Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hyper Alpha

Profesör
Yasaklı
eski yöneticilere onursal üye yerine emekli moderatör yazısı vb eklenmeli .Ayrıca yazı gri değil daha canlı bir renk olmalı.Örn; pembe ya da sarı olabilir.

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Gönderilen mesajların işlenme tarihinde sorun var, daha yeni bıraktığım mesajda 4dk önce yazıyor. :D
("In 3 minutes" yazdı bu mesajda da; imleci üzerinde getiriyorum: 11:35 yazıyor.)

Mesela Creative tüm içeriğini bul ve Creative tüm konularını bul gibi sorgular da hata veriyor.

Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.
Bir sunucu hatası oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Lütfen bilginize...kolay gelsin.

Son düzenleme:

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Gönderilen mesajların işlenme tarihleri ile ilgili sorun devam ediyor, mesaj gönderiminde de bazen "Bazı sorunlarla karşılaştık" diye hata da alıyorum; anca sayfayı yenileyip mesajı tekrar yazdığımda düzeliyor. Lütfen yetkili arkadaşlarımızın bilgisine. Kolay gelsin.

Creative

#EvdeKal Türkiye
Yönetici
Admin
İyi güzelde biz siyaset yapmıyoruz ki

Rahatsızlığımızı önerimizi dile getiriyoruz
Ben mi yanlış anladım yani, orada bir bir birinizin kalbini kırarken (sadece bir siyasetçi için) dışarı taşıp forum üzerinde başka üyelerimizi rahatsız etme gibi bir çabanız yok yani. Yanlış anlamış olabilirim..

Sardaukar

Profesör
Yasaklı
Ben mi yanlış anladım yani, orada bir bir birinizin kalbini kırarken (sadece bir siyasetçi için) dışarı taşıp forum üzerinde başka üyelerimizi rahatsız etme gibi bir çabanız yok yani. Yanlış anlamış olabilirim..
Benim birisini rahatsız ettiğim yok

Ama malum üyenin o söylediği laf ile bir çok kişiyi rahatsız ettiği aşikar

Forumda askere giden var şehit yakını var veya askerlik yapacak var ve o tarz lafları işitmeyi hak etmiyor kimse

Creative

#EvdeKal Türkiye
Yönetici
Admin
Siyaset bölümü yetkilimiz ile iletişime geçebilir ve sorunuzu dile getirebilirsiniz. @Aesir arkadaşımız..

bilexsamet

Doçent
O konunun kategorisine yasaklanmış olabilirsin.
Niye ki acaba?

Uyarı almadım bile. Sadece DH'den link verdim diye o silinmişti moderatör tarafından. Başka bir şey yapmadım. Onun da yasak olduğunu bilmiyordum.

Yeni üye olmamak ya da belli bir mesaja ulaşmak gibi bir şart falan mı oluyor bazı konular için?

Ya da konuyu açan beni bloklamış falan olabilir mi?

stat counter