Forum gncellemesi

Bu konuyu okuyanlar

Wonderworker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bütün çalışmalar bitmiş olsada,hiç iyi olmadı bu fikir.Sizde beğenmediniz,kendinizi kandırmayın!
Kolay gelsin.İyi çalışmalar.

OnLT

Müdavim
Reaksiyon puanı
149
Çok güzel oldu güzel olmaya devam edecekte...

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
önceden "son gönderilen mesajları göster" dediğimizde konu başlığının yanında hangi bölümde olduğu yazıyordu. şimdi başlığın hangi bölümde olduğu sayfanın en solunda yazıyor, ben bunu özelliği çok kullanıyordum :) gözümüzü kaydırırken satır atlayabiliyoruz, birde her başlık hangi konuda olduğunu belli etmiyor !!! gündem zannettiğiniz şey magazin haberi çıkıyor :S

acaba çok şey mi istiyoruz ama, her türlü görüş ve önerilerinizi belirtin diye siz sölediniz :) :)

DaY_WalkeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Birde Konuyu görüntüleyenleri görme özelliği olsa eksi forumdaki gibi çok iyi olacak. :)

1ruby1

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Güzel oluyor güzel hadi SDN devam :D avatarımda geri döndü :D

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
önceden "son gönderilen mesajları göster" dediğimizde konu başlığının yanında hangi bölümde olduğu yazıyordu. şimdi başlığın hangi bölümde olduğu sayfanın en solunda yazıyor, ben bunu özelliği çok kullanıyordum :) gözümüzü kaydırırken satır atlayabiliyoruz, birde her başlık hangi konuda olduğunu belli etmiyor !!! gündem zannettiğiniz şey magazin haberi çıkıyor :S

acaba çok şey mi istiyoruz ama, her türlü görüş ve önerilerinizi belirtin diye siz sölediniz :) :)

+
acaba ifadelerde değişecek mi ??? ;) bu şaşı gibi gözüküyor :)

1ruby1

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Değişir bence sıkı çalışıo SDN :D zaten ifadeler kolay ekleniyo benim forumumdada ifadeden bol bişi yok ama üye yok :D

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
bir üye başka bir üyenin mesajından alıntı yapıyor, sonra bende son mesajdan alıntı yaptığımda 2. üyenin 1. üyeden yaptığı alıntı mesaj gözükmüyor, sadece 2. üyenin mesajı alıntı olarak panoya geliyor !!! bilmem anlatabildim mi ??? :)

lafcanbazi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir üye başka bir üyenin mesajından alıntı yapıyor, sonra bende son mesajdan alıntı yaptığımda 2. üyenin 1. üyeden yaptığı alıntı mesaj gözükmüyor, sadece 2. üyenin mesajı alıntı olarak panoya geliyor !!! bilmem anlatabildim mi ??? :)

Birinci alinti yapacagin mesajda multi alinti (M.Q) buttonuna cift tikla sonra diger alinti yapacagin mesajdaki multi olmayan diger alinti secenegine tikla iki mesajdan alinti yapmis olursun.

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Forum anasayfasında avatar gösterimini iptal edebiliyormuyuz?

trauma

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Merhaba,
nereye yazacağımı çözemedim, buraya yazıyım dedim,
hep çok mantıklı, gerekli ve yaratıcı düşüncelere şahit olduğum S.D.N, Vbulletin'e geçerek hiç beklemediğim bi hamle yaptı ve ben mat oldum.
SMF'den daha iyisi (sanırım orange diye bir tema vs. idi) olmazdı, ve bana göre VBulletin eksikleri çok ve başlı başına bir soğukluk kaynağı benim için.
Herneyse, ben mat oldum malesef,
inşallah bu oyunun rövanşıda vardır,
Berkin Abi'nin dediği gibi
Güzel günler dilerim...

afatihirkli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vbulletin'in ne gibi eksiklerini gördünüz :S
Vbulletin bir çok güzel forum özelliklerini ilk üreten forum yazılımı,diğer forum yazılımlarına aynı özellkileri eklentilerle ekliyorsunuz veya forum geliştiricileri yeni sürümlerde ekliyor o özellikleri.
Nedir bu eksiklik gerçekten çok merak ettim?
Merhaba,
nereye yazacağımı çözemedim, buraya yazıyım dedim,
hep çok mantıklı, gerekli ve yaratıcı düşüncelere şahit olduğum S.D.N, Vbulletin'e geçerek hiç beklemediğim bi hamle yaptı ve ben mat oldum.
SMF'den daha iyisi (sanırım orange diye bir tema vs. idi) olmazdı, ve bana göre VBulletin eksikleri çok ve başlı başına bir soğukluk kaynağı benim için.
Herneyse, ben mat oldum malesef,
inşallah bu oyunun rövanşıda vardır,
Berkin Abi'nin dediği gibi
Güzel günler dilerim...

cuhadar

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Vbulletin alanında en iyisi. Ama Nasılsa ben bunu pek çözemedim. Üstünde oyun oynuyorlar herhalde. :D

Zamanla düzelir

semih016

Asistan
Reaksiyon puanı
1
süper oldu şimdi forumumuz hemide çok hızlı :D

maxxdump

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Bu gece inşllah kiliitlemeye başlarsın :D

Bu kilit merakını chimera mı aşılıyo anlamadım ki :D

Yok yani hasta olduğumdan değilde lazım oluyor bazen :)

Ben kilitten çok mesaj editleme alt tarafa not bırakma hastasıyım :p