Öneri Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

Bu konuyu okuyanlar

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Benim için önemli değil kimin baktığı sonuçta bakılıyor ya red yiyorum ya kabul :) Sonuçta daha fazla rapor onlara dönüyor benden.

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
bazıları red deniyor sonra düşünüyorum bu konu neredeydi diye arıyorum.
Konu adı raporda çıkmakta konun adını forum arama çubuğumuzda aratarak konunuzu kolayca bulabilirsiniz. Konu arama çubuğuna forumun sağ üst köşesinde bulunan Ara'ya basarak açabilirsiniz.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Konu adı raporda çıkmakta konun adını forum arama çubuğumuzda aratarak konunuzu kolayca bulabilirsiniz. Konu arama çubuğuna forumun sağ üst köşesinde bulunan Ara'ya basarak açabilirsiniz.
Arama işi uğraştırıcı kaç tane rapor yolluyorum bir kaç tane red gelse zaman kaybı ama bildirim içinde link olmadığı için uyarılarda giden mesaj gibi (sana özelden yolladım resimi) raporlu konu link li olarak mesaj şeklinde gelebilir. tabi xenforo desteği varmı bilmiyorum bu şekilde.

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Arama işi uğraştırıcı kaç tane rapor yolluyorum bir kaç tane red gelse zaman kaybı ama bildirim içinde link olmadığı için uyarılarda giden mesaj gibi (sana özelden yolladım resimi) raporlu konu link li olarak mesaj şeklinde gelebilir. tabi xenforo desteği varmı bilmiyorum bu şekilde.
Abi zaman kaybı evet ama şuan için onu eklenebilecek bir ortamın olduğunu sanmıyorum. Forumda bir kaç yenilik için çalışmalara başlanıldı ama ona sıra gelir mi yoksa gelecek olan güncellemede o da eklenir mi bilmiyorum. Ama aklımızda olan bir konu ayrıca üst yönetime atanan raporların bilgilendirmesi gitmediğininde farkındayız. En yakın zamanda bu konulara çözüm bulunacak

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Mac OS X olan kategori adlandırmasını, macOS olarak güncellesek nasıl olur? :)

@Creative @ForumDeveloper
Bu öneriyi sanırım birkaç kez gündeme getirmiştim. Bu konuda bir çalışma yapılıyor mu, herhangi bir bilgi paşlaşılmadığı için bilmiyorum. Google vs. tarafından indekslenen sayfalar var ve yeniden yapılandırılmaları gerecek belki ama GNU/Linux için yapılabilen macOS için de yapılabilir diye düşünüyorum. Kolay gelsin.

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
ne gariptir ki oyun bölümünde mesaj gönderme yetkimin olmadığını gördüm,gelen herhangi uyarıda varsa görmedim ,sebebini merak ettim.
sss.jpg

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
Aynı şey bende de mevcut merak etme :) Bölümü düzgün tutma açısından kapalı bırakmışlardır.
cevabın için tşk ederim,çok sağ ol.Epic gameste hitman oyunu verilmiş onu yazmak isteyince öğrendim.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.
Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.Sorun kullandığınız tarayıcısından kaynaklıda olabilir.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
aynı olduğu gibi duruyor en altta bu yazı var
Buraya mesaj gönderme yetkiniz yok
Herkeste bu şekilde, bence. Sadece yöneticilerin konu açmasına izin tanımlanmış olmalı ki bu şekilde oyun üretici/geliştirici siteleri ve güvenilir, muteber indirme kaynakları dışındaki paylaşımlara engel olmak için.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Bildirimlerin gösteriminde bile hata alabiliyoruz. Yani arkadaş, ne zaman bu forumda hata almadan vakit geçirebileceğiz :) Selamlar.

KRZMNİTK

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,067
Üyecik stajyerle değiştirilsin. Üyecik çok aşağılayıcı geliyo. Zaten bunla ilgili bir oylama yapılmıştı ve stajyer kazanmıştı

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,391
Üyecik stajyerle değiştirilsin. Üyecik çok aşağılayıcı geliyo. Zaten bunla ilgili bir oylama yapılmıştı ve stajyer kazanmıştı
Aynen ama adminler görmedi sanırım hatta stajyer fikrini atan bendim

KRZMNİTK

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,067

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,391
O zaman fikrinizi çalmış gibi oldum özür dilerim. ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

O zaman fikrinizi çalmış gibi oldum özür dilerim. ?
yok fikri çalma olmazki bu sadece öne atmışsınız fikri yani daha iyi olmuş benim ve değiştirilmesini isteyenler için :)

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Okunmamışlar olur , farklı kategori olur konu listesinde konu içine girmeden raporlama seceneği yokmudur

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Suç ve Yaptırımda düzenleme yapılmalı.

1 gün verilen ceza fazla sürüyorsa ve düzeltmekte ilgili kişi/kişiler üstüne uğraşıyorsa düzeltmek için; bu sürede mod dediğiniz kişilerde ceza verdikleri kişilerin cezasının tamamlandıysa xf yüzünden madur olmasını engellesin.

Kısaca xf düzeltilemiyorsa bileti keşen kişi gitsin kontrol etsin. Sonuçta bilet sorumlusu değil mi ?

SelimAkoguz

Asistan
Reaksiyon puanı
267
Malum forumdaki gibi yazdığımız mesajın altında Nokta ve Büyük Harf düzeltmek için kutu oluyor ya ondan gelmeli. Malum forumdaki gibi yazım kurallarına dikkat edilmesin ama rezalet bir şey ya her yazılandan ceza yemek.

fatih1430

Asistan
Reaksiyon puanı
113
konuyu açan arkadaşı uçurmuşlar

ama yerinde bir konu siyasi haberleri okuyoruz ama yazamıyoruz