Foruma bir haftadır giriş yapamıyorum, otomatik atıyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Forumda daha önce böyle bir sorunla karşılaştınız mı?

• Evet, şöyle ki: ...

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    15
Hadi bakalım çözün bu sorunu :D Giriş yapıyorum, şifrem kabul ediliyor, konulara bakacam ama yeniden giriş yapmalısınız ekranı geliyor, hesaptan atıyor... Tekrar giriş yapmam isteniyor fakat tekrar giriş yaptığımda olay kısır bir döngü haline geliyor... :D

1590596421644.png

utkuversus

Sizin Altay'ınız YOOOOOOOOKKKK!
Yönetici
Moderatör
Zamanında bana özel bir durum olarak her sayfaya girişim 30 saniye sürüyordu forumda. Ne hikmetse 2 yıl önce ilk Yönetici olduğum zaman pıt diye düzelmişti. Galiba eski panele erişebilen bir yöneticinin gazabına uğramıştım :D.

Bundan bikaç yıl öncesinde Bir haber yapılmıştı. Sdn forum xenforonun şu sürümüne ilk geçen Türk forum oldu diye. O günden bu güne hiç barışamadı sdn xenforo ile.

Sevgili @PARAzitCELL şu çerezleri temizleyip öyle giriş yaptın mı hiç?
Yapmadınsa bir dener misin?
Bi kaç defa yaptım, şimdi tekrar yaptım ama yine hiç bir işe yaramadı 🙃
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar
1-öncelik çerezleri temizleyin
2-giriş yaparken beni hatırla kutusu devamlı onaylı kalsın
yoksa ,kör döngüye giriyor.sıkıntı beni hatırla kutusu
Çerezlerden kesinlikle değil, 1 hafta öncesine kadar böyle bir sorun hiç yaşamadım..?

crow88

Dekan
Bi kaç defa yaptım, şimdi tekrar yaptım ama yine hiç bir işe yaramadı 🙃
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çerezlerden kesinlikle değil, 1 hafta öncesine kadar böyle bir sorun hiç yaşamadım..?
dikkat edersen beni hatırla kutusunu özellikle belirttim,atma olayını ,bende çok yaşadım

ben bu şekilde çözdüm,bende sıkıntı yok şu anda,ama sende farklı olabilir,JavaScript ,Flash ayarlarını kontrol ettin mi
Sorun şöyle ki; sadece sdn forumda sorun yaşıyorum, hiç bir sitede sorun olmuyor ve bir de başka bilgisayardan da hata alıyorum... Fakat farklı bir sistemden yeniden giriş yapacam...

Son mesajlar