi. Şuanlık herhangi bi sorun yok.

SARKAT

Profesör
8 Mayıs 2008
3,778
68
228

Turkcell hesabım, Turkcell müzik, Turkcell bip, turkcell akademi bide goller cepte var ama o turkcellin mi bilmiyoruz.

iyeser35

Öğrenci
21 Mayıs 2015
8
1
3
Arkadaşlar dokunmatik kötü değil ama mükemmel de değil. Rahatsız ediyor mu, hayır. Önceki mesajlarimda da yazdım yine yazıyorum en beğendiğim kısmı şarjı oldu uzun süre dayanıyor.
Arka kameradan pek bir şey beklemeyin.
Mikrofon yetersiz karşıya ses az gidiyor.
Genel olarak iyi fiyatına kesinlikle değer.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bildirim ışıkları yanmıyor bu sorunu yaşayan var mı yada çözümü olan var mı

muratakyol

Öğrenci
29 Mayıs 2015
5
0
0
Bende S4 var. Senin telefonları bilmiyorum. Ses kalitesi olarak çok fark yok bence. Çok müzük dinlemem ama son ses bir iki parça dinledim kulaklığını beğendim, fena değil. Normal ses çıkışı da orta düzey.

Dokunmatik olayıda telefona alışınca sıkıntı olmaz. Sonuçta çok farklı bir telefondan geçiş yapıyorsun normal bence
Tam bu telefonu almaktan vazgeçip lg modellerine bakarken aklımı karıştırdınız.Ünlü alışveriş sitesi hep......... yorumlarda ses kalitesini yerden yere vuranlar var.Discovery kullanıp buna geçen biri "Rezalet sesi var.Sanki teneke gibi Discovery 1 bunun yanında harika kalır sesi.Bildirimlerde bile kulaklıkta hışırtı ile beraber bildirim sesi geliyor" demiş.Bütçe az olunca telefon almak resmen işkence:)))

k4y4

Profesör
16 Ağustos 2008
1,357
34
228
Karşıya ses gitmemesinin sebebi telefonu yanağınıza yapıştırmamanızdan kaynaklanıyor aynı sorun LG G2'de de vardı. Ses çıkışı tatmin ediyor. Özellikle şarjı çok iyi gidiyor 1,5 günü rahatlıkla çıkartabiliyor.
Müzik listemdeki bir şarkıyı nasıl zil sesi yapabilirim bulamadım kullanan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

SARKAT

Profesör
8 Mayıs 2008
3,778
68
228
Karşıya ses gitmemesinin sebebi telefonu yanağınıza yapıştırmamanızdan kaynaklanıyor aynı sorun LG G2'de de vardı. Ses çıkışı tatmin ediyor. Özellikle şarjı çok iyi gidiyor 1,5 günü rahatlıkla çıkartabiliyor.
Müzik listemdeki bir şarkıyı nasıl zil sesi yapabilirim bulamadım kullanan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

Usb den telefonu PC ye bağla ordan istediğin müziği, telefonun içindeki normal müzik seslerinin içine at. Ben bu şekilde yaptım oldu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar şu programla cihazın gps uydusunu test edebilir misiniz? herkeste mı aynı sorun var acaba cihaz uyduları sağlıklı bir şekilde bulamıyor.

mr_rain

Guru
9 Temmuz 2008
23,956
441
263
Ana dizindeki music klasörüne atacağınız her ses dosyasını; zil sesi, bildirim sesi vs olarak sistem görür

muratakyol

Öğrenci
29 Mayıs 2015
5
0
0
Sanırım ucuz atlattım.iyi ki sosyal medyada vs dokunmatik dedikodularından huylanarak bu telefonu almamışım.Boş dedikodular değilmiş.youtube a "kronik dokunmatik sorunu başlayan telefonum" diye videolar yüklenmeye başlamış. umarım alan arkadaşların başına gelmez.sanırım soket sorununa benzeyecek. umarım öyle olmaz bu da neyse...:cursing: video ismi youtube da ---------)General Mobile 4G Android One KRONİK DOKUNMATİK PROBLEMİ (VİDEO)

kadirirdem

Dekan
23 Mayıs 2013
6,217
708
293
bu telefon 1000 tl altı nal toplatır... keşke şöyle 850 tl civarıda s615 işlemcili android one olsa...

Odessa

Profesör
19 Haziran 2013
3,760
432
263
[video=youtube;6LiqawQNRQU]https://www.youtube.com/watch?v=6LiqawQNRQU[/video]
yorumsuz.

Kronik demek, tüm cihazlarda aynı problemin olduğunu anlatmaz mı? LG G2 de de ekran sararması vardı. Fakat tüm cihazlarında yoktu. Bu arkadaşa denk gelmiş. Hala alınabilecek bir cihaz. 2 yıl destek çok büyük bir olay. Koskoca firmalar bile o kadar destek vermiyor.

8 Ekim 2011
53,870
1
16,126
8,958
Kronik demek, tüm cihazlarda aynı problemin olduğunu anlatmaz mı? LG G2 de de ekran sararması vardı. Fakat tüm cihazlarında yoktu. Bu arkadaşa denk gelmiş. Hala alınabilecek bir cihaz. 2 yıl destek çok büyük bir olay. Koskoca firmalar bile o kadar destek vermiyor.

ondan yorumsuz.

iyeser35

Öğrenci
21 Mayıs 2015
8
1
3
Videoyu yükleyen arkadaş iyi saçmalamış. Elektronik cihaz sonuçta, arızalı denk gelmiş. Bütün 4glere çamur atmanın anlamı yok. Servise gönderirsin ya ekran değişir ya da telefonu değiştirirler mağduriyetini giderirler. Kronik bir sorun olsa forumlarda dert yanan bin tane kullanıcı olurdu.

mr_rain

Guru
9 Temmuz 2008
23,956
441
263
3 günlük cihaz, kaç kişi aldı, kaç kişi ekran sorunu yaşadı da kronik problem oldu. Bu kadar önyargılı olmamak gerek

mustifanci

Asistan
20 Ağustos 2008
435
3
18