Bu konuyu okuyanlar

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Merhaba dostlar, tüm kullanıcı kulüplerini bir araya getirerek tek konu üzerinden bütün paylaşımlarınızı ve sohbetlerinizi bu başlık üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
Artık OnePlus markalı telefonlar ile ilgili tartışmalarımızı bu konu üzerinden yapacağız.

oneplus-7-pro-ozellikleri-ve-fiyati.jpg

Son düzenleme:

Yavuzb

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ
Editor
Reaksiyon puanı
10
Hep azınlık olduğumuz için bunlar dimi :(...

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
:) Azınlık olduğunuz için değil, tüm kullanıcı kulüpleri birleşti. Umarım ileride azınlık olmaktan çıkarsınız.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben de hem 5T hem 7T var. Emin olun bu kullanıcıların birbirleri ile paylaşacak hiçbirşeyleri yok.
Birine uyan Gcam sürümü bile öbürüne uymuyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
OnePlus 8 serisini nasıl buldun ?
7T'den sonra OnePlus senin için bitti mi çünkü Sony Xperia 1 Mark 2 daha iyi demiştin S20 Ultra alırdım falan diyordun ?
İkisi de çöp. O fiyatları OnePlus'a vermem. 1000 dolar ne ya? Apple 1100-1200 dolara cihaz çıkartacak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Apple'dan daha iyi işlemcisi olmaacak. Daha iyi video çekmeyecek işlemciyi daha iyi kullanmayacak diye liste gider. 1000 dolara dandik çinli cihaz alınmaz. Kim ne derse desin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıcam mikrofon takmaya çalışıcam kabul etmeyecek stok kamerada. Neye verdim ben 1000 dolara? Ne anlamı kaldı o cihazın?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben sadece 8'i beğendim Pro modeli fazla hoşuma gitmedi hem fiyatı tuzlu hem ekranı gereksiz büyük 8 daha mantıklı bence 8'in ekran boyutu azla bile 6.55 inçten bahsediyoruz
Keşke Sony geri gelse
7tnin ekranı küçük geliyor bana. En istediğim cihazlardan biri Mate 20X'di

PontiusPilateus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Oneplus 8 pro almayi bekliyordum.Amma bence bu fiyata değmez.Kamera özellikleri de donanım olarak zayıf gözüküyor.7 serisi ile benzer tasarım olması da iyi olmadi.Bu fiyatlara Samsung,Apple ve diğer alternatifler alirim.

Reaksiyon puanı
628
Sanırım şöyle ya en tepe model Oppo Find X2 Pro sonra Vivo ve diğer Oppo amiral gemisi modelleri sonra OnePlus 8 serisi sonra Realme X50 Pro. Fiyatlardan da öyle gibi görünüyor.

Son düzenleme:

Andromedavor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,339
Oneplus 8 pro İncelemesi dün gelecekti. Buda geçikti. Bu haftaki videolar işini bırakın.

baba12

Doçent
Reaksiyon puanı
9
arkadaşlar bulut servislerini Türkiye de kullanmanın bir yolu var mı?