Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Merhaba dostlar, tüm kullanıcı kulüplerini bir araya getirerek tek konu üzerinden bütün paylaşımlarınızı ve sohbetlerinizi bu başlık üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
Artık Xiaomi markalı telefonlar ile ilgili tartışmalarımızı bu konu üzerinden yapacağız.
Redmi-Note-11-Pro-ve-Pro-5G.jpg

Son düzenleyen moderatör:

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Xiaomi 7a yok nedense
Eskiden forumda yukarıda yazan modellerin kulüpleri vardı. O kulüpleri ve tüm Xiaomi modellerini tek çatı altında (Xiaomi Kullanıcıları Kulübü) birleştirdiler. Eski kulüpleri de mesajlara kapattılar.

Xiaomi 7A ile ilgili daha önce açılmış kulüp olmadığı için oraya yazmamıştır moderatör.

Mesela Xiaomi Redmi Note 8 de yukarıdaki listede yok.

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Eskiden forumda yukarıda yazan modellerin kulüpleri vardı. O kulüpleri ve tüm Xiaomi modellerini tek çatı altında (Xiaomi Kullanıcıları Kulübü) birleştirdiler. Eski kulüpleri de mesajlara kapattılar.

Xiaomi 7A ile ilgili daha önce açılmış kulüp olmadığı için oraya yazmamıştır moderatör.

Mesela Xiaomi Redmi Note 8 de yukarıdaki listede yok.
Eski kulüpler mesajlara kapatılmadı, şu anda açık durumda.
Burası Xiaomi telefonların geneli hakkında konuşabileceğimiz bir konu olarak kullanılacak.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Eski kulüpler mesajlara kapatılmadı, şu anda açık durumda.
Burası Xiaomi telefonların geneli hakkında konuşabileceğimiz bir konu olarak kullanılacak.
Pardon. Ben Redmi Note 8 Pro kapatıldı diye aklımda kalmış. Şimdi baktım ama açıkmış. Demek ki başka bir şeye gitti aklım.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419

gurhangenc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar mi 9t pro kullanıyorum nfc özelliğinde temazsız "dokundur ve öde" görünmüyor, sebebi nedir temazsız ödeme yapapılabilme yöntemi var mı?

karabatak1453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba sevgili arkadaşlar mi A3 cihazımın ekran kilit seçeneklerinden ekran altı parmak izi seçeneğini kullanıyorum.
cihazın parmaz iki okuyucusuna basit ince bir metral tabaka tuttum cihazın kilidi açıldı sevgili Hakkı abime mail üzerinden yazdım bana forumdan destek verebileğini yazdı bende sizden yardım istiyorum böyle birşey mümkün mü? mi store Türkiye resmi instagram hesabına yazdığımda telefonu teknik servise yollamamı istediler bende bana o süre zarfında geçiçi nir cihaz verirmisiniz dediğimde hayır teknik servisin konuyu araştırması lazım dendi. bu konu benim için bir güvenlik açığı ben bunu şikayet edebilirmiyim yada ne yapabilirim şimdiden geri dönüşleriniz için teşekkr edrim sağlıklı koranasız günler
arkadaşlar yardımcı olurmusunuz

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Normal RedMi note 8 neden yok yaa :(

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Normal RedMi note 8 neden yok yaa :(
Burada yazan modeller eski kulüpler. Galiba eski kulüpleri bir çatı altında toplamak istediler. Her ne kadar Redmi Note 8 yazmasa da tüm Xiaomi modelleri de bu konuya dahil.

Ama Redmi Note 8'e özel bir konu istiyorsanız benim önceden açtığım şu konu var:

Efe kılınç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
arkadaşlar az önce açtığım konuda yardimci olurmusunuz batarya ile ilgili Xiaomi Redmi note 8 pro. lütfen yardım edin . hesaptan bakabilirsiniz

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,763
Abi şu telefonda rehberdeki kişileri yedekle ayarı olmaması baya garibime kaçtı.
.Vcf gibi kayıt yapma gibi özelliği yokmu şunun?

Yada sim kart belleğina aktarma :D hehehe ne garip telefon yahu.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Redmi 10000 PB100LZM Powerbank ile bende varım. Orijinal ve Çin versiyonu:
Screenshot_20200825-121825_Samsung Internet.jpg

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Mi9t kullanıyorum şu uygulamaların ne kadar ram yediğine nerden bkabilirim? Hangi uygulama ne kadar ram kullanıyor? Uygulamalar blümünden bulamadım pil performans bölümündede sarj tüketimi gösteriyor