Öneri Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
16,118
Ne dinliyorum konusunda ki video saysinin siniri kaldirilsin 21 yüzyılda yapilmasi yanlis her mesaja 3 video koyunca sorunsuz yukleniyor benim tablet 1gb ramli 1ghz cpu androit 5.1 varken resim bile ekleyebilirken bu sınırlama çok gereksiz!
Screenshot_2020-03-05-13-33-41.png
Screenshot_2018-04-02-13-33-10.png

Metin_Aslantürk

Profesör
Reaksiyon puanı
660
Ben de fark ettim, bir mesaj yazıyorum, 2 dakika sonra düşüyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı şekilde profil fotomu da değiştiremiyorum.
Aslında cep telefonu yada tablet ayrı laptop yada masaüstünde farklı çalışıyor gibi...

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Foruma Uzun Bir Aradan Sonra Günlük Girislerim Oldu ve Ara Ara Kasmalar Yasatiyor. Bazen Oldugu Gibi Donuyor. Ayrica Sayfa Gecisleri Agir.

Ayrica Mesaj Birlestirme Durumu Acilmis Bir Konu Icin Maksimum 20 Dakika veya Yarim Saat Olarak Ayarlanmali. Aksi Durumda Konuyu Güncel Tutmak Zor ve Yeni Konu Acmaya Meyillenen Arkadaslarimiz Oluyor.

Gereginin Yapilmasini Arz Ederim.

Edit : Konu Acabilmek Icin Belirli Sayida Minimum 50-100 Mesaj Siniri Getirilmeli.

Son düzenleme:

TRTURKEYTR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,375
Foruma Uzun Bir Aradan Sonra Günlük Girislerim Oldu ve Ara Ara Kasmalar Yasatiyor. Bazen Oldugu Gibi Donuyor. Ayrica Sayfa Gecisleri Agir.

Ayrica Mesaj Birlestirme Durumu Acilmis Bir Konu Icin Maksimum 20 Dakika veya Yarim Saat Olarak Ayarlanmali. Aksi Durumda Konuyu Güncel Tutmak Zor ve Yeni Konu Acmaya Meyillenen Arkadaslarimiz Oluyor.

Gereginin Yapilmasini Arz Ederim.

Edit : Konu Acabilmek Icin Belirli Sayida Minimum 50-100 Mesaj Siniri Getirilmeli.
Mesaj birleştirme süresi, şu an için gayet yeterli durumda. Mesaj birleştime süresini azaltılması durumunda, mesaj sayısını arttırmak için sürekli mesaj yazan kişiler ortaya çıkıyor. Bu sebeplerden ötürü şu anda değişiklik yapılması düşünülmüyor.

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
Mesaj birleştirme süresi, şu an için gayet yeterli durumda. Mesaj birleştime süresini azaltılması durumunda, mesaj sayısını arttırmak için sürekli mesaj yazan kişiler ortaya çıkıyor. Bu sebeplerden ötürü şu anda değişiklik yapılması düşünülmüyor.
bu mesaj birleşmesi olmadan önce ,uyarı ışığına benzer yada flaş türü uyarı olsa,neticede insanın aklına gelmiyor,kafa dalgın oluyor.
bu örnek mesaj birleşmesi olacağında kişi cevap yaz dediğinde sayfa yönlendirme yapsın sorsun devam ediyormusun diye,
olur mu olmaz mı sizin bileceğiniz ,benimki sadece fikirdir
Fren-Sistemi-Gostergesi.jpg

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Şu Reklamlara Acilen Bi Ayar Çekin Lütfen. Varlığından Çok Kapatmaya Çalışırken Alakasız Yerlere (Forum İçinde) Sürüklemesi Çileden Çıkarıyor.
Yeni Sekmede Çıkmasını Anlarımda Bulunduğumuz Sayfa Yenilenmediği Halde Çıkıyor Bazen. İşin Özü Reklamlar Mobilde Bizleri Bezdiriyor.

Yine Acilen Forum Yavaşlığına/Ağırlaşmasına Acil Ayar Çekin Lütfen.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Bildirim kutumda sorun var dünden bugüne.
Bildirime bakıp shiftdelete net logosuna tıklıyorum anasayfaya döndüğümde aynı bildirimden yine kırmızı yanıyor İconda

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Moderatör onaylı mesaj özelliği iyi oldu bak. Çok sağolun. Konularda açıldığında böyle olmalı.

Diğer konuda yazılmıştı mesaj moderatörden onay bekliyor ama bu konuda olmadı?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,317
Moderatör onaylı mesaj özelliği iyi oldu bak. Çok sağolun. Konularda açıldığında böyle olmalı.

Diğer konuda yazılmıştı mesaj moderatörden onay bekliyor ama bu konuda olmadı?
Forum içerisinde sakıncalı olabilecek kategorileri içerisinde onaylama sistemi mevcuttur.

Saygılarımla.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Forum içerisinde sakıncalı olabilecek kategorileri içerisinde onaylama sistemi mevcuttur.

Saygılarımla.
Ayrıca bir soru sorayım. Mesaj yazma yeri font rengi boyutu bölümü hepsi kapalı.
En sonda dişli tekerleğe basınca açılıyor. Bence iyi olmadı.

Birde dosya ekle özelliği çalışmıyormu? bende hata verdi düne kadar hata vermezken.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Daha önce okumadığım bir konuya girdiğimde beni sürekli son gönderilen mesaja atıyor. Konuyu bilmediğimden tekrar konu başına gitmek durumunda kalıyorum.
Konuyu ilk defa açtığımda ilk yorumdan başlaması için bir ayar var mı ?

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
Eklenen resimler gözükmüyor. ayrıca yüklenen dosya beklendiği gibi bir resim değildi yazısı geliyor.
resim yüklemede sıkıntı var.
Dün eklediğim resimlerde sorun olmadı

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,734
Sunucularda mı sıkıntı bilemiyorum, ama foruma giremiyorum. Çok yavaş ya da hiç girmiyor.

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Merhaba;

Bazı konular Sağlık hakkında olabiliyor ama bunların ne haber niteliği var ne de diğer kategoriler ile alakası var; bu bağlamda Sağlıklı Yaşam kategorisine "Sağlık / Genel" alt başlığının olması iyi olurdu. Kolay gelsin.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Forum hızlandı lakin tapatalk tam tersi çalışmıyor.

denizzined

Asistan
Reaksiyon puanı
142
Gereksiz yere çok konu açan var, (idrarımı yapamıyorum, kardeşimin boğazın iğne kaçtı vs.) öneri konularında birbirinin aynısı bir sürü telefon öneri bilgisayar öneri diye konu açılıyor, bir başlık altında toplanıp tek başlıkda takibi iyi olur açılan konuda direk oraya yönlendirilse.

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
Gereksiz yere çok konu açan var, (idrarımı yapamıyorum, kardeşimin boğazın iğne kaçtı vs.) öneri konularında birbirinin aynısı bir sürü telefon öneri bilgisayar öneri diye konu açılıyor, bir başlık altında toplanıp tek başlıkda takibi iyi olur açılan konuda direk oraya yönlendirilse.
bu yazına istinaden aklıma gelen şu oldu.
pek çok acil yardım mesajı alınıyor (uzay gemisi atılganı geçiyor bazen,spockla,kaptan kirki bulamıyoruz her zaman) şakayı bırakayım,işin aslı
Acil yardım bölümü açılsın,bu bölüme acil cevap bekleyenler yazsın,bunun haricinde acil yazan olursa
10 mesaj - 40 mesaj arası yazamama cezası verilsin

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
bu yazına istinaden aklıma gelen şu oldu.
pek çok acil yardım mesajı alınıyor (uzay gemisi atılganı geçiyor bazen,spockla,kaptan kirki bulamıyoruz her zaman) şakayı bırakayım,işin aslı
Acil yardım bölümü açılsın,bu bölüme acil cevap bekleyenler yazsın,bunun haricinde acil yazan olursa
10 mesaj - 40 mesaj arası yazamama cezası verilsin
başlık atmasını bilmeyeni banlasak daha iyi olur sanki :)

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
başlık atmasını bilmeyeni banlasak daha iyi olur sanki :)
bu da uygun,acil mesajlar,başlıklar hakkında yeniden forum ilk girişte uyarı yazısıda gelmesi mümkünse daha iyi olur.
"Atacağınız gereksiz başlık,acil yardım çağrıları sizin banlanmanıza sebep olabilir"bu ,buna benzer uyarı ama ilk girişte Flash tarzı,dikkat çekecek şekilde