Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Bu hatayı iki gündür alıyorum. Anlık mı sürekli mi fikrim yok.
Gönderimi yapılmış mesajımı düzenlemek istediğimde bu hatayı alıyorum, mobilde de durum aynı pc'de de tarayıcı ile alakası yok, lütfen şu soruna bir el atın, mesajı düzenleme yapmak için mesajı kopyalayıp yeniden düzenlemek ancak çözüm oluyor, bu da mobilde özellikle işkence. :)
Ben pek böyle bir sorunla karşılaşmadım ama deniyorum hemen..
Tarayıcı geçmişini arada bir sıfırlamayı dene derim.

MrtAltg

Dekan
Onursal Üye
Gördüğüm en iyi forum, bir de benim yazılımların reklamını yapsanız tam olacak.
11- Forumu reklam aracı olarak kullanmak yasaktır. Menfaat sağlama amaçlı işler forum içi yasak ha reklam vermek istiyorsan Hakkı bey ile görüşebilirsin reklam ücreti ne kadar pek bilgim yok ama

BilgisayarUzmani

Profesör
Yasaklı
11- Forumu reklam aracı olarak kullanmak yasaktır. Menfaat sağlama amaçlı işler forum içi yasak ha reklam vermek istiyorsan Hakkı bey ile görüşebilirsin reklam ücreti ne kadar pek bilgim yok ama
hakkı beye nasıl ulaşabilirim.

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Ben pek böyle bir sorunla karşılaşmadım ama deniyorum hemen..
Tarayıcı geçmişini arada bir sıfırlamayı dene derim.
(Hem mobilde hem de pc'de) Tarayıcıyı kapatınca geçmiş otomatikman siliniyor. Özel modda kullandığım için bunların ayarlarında bir değişim olması söz konusu değil.
Mesaj içeriğinin zenginliğine ve alıntılanan mesajlara istinaden karşılaştığım bir durum. Bakalım yine bu hata olursa, ilgili mesajımı bu konuda belirteceğim.

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Konuyu başlatan kişiye konu sahibi/yazar vb etiket ile etiketlenmesi kolaylık olabilir, çünkü bazı konularda kullanıcı adları kolayca anımsanmayabiliyor ve konuyu başlatan kişinin kim olduğuna bakmak için ilk mesajına bakmak gerekiyor.

VECTORRR

Dekan
konu açınca başlık seçme bölümünde "masaüstü bilgisayar" bölümü yok sanırım sadece mobilde var.

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Tarayıcı geçmişini temizleyip foruma tekrar giriş yapmayı deneyebilirsin eğer olmazsa (belki de) bölümden uzaklaştırılmış olabilirsin lakin mobilde olması garip.

stat counter