Destek Bisiklet Kullanıcıları Kulübü

ThorJ

İçerik Ekibi
İçerik Ekibi
Merhaba Sayın SDN Forum üyeleri;
Bu başlık altında herkes bisikleti hakkında sorularını sorabilir, görüş veya önerilerini belirtebilir.

ThorJ

İçerik Ekibi
İçerik Ekibi
Carraro Force 950 kullanıcısıyım. Henüz bisiklet alemine yeni giriş yapmış koca bir adamım, yakında biraz küçüleceğim. Bir haftada kendini hissettirmeye başladı. Rejim + bisiklet iyi gelecek.
İyi günlerde kullan abi, dün bisikletimin perte çıkmasından sonra artık bende yeni bir bisiklet almayı planlıyorum. Ama kararsız kaldım, Carraro iyi bir marka fakat yıllardır da Bianchi kullanıyorum.

Carraro Daytona 2724 kullanıcısıyım. 3 aydır kullanıyorum, gayet memnunum. 2. bisiklet olarak da Btwin Tilt 120(2017'den beri) kullanıyorum.

Bu aralar tempom gayet iyi, bu hafta 225km yaptım:)

sberkbayram

Asistan
10 belkide daha eski bir salcano bisikletim var, bisiklet sürmeyi seviyorum ama bisiklet eskidiği için mi bilmiyorum ama eskisine göre daha çok yoruyor yeni bisiklet almak istiyorum, günde 7-10 km arası bisiklet sürüyorum mahallede böyle çok aşırı pahalı olmayacak bisiklet öneriniz var mı

Umut Çelik

Profesör
10 belkide daha eski bir salcano bisikletim var, bisiklet sürmeyi seviyorum ama bisiklet eskidiği için mi bilmiyorum ama eskisine göre daha çok yoruyor yeni bisiklet almak istiyorum, günde 7-10 km arası bisiklet sürüyorum mahallede böyle çok aşırı pahalı olmayacak bisiklet öneriniz var mı
Ben de öncelikle kulübe üye olayım. Soruna gelirse ben kendi bisikletimi satıyorum. Tam da mahalle arasında sokaklarda sürmek için. İstersen link bırakayım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de Geroni Cross 26 kullanıyorum.

bişey sorcam.12yaşımdayım.hani bu karşınızda bisikletle gelenlerden gerçekten korkuyormusunuz?.hızımı bilmiyorum ama yolda sokak arasında geçen arabalarla giderken genelde fark açılmıyo arada.

Hakantoris

Profesör
Kron marka bisiklet almayı düşünenlere ve kullananlara sesleniyorum.
Bisikleti aldığınız anda yetkili servise kurulumunu yaptırın. Ve bakımlarını da aynı şekilde yetkili servise yaptırın. Ben yaptırmadım. Az daha ölüyordum. Aman dikkat edin. ( Zincir atmasından dolayı ayağım boşa düştü dolayısıyla bende akan trafikte yere çakıldım. Allaha şükür bir şey olmadı. Arkadaki araba mesafesini koruyordu. Yoksa kesin altına alırdı.)

Umut Çelik

Profesör
bişey sorcam.12yaşımdayım.hani bu karşınızda bisikletle gelenlerden gerçekten korkuyormusunuz?.hızımı bilmiyorum ama yolda sokak arasında geçen arabalarla giderken genelde fark açılmıyo arada.
Neden korkalım ki? Sokak arasındaki arabalarla (max.30km/s) yarışıyorsan çok da hızlı değilsindir.

alpotter

Profesör
Hızlı sürdüğümde hayır ama ben tadını çıkara çıkara, yavaş yavaş sürmeyi tercih ediyorum . Acele işe şeytan karışır.

Emre Özdoğan

ShiftDelete.Net
Editor
Corelli Trivor 6.0 kullanıyorum, kendisi bir yol bisikleti. Giriş seviyesi rahat edebileceğiniz bir bisiklet arıyorsanız bence bu bütçede en iyi bisiklet bu. Keşke freni hidrolik olsaymış ama mekanik de kötü değil.

Usain

Moderatör
Yönetici
Moderatör
Birkaç aydır sürüşlerimi Mi Fit ile kayıt altına alıyorum. Özellikle bu ay neredeyse her sürüşü kaydettim. 100 kilometreyi devirmişim. ;) Kayıtsız daha nice 100 kilometreler vardır...
Screenshot_2020-09-24-00-11-00-178_com.xiaomi.hm.health.jpg

(Ortalama hızın düşük durmasının sebebi bazen egzersizi durdurmayı unutuyorum. Süre uzuyor, hız ortalaması düşüyor.)

Umut Çelik

Profesör
Birkaç aydır sürüşlerimi Mi Fit ile kayıt altına alıyorum. Özellikle bu ay neredeyse her sürüşü kaydettim. 100 kilometreyi devirmişim. ;) Kayıtsız daha nice 100 kilometreler vardır...
Ekli dosyayı görüntüle 117478
(Ortalama hızın düşük durmasının sebebi bazen egzersizi durdurmayı unutuyorum. Süre uzuyor, hız ortalaması düşüyor.)
Tebrikler . Ben de telefon alınca bunları atacağım :)