Forumda yeeren yeler

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Şu sıralar forumda aynı anda çevrimiçi olan çok sayıda okurumuz var. Bu kişilere göz attığınızda bazılarının yeşerdiğini görebilirsiniz.

Bu ne demek?

Seiye atlayan üyelerimizin renkleri de değişecek.

Üyecik seviyesinden Asistan seviyesine yükselenler yeşil renkte aramızda olacaklar.

Şimdilik Doçent olan okurumuz yok galiba. Onlara da uygun bir renk buluruz artık :)

Edit: 2 adet Doçent üyemiz varmış. Kendilerine turuncu rengi uygun gördük. Bu renkler daha sonra sizin istekleriniz doğrultusunda değişebilir.

speedfreak

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bu benimde dikkatimi çekmişti. Bende bunlar neden yeşeriyo diyorum :p :p

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
bugün chimera ile fark ettik ve şaşırdık :D

M

mellick

SDN Okuru
Onlara "OT" mu demeye çalışıyorsunuz.İşi gücü yok ot gibi oturup SDN forumda birşeyler yazıp duruyorlar.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Yeşil renk güzeldir. İnsana huzur verir. Onlar da bizim huzur verenlerimiz. Gönderdikleri bir fotoğraf, bir fıkra, yazdıkları bir makale veya uygulama keyif de verir, öğretir de, düşündürür de.

Sağolsunlar.

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
mellick dedi ki:
Onlara "OT" mu demeye çalışıyorsunuz.İşi gücü yok ot gibi oturup SDN forumda birşeyler yazıp duruyorlar.

ayıp oluyor biraz benim istatiskiklerime bakarsan gündüz mesaj sayım cok azdır hep gece atmışımdır biz sdn yi sevdiğimizden o kadar mesaj yazıyoruz 8)

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
mellick dedi ki:
aaa çok ayıp

Furci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bende moderatörüm yeşilim diye sanıyodum :D

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
mellick dedi ki:

Hadi bakalım sen daha iyisini yap görelim kardeşim. Benimde durumum RuNaL ile aynı mesajlarımı gece yazarım ve bu formu seviyorum + Başka formumda yok zaten gerekte yok. 8) Seni kınıyorum çünkü çok ayıp ettin.

++RuNaL kardeşim ayrıca senide kutluyorum. ;)

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
tonce dedi ki:
mellick dedi ki:

Hadi bakalım sen daha iyisini yap görelim kardeşim. Benimde durumum RuNaL ile aynı mesajlarımı gece yazarım ve bu formu seviyorum + Başka formumda yok zaten gerekte yok. 8) Seni kınıyorum çünkü çok ayıp ettin.

++RuNaL kardeşim ayrıca senide kutluyorum. ;)

tşkler kardeşim :)

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14

RuNaL yav bu turuncu iyi değil mi? Ben beğendim de. :)

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Jojoba dedi ki:
bugün chimera ile fark ettik ve şaşırdık :D

Bu konu hakkında da jojoba ile çok konuşmuştuk neyse en azından ne olduğunu öğrenmiş olduk 8) :)

aklayarar

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Sloganı iyi oku mellick
bilenlerin bile bilmedikleri vardır biz bilgi paylaşırız sömürmek yada bilgilerini paylaşmaktan zevk alanları öyle görmek istiyosan senin düşüncendir ama unutma o sadece senın düşüncen olmaktan öteye gidemicektir...

Burada olmayı ve burada bilgilerini paylaşan insanları seviyorum....

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
biz ne olacaz bizz ondan bahset kanki biraz :(

aklayarar

Asistan
Reaksiyon puanı
16
üyeciksin sen zaten yeşillerin içinden cıktın gene ne yapıcan yeşillere bürünüp :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
ya üzülme emu. her şeyin başındasın. yeniden yapabilirsin :D hadi aslanım benim.

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
emubaltaci dedi ki:
aklayarar dedi ki:
üyeciksin sen zaten yeşillerin içinden cıktın gene ne yapıcan yeşillere bürünüp :)
onu demiyorum mesajlara ne olack :'(

Ne diyim Bi bardak soguk su icermisin :) mesaj sayısına neden bu kadar takıyorsun sakin olalım giden mesaj olsun dostluklar baki kalsın... :)

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
Troy dedi ki:
ya üzülme emu. her şeyin başındasın. yeniden yapabilirsin :D hadi aslanım benim.
Silme mazlumun mesajını yazar aheste aheste.. :D

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Bu başlığı okuyana kadar yeşil renk olduğumu farketmemiştim , renkleri biraz daha belirgin olacak şekilde ayarlarsanız bence iyi olabilir.

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
seçiL dedi ki:
emubaltaci dedi ki:
aklayarar dedi ki:
onu demiyorum mesajlara ne olack :'(
kurt kocayınca kuzunun maskarası olurmuş.. üyecik falan dalga geçiliyor... arkamda bıraktıgım koca bir kariyerden sonra muahahah :p

Ne diyim Bi bardak soguk su icermisin :) mesaj sayısına neden bu kadar takıyorsun sakin olalım giden mesaj olsun dostluklar baki kalsın... :)