Xiaomi Mi 9T mi Oppo Reno 2Z mi Xiaomi Redmi Note 8 Pro mu Xiaomi Redmi Note 9 mu

Bu konuyu okuyanlar

antikadam

Öğrenci
Herkese merhaba,
Bütçem 3000TL ama biraz yukarı çıkabilirim. Bu dörtlü arasında kararsız kaldım.
Alacağım telefonu 3-4 sene kullanacağım o yüzden uzun ömürlü olsun istiyorum kaliteli kolay kolay bozulmasın sorun yaşamıyım.
f/p olarak hangisi daha iyidir. Hangi telefon verceğim paraya değer.
Oyun oynayan birisiyim video izlerim sosyal medyada dolaşırım.
Son olarak hangi telefonu alırsam daha iyi bir seçim olur ve tekrar hatırlatayım telefonu 3-4 sene kullanacağım için kaliteli olması lazım fiyata da önem veririm çünkü Xaomi Redmi Note 9 ile Xiaomi Mi 9T arasındaki fiyat farkını biliyorsunuzdur.
Fiyatını hak edecek telefon hangisidir?

antikadam

Öğrenci
Yanlış yazmışım etiketleri redmi eklemeyi unutmuşum herkesten özür dilerim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çoğu kaynağa bakıyorum oppo reno 2z yerine mi 9t diyor ama oppo reno fiyat olarak hem daha uygun hem de mi 9t alabileceğim model 64gb 128gb pahalı biraz o yüzden 64gb yeter mi bilmiyorum

ΜΐЯЯo®

Profesör
Herkese merhaba,
Alacağım telefonu 3-4 sene kullanacağım o yüzden uzun ömürlü olsun istiyorum kaliteli kolay kolay bozulmasın sorun yaşamıyım.
Son olarak hangi telefonu alırsam daha iyi bir seçim olur ve tekrar hatırlatayım telefonu 3-4 sene kullanacağım için kaliteli olması lazım fiyata da önem veririm çünkü Xaomi Redmi Note 9 ile Xiaomi Mi 9T arasındaki fiyat farkını biliyorsunuzdur.
Para varsa bunlarin arasından Mi 9 T yoksa redmi note 9 al bütçeyi artırıp aşağı bıraktığım telefonu alabilirsin

grbzz

guru
Yönetici
Moderatör
Herkese merhaba,
Dördünüde salla.Realme 6 yada Realme 6 pro almanı tavsiye ederim.

antikadam

Öğrenci
Ben realme 6 ya bakmışım 3200tl diye 3500tl realme 6 pro zorlasam alabilirim

Fiyatı düşer mi peki

sonuçta dolar düşecek gibi gözüküyor ona bağlı olarak düşer mi acaba

realme 6 pro ve xiaomi note 10 lite fiyatları neredeyse aynı bunlardan hangisi daha iyidir

SDN Son Haberler

Son mesajlar