Öneri Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

Bu konuyu okuyanlar

Realhas the Great

Profesör
Reaksiyon puanı
7,973
Screenshot_2021-07-25-13-40-48-13.jpg

Burada mantık hatası var düzeltilmeli mesela şöyle olabilir ;
X profilinizdeki mesajınıza reaksiyon gösterdi Komik ?

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Onu anlatmıyorum size, örneğin birisi Excalibur iyi diyor. Bu herkes için değişir değil mi? Belki arkadaş yanlış biliyor, belki de direkt internete laptop yazıp önerdi. Bu anda devreye ''Beğenmedim'' giriyor.
Buna gerek yok, özellik suistimal edilebilir.

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Madem konu yukarilarda, bende bir hatayi belirteyim.

Başlıkların harfleri kendi kendine değişiyor

Mesela İ harfi I oluyor.

Mesela ben elementaryOS diye tanımlamak istiyorum ama Elementaryos diye yazıyor.

Yada "Şansa inanır mısınız?" yazınca başlığa "Şansa İnanır mısınız?" diye değiştiyor.

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,154

Mesela İ harfi I oluyor.

Mesela ben elementaryOS diye tanımlamak istiyorum ama Elementaryos diye yazıyor.

Yada "Şansa inanır mısınız?" yazınca başlığa "Şansa İnanır mısınız?" diye değiştiyor.
Bu bir hata değil. Başlık kurallarının ihlal edilmesi sebebiyle önceki yönetim böyle bir düzenleme karar aldı. Geçtiğimiz günlerde kaldırıldı.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841

Mesela İ harfi I oluyor.

Bu eklentiyi devre dışı bıraktık birkaç gün oldu. Tekrar dener misin?

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Bu bir hata değil. Başlık kurallarının ihlal edilmesi sebebiyle önceki yönetim böyle bir düzenleme karar aldı. Geçtiğimiz günlerde kaldırıldı.
Güzel o zaman, banliydim ya ondan haberim yoktu.

Yalnız hatalı çalışan bir yöntemdi.

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,154
Güzel o zaman, banliydim ya ondan haberim yoktu.

Yalnız hatalı çalışan bir yöntemdi.
Eklenti İngilizce alfabeye göre çalıştığından ve sadece baş harfleri etkilediğinden maalesef kötü sonuçlar verdi. Haklısınız.

Reaksiyon puanı
1,768
Admin az önce bir mesajım silindi sebebi ise "açılışından bu yana uzun zaman geçmesi"
O konuya benden önce birisi yazmış haliyle konu üste çıktı ben de konuyu görüp cevap yazdım. ŞU AN onun yorumu duruyor benim yorumum silindi
Şaka mı bu?

Bari uyarıların sonuna isim yazma zorunluluğu gelsin de itirazımızı yapalım resmen bi mod benim mesajları silmek için takip ediyor ya .d hepsini aynı kişi sildiyse @Jarvisit size ispiklerdim durumu
Screenshot_2021-07-27-14-54-27-70.jpg

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Admin az önce bir mesajım silindi sebebi ise "açılışından bu yana uzun zaman geçmesi"
O konuya benden önce birisi yazmış haliyle konu üste çıktı ben de konuyu görüp cevap yazdım. ŞU AN onun yorumu duruyor benim yorumum silindi
Şaka mı bu?

Bari uyarıların sonuna isim yazma zorunluluğu gelsin de itirazımızı yapalım resmen bi mod benim mesajları silmek için takip ediyor ya .d hepsini aynı kişi sildiyse @Jarvisit size ispiklerdim durumuEkli dosyayı görüntüle 160124
Aynısını banada yaptılar :(

Ceon

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Konu'nun linkini atabilir misin? Bakalım ben yazabiliyor muyum?

HP Kullanıcısı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,272

The Punisher

Doçent
Reaksiyon puanı
606
Şaka mı bu?

Bari uyarıların sonuna isim yazma zorunluluğu gelsin de itirazımızı yapalım resmen bi mod benim mesajları silmek için takip ediyor ya .d hepsini aynı kişi sildiyse @Jarvisit size ispiklerdim durumuEkli dosyayı görüntüle 160124

Aynı şey bana da oluyor, moderatör size takıyor.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
Başlığı yanlış atan kişilerin soruları kilitleneceğine modlar tarafından başlık düzenlense iyi olmaz mı? Sorunun kilitlenmesi çok sinir bozucu. 2 günde 4-5 tane soru kilitlendi
Zaten aşırı hata olmadığı sürece çoğunluk olarak konuların başlığını ve içeriğini biz düzenliyoruz. En azından ben dayanamayıp düzeltiyorum. Şu zamana kadar hiç yazım yanlışından dolayı konu kilitlemedim. Yeni yönetim ile birlikte yazım yanlışından dolayı konu kilitleyeni de görmedim.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Eğlence kategorisinden açılan konuları ana sayfaya çıkartılabilir.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,387
Şaka mı bu?

Size takan filan yok. Herhalde konuya zahmet edip tekrardan bakmadınız. Ekran alıntılarına bakarsanız konu 13 şubatta açılmış ve en son mesaj aynı tarihte atılmış. Sonrasındaki tüm mesajlar tarafımdan silinmiştir. Normalde üzerinden zaman geçmiş konulara yazıldığında "Gereksiz konu hortlatma" olarak ceza veriyoruz. Size onu da vermedim.

Screenshot_2.jpg
Screenshot_3.jpg

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,154
Takmak gibi bir şey bana oldu, kırmızı şortlu ya oldu, alxy vance'ye de oldu.
Kimsenin kimseye taktığı yok. Gereksiz konu hortlatanların mesajları toplu bir şekilde silindi. Kural ihlali yaparsanız olacağı bu. Bunu "Moderatör takmış" diyerek yorumlamak hiç doğru değil ki ortada böyle bir durum yok.