Foruma bir haftadır giriş yapamıyorum, otomatik atıyor

Forumda daha önce böyle bir sorunla karşılaştınız mı?

• Evet, şöyle ki: ...

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    15

Bu konuyu okuyanlar

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Hadi bakalım çözün bu sorunu :D Giriş yapıyorum, şifrem kabul ediliyor, konulara bakacam ama yeniden giriş yapmalısınız ekranı geliyor, hesaptan atıyor... Tekrar giriş yapmam isteniyor fakat tekrar giriş yaptığımda olay kısır bir döngü haline geliyor... :D

1590596421644.png

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Zamanında bana özel bir durum olarak her sayfaya girişim 30 saniye sürüyordu forumda. Ne hikmetse 2 yıl önce ilk Yönetici olduğum zaman pıt diye düzelmişti. Galiba eski panele erişebilen bir yöneticinin gazabına uğramıştım :D.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,297
Ben az önce gir çık yaptım sıkıntı olmadı

Reaksiyon puanı
5,172
Bundan bikaç yıl öncesinde Bir haber yapılmıştı. Sdn forum xenforonun şu sürümüne ilk geçen Türk forum oldu diye. O günden bu güne hiç barışamadı sdn xenforo ile.

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,058
arkadaşlar
1-öncelik çerezleri temizleyin
2-giriş yaparken beni hatırla kutusu devamlı onaylı kalsın
yoksa ,kör döngüye giriyor.sıkıntı beni hatırla kutusu

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Sevgili @PARAzitCELL şu çerezleri temizleyip öyle giriş yaptın mı hiç?
Yapmadınsa bir dener misin?
Bi kaç defa yaptım, şimdi tekrar yaptım ama yine hiç bir işe yaramadı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar
1-öncelik çerezleri temizleyin
2-giriş yaparken beni hatırla kutusu devamlı onaylı kalsın
yoksa ,kör döngüye giriyor.sıkıntı beni hatırla kutusu
Çerezlerden kesinlikle değil, 1 hafta öncesine kadar böyle bir sorun hiç yaşamadım..?

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,058
Bi kaç defa yaptım, şimdi tekrar yaptım ama yine hiç bir işe yaramadı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çerezlerden kesinlikle değil, 1 hafta öncesine kadar böyle bir sorun hiç yaşamadım..?
dikkat edersen beni hatırla kutusunu özellikle belirttim,atma olayını ,bende çok yaşadım

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
ben bu şekilde çözdüm,bende sıkıntı yok şu anda,ama sende farklı olabilir,JavaScript ,Flash ayarlarını kontrol ettin mi
Sorun şöyle ki; sadece sdn forumda sorun yaşıyorum, hiç bir sitede sorun olmuyor ve bir de başka bilgisayardan da hata alıyorum... Fakat farklı bir sistemden yeniden giriş yapacam...

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,058
Sorun şöyle ki; sadece sdn forumda sorun yaşıyorum, hiç bir sitede sorun olmuyor ve bir de başka bilgisayardan da hata alıyorum... Fakat farklı bir sistemden yeniden giriş yapacam...
foruma giriş,son ayarlardan sonra ayarı kaçtı,nuri alco gibi oldu:),fox,opera vs denemen iyi olur,umarım çözersin

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Hadi bakalım çözün bu sorunu :D Giriş yapıyorum, şifrem kabul ediliyor, konulara bakacam ama yeniden giriş yapmalısınız ekranı geliyor, hesaptan atıyor... Tekrar giriş yapmam isteniyor fakat tekrar giriş yaptığımda olay kısır bir döngü haline geliyor... :D

Ekli dosyayı görüntüle 101421
Gizli sekmeden gir.Eğer olmassa farklı bir internetten girmeyi dene.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Başka bir bilgisayardan başka bir tarayıcıdan ve başka bir internet hattından daha önce girmeyi denemiştim ve hep aynı sorun devam etti ?

Sorun sandığınız kadar basit bir sorun değil benim tahminim, inşaALLAH çözülebilir... :D

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Bende ise en son yazdığım yorumlar direk yukarıya gitmesi diye bir tuhaf bir bug var bazen. Yani forumda bariz sıkıntılar var gibi gözüküyor.

Windows Server 7

6801.winmain_win7m3
Reaksiyon puanı
565
İki ihtimal var bence:
  • Sorun bilgisayarda ise: Daha önce de bilgisayar kendi kendine bir şeyler yapıyor muydu? Örneğin: "CMD açma, görev yöneticisini açma, explorer.exe kapatma" Eğer yapıyorsa büyük ihtimal RAT veya bir trojandır.
  • Sorun sitede ise: Siteye bakım, DDOS saldırısı vb. faktörler altında ise burada sitenin kurucuları, adminleri, hosting sahipleri vb. kişilerden başka kimsenin bunu çözebileceğini düşünmüyorum.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
İki ihtimal var bence:
  • Sorun bilgisayarda ise: Daha önce de bilgisayar kendi kendine bir şeyler yapıyor muydu? Örneğin: "CMD açma, görev yöneticisini açma, explorer.exe kapatma" Eğer yapıyorsa büyük ihtimal RAT veya bir trojandır.
  • Sorun sitede ise: Siteye bakım, DDOS saldırısı vb. faktörler altında ise burada sitenin kurucuları, adminleri, hosting sahipleri vb. kişilerden başka kimsenin bunu çözebileceğini düşünmüyorum.
Bilgisayarımda hiç bir sorun şuana kadar görmüş değilim, sadece sdn forumda sıkıntı yaşıyorum ...

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Sıkıntı devam etmekte, konu güncel :)

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068