Forumda yeeren yeler

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Şu sıralar forumda aynı anda çevrimiçi olan çok sayıda okurumuz var. Bu kişilere göz attığınızda bazılarının yeşerdiğini görebilirsiniz.

Bu ne demek?

Seiye atlayan üyelerimizin renkleri de değişecek.

Üyecik seviyesinden Asistan seviyesine yükselenler yeşil renkte aramızda olacaklar.

Şimdilik Doçent olan okurumuz yok galiba. Onlara da uygun bir renk buluruz artık :)

Edit: 2 adet Doçent üyemiz varmış. Kendilerine turuncu rengi uygun gördük. Bu renkler daha sonra sizin istekleriniz doğrultusunda değişebilir.

M

mellick

SDN Okuru
Onlara "OT" mu demeye çalışıyorsunuz.İşi gücü yok ot gibi oturup SDN forumda birşeyler yazıp duruyorlar.

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Yeşil renk güzeldir. İnsana huzur verir. Onlar da bizim huzur verenlerimiz. Gönderdikleri bir fotoğraf, bir fıkra, yazdıkları bir makale veya uygulama keyif de verir, öğretir de, düşündürür de.

Sağolsunlar.

RuNaL

Dekan
Emektar
mellick dedi ki:
Onlara "OT" mu demeye çalışıyorsunuz.İşi gücü yok ot gibi oturup SDN forumda birşeyler yazıp duruyorlar.

ayıp oluyor biraz benim istatiskiklerime bakarsan gündüz mesaj sayım cok azdır hep gece atmışımdır biz sdn yi sevdiğimizden o kadar mesaj yazıyoruz 8)

tonce

Profesör
Emektar
mellick dedi ki:

Hadi bakalım sen daha iyisini yap görelim kardeşim. Benimde durumum RuNaL ile aynı mesajlarımı gece yazarım ve bu formu seviyorum + Başka formumda yok zaten gerekte yok. 8) Seni kınıyorum çünkü çok ayıp ettin.

++RuNaL kardeşim ayrıca senide kutluyorum. ;)

RuNaL

Dekan
Emektar
tonce dedi ki:
mellick dedi ki:

Hadi bakalım sen daha iyisini yap görelim kardeşim. Benimde durumum RuNaL ile aynı mesajlarımı gece yazarım ve bu formu seviyorum + Başka formumda yok zaten gerekte yok. 8) Seni kınıyorum çünkü çok ayıp ettin.

++RuNaL kardeşim ayrıca senide kutluyorum. ;)

tşkler kardeşim :)

aklayarar

Asistan
Sloganı iyi oku mellick
bilenlerin bile bilmedikleri vardır biz bilgi paylaşırız sömürmek yada bilgilerini paylaşmaktan zevk alanları öyle görmek istiyosan senin düşüncendir ama unutma o sadece senın düşüncen olmaktan öteye gidemicektir...

Burada olmayı ve burada bilgilerini paylaşan insanları seviyorum....

Link

Profesör
Emektar
Bu başlığı okuyana kadar yeşil renk olduğumu farketmemiştim , renkleri biraz daha belirgin olacak şekilde ayarlarsanız bence iyi olabilir.

emubaltaci

Rektör
Emektar
seçiL dedi ki:
emubaltaci dedi ki:
aklayarar dedi ki:
üyeciksin sen zaten yeşillerin içinden cıktın gene ne yapıcan yeşillere bürünüp :)
onu demiyorum mesajlara ne olack :'(
kurt kocayınca kuzunun maskarası olurmuş.. üyecik falan dalga geçiliyor... arkamda bıraktıgım koca bir kariyerden sonra muahahah :p

Ne diyim Bi bardak soguk su icermisin :) mesaj sayısına neden bu kadar takıyorsun sakin olalım giden mesaj olsun dostluklar baki kalsın... :)

SDN Son Haberler