Forum.donanimhaber.com

Altair

Doçent
13 Haziran 2009
916
18
18
Hat zayıflaması değerlerimi yazıp soru sormaya kalkışıyorum benden sonra 20 kişi daha değerlerini yazıyor. ..... bilsem söylerim derdinizi, ben de bilmiyorum ki sormuşum değil mi? Hiçbirinin de baytarı gelmiyor tabi.

Herkes ayrı ayrı konu açsın o zaman forumun içine e**lim değil mi Hakkaten bazılarına iyilik yaramıyo

Proof.Web

Doçent
3 Temmuz 2010
999
21
0
Bilgisayarımı Oradam Toplattırmıstım Yani Sistem Tavsiyelerini Oradan Almıstım Bana Çok Yardımı Dokunmustu :)

özgür deniz

Asistan
18 Ekim 2009
423
15
18
bikaç gün sonra dh üyeliğimin 5. yılı tamamlanacak

1300 civarında mesajım olmuş onlarca konu açmışım

amd barton 2500+ işlemcimi ikinci el alıp bu overclock dedikleri ne ola ki dediğimde tanışmıştım dh ile...

oc, donanım konularında çok faydalı oldu

5 yıl öncesinin konu dışı bölümü gerçekten çok eğlenceli seviyeli ve bağlayıcıydı (sdn'nin şimdiki zamanlarına benzeetiğim için buraya üye oldum)

şimdilerde arasıra oc bölümüne bakıyorum donanım tavsiyeleri ve incelemeleri okuyorum, geceleri konudışında 15 yaş altıın yattığı zamanlarda güzel bir konu olur mu acaba diyorum

sdn'nin davetiye sistemi dh gibi kötü anılmasını engelleyecektir eminim

seckyn

Profesör
21 Nisan 2010
2,942
18
218
Öncelikle özür diliyorum konuyu biraz hortlatmış gibi olucam ama adamlar sizin mesajınızın altına bu bir şikayetmi yazmışlar :D (Gece gece gülmekten karnıma ağrılar girdi :D Basri ayıp ediyon ama sdn de yazılanlar sdn de kalsın :D)

muratveb

Profesör
23 Temmuz 2009
2,196
56
228
SDN gibisi yok kanımca :) Sade tertemiz gereksiz konu,mesaj...vs arındırıılmış. Ve en önemlisi siyasetten uzak. Belkide benim için en güzel taraflarından biri siyasetin yasak olması. Seviyorum burayı :)

Vendetta_

Profesör
28 Kasım 2009
3,704
75
0
DH hakkında bişi diyemem orda çalışan tanıdık var :D:D
ama oyun bölümünde GARYOSAVAN diye biri vardır ki tam bi .... neyse ya ağzımı bozmaya değmez, kısaca açıklim herifi rf online diye bir oyun vardır kendisi çok iyidir oyunda vs. gelene yardım etcem ayakları yapan biridir forumda, sonra guild kurcam diye bişiler salladı (kurdu ama mübarek gelen heriflere dolu ya da şu kadar üstünü alıyoruz diye zırvalamıştır) kısacası ne yardımını gördük ne yüzünü ne guildini, saolsunlar guildindeki diğer elemanlar daha fazla yardımcı oldular ve unutmadan söylim bu olaylardan sonra GARYOSAVANA bir çok kişi cephe almıştır

dadaist

Profesör
18 Eylül 2010
1,638
8
218
DH üyeliğim benim de var ve çok fazla işim düşmedi açıkçası ama forumlarla ilgili genel sıkıntı şu; (ki bu forumda da var) Konsepti dışında da çok fazla başlık var. Yani kullanıcıya donanımla alakalı bir forum kuruyorsun içinde din kültürü bölümü var :S ne alakadır anlayamıyorum. O konunun zaten başka forumları var. Böylece konulara yetkin olmayan bir sdürü insan ahkam kesiyor. Sonra da ortalama düştü oluyor. Sırf bu başlık için demiyorum. Hangi forum hangi konuda uzmanlaşmışsa bence o konuda devam etmeli ki bilgiler ilk elden ve sağlam olsun. O başlık da olsun öteki de olsun deyince çorba oluyor. Olur olmaz herkes her konuya ahkam kesiyor gibi bir durum söz konusu. Bu konuda mesela Grafikerler.com adresini hep beğenirim. Adamlar grafikle alakalı ne varsa hepsinine destek veriyor. Öyle zarta zurta başlık bölüm ayırmıyorlar. Bir tane konu dışı yaparsın bir tane de tanışma sayfası bırak geri kalan konseptin neyse o olsun.

hellmarch

Profesör
15 Eylül 2007
2,041
20
218
DH üyeliğim benim de var ve çok fazla işim düşmedi açıkçası ama forumlarla ilgili genel sıkıntı şu; (ki bu forumda da var) Konsepti dışında da çok fazla başlık var. Yani kullanıcıya donanımla alakalı bir forum kuruyorsun içinde din kültürü bölümü var :S ne alakadır anlayamıyorum. O konunun zaten başka forumları var. Böylece konulara yetkin olmayan bir sdürü insan ahkam kesiyor. Sonra da ortalama düştü oluyor. Sırf bu başlık için demiyorum. Hangi forum hangi konuda uzmanlaşmışsa bence o konuda devam etmeli ki bilgiler ilk elden ve sağlam olsun. O başlık da olsun öteki de olsun deyince çorba oluyor. Olur olmaz herkes her konuya ahkam kesiyor gibi bir durum söz konusu. Bu konuda mesela Grafikerler.com adresini hep beğenirim. Adamlar grafikle alakalı ne varsa hepsinine destek veriyor. Öyle zarta zurta başlık bölüm ayırmıyorlar. Bir tane konu dışı yaparsın bir tane de tanışma sayfası bırak geri kalan konseptin neyse o olsun.

Sanki bu mesajı yazdığın forumda yok :p

Mai Nai

Guru
Emektar
23 Ağustos 2008
21,627
157
243
Yinemi aynı muhabbet.
Site teknoloji ve bilişim temalı bir site olabilir.
Ama forum ana temaya bağlı kalınacak şekilde farklı kişilerin oluşturduğu bir şehir gibidir.
Dolayısıyla a dan z ye genel isteklere göre bir çok konu olmak zorunda.
Buna görede herkes ilgi alanı ve bilgisi dahilindeki konularda boy göstermekte.
İşte forum buna deniyor..

NikeSteeL

Dekan
13 Mart 2009
8,420
131
243
Donanım Haber Ben Forumcu Olmadan önce Tanıştığım 2 inci Forumdur Eski Ve Köklü Bir Sitedir . Benim Zamanlarımda Çok Faydalandığım Ordaki Arkadaşlarımdan Çok şeyler Aldığımı bilmenizi İsterim . 3-5 in Densizin Lafı Yazıtı O Siteyi Kötü Kılmaya yetmez Yanına bile Yaklaşamaz . Kıyaslama Yanlış Burdaki Forumculuk ile Orda Forumculuk Anlayışı Elbet Farklı Olacaktır İnsanlar Farklı İlgi Alanlarıda farklıdır Sevdiği Ve Yoğunlaştığı Şeyler de !

Kendinizi Nerede Rahat Hissediyorsanız Oralara Takılırsınız Olur Biter

Gerçi SDN 'nin de zaman Zaman Üyeler Yüzünden Sıkıntılı Zamanları Oldu Bilenler Bilir O Zaman Bazılarıda Gidip Başka Forumlara SDN Pis , Kaka Bu Forum Çok iyi Dendimi !!??

Arkadaşlık Önemli Bilgili İnsanlara O Forumda Sahip Çıkılmalı! Eğer Sahip Çıkılmassa Ortalık Veletlere Kalır Elbet

SDN den Ayrılan Bilgili Tecrübeli Elit insanlar da Oldu . Umarım Kaybımız En Az Olur !

dadaist

Profesör
18 Eylül 2010
1,638
8
218
Donanım Haber Ben Forumcu Olmadan önce Tanıştığım 2 inci Forumdur Eski Ve Köklü Bir Sitedir . Benim Zamanlarımda Çok Faydalandığım Ordaki Arkadaşlarımdan Çok şeyler Aldığımı bilmenizi İsterim . 3-5 in Densizin Lafı Yazıtı O Siteyi Kötü Kılmaya yetmez Yanına bile Yaklaşamaz . Kıyaslama Yanlış Burdaki Forumculuk ile Orda Forumculuk Anlayışı Elbet Farklı Olacaktır İnsanlar Farklı İlgi Alanlarıda farklıdır Sevdiği Ve Yoğunlaştığı Şeyler de !

Kendinizi Nerede Rahat Hissediyorsanız Oralara Takılırsınız Olur Biter

Gerçi SDN 'nin de zaman Zaman Üyeler Yüzünden Sıkıntılı Zamanları Oldu Bilenler Bilir O Zaman Bazılarıda Gidip Başka Forumlara SDN Pis , Kaka Bu Forum Çok iyi Dendimi !!??

Arkadaşlık Önemli Bilgili İnsanlara O Forumda Sahip Çıkılmalı! Eğer Sahip Çıkılmassa Ortalık Veletlere Kalır Elbet

SDN den Ayrılan Bilgili Tecrübeli Elit insanlar da Oldu . Umarım Kaybımız En Az Olur !

işte çerçeveye geniş bakabilmek böyle birşey. bizim memelekette hep ya o ya bu'cu olmaya şartlamış insanlar kendilerini. iki şey bir arada güzel olamaz onlar için.

TheSeyTan1907

Öğrenci
7 Ocak 2009
18
0
1
donanımhaber adını aşıp her konuya el atmaya çalıştığı için zayıf kalmış.. sorun çözen değil sorun çıkaran kullanıcı fazla olduğu için cevap almakta zor oluyor doğal olarak.. :)

sdelta

Profesör
23 Nisan 2008
4,229
140
243
Donanımhaber bence çok kaliteli bir yer, ekibide sağlam. Yaptıkları tüm işlerde titizlik gösteriyorlar.

Ancak üyeleri aşırı derece artist nedense... Hemen diğer bir üyeyi terslemeye hazırlar.

amd_ati

Öğrenci
3 Ocak 2011
60
1
0
donanimhaberde 7 seneden beri bulunuyorum.türkiyedeki en köklü ve en geniş teknoloji sitesidir.özellikle bilgisayar donanımı konusunda 1 numaradır.donanım konusunda bu engin bilgilerimi oraya borçluyum:)

ddddddddddd

Profesör
5 Ocak 2011
1,850
19
218
forumdakı bazı kısıler zaten oyle kral gorunumlukı soylıcek soz bulamıyorum onlra

mmorpg bolumundekılerden bahsedıyorum (zaten 5-6 gun kadar gırdım daha da gırmedım cok karısık gelıyo bana :) )
LancerJack Diye Birisi vardı galiba tapıyorlardı o adama sert cıktım diye bana ban atmışlardı.

mdkbet

Profesör
13 Kasım 2006
2,590
80
228
sdn de donanımhaber ve forumtr nin yolundan hızla ilerliyor
sadece biraz daha kurumsal

dauutt

Asistan
15 Ocak 2011
145
0
16
Çok karmaşık bir site DH. ama çok faydalandığım site... burdaki bazı yorumlar gerçekten de acımasızca olmuş bence :/

way_be

Dekan
2 Mayıs 2010
5,798
12
218
dh de sdn gibi gerçekten çok başarılı bence. çok bilgili kişiler var ve foruma çok güncel

malatya

Profesör
2 Aralık 2007
2,183
6
218
39
sitede ne ararsan var her konuda teknik destek bulabilirsiniz.bilmiyorum ben kötü bişey göremedim.

Quickly

Doçent
8 Ekim 2009
773
2
0
DH teknoloji konusunda Türkçe olarak en çok içerik barındıran sitelerden biri olmakla beraber harika incelemeler yapan, son derece güncel bir yer. Negatif bir özellik olarak ilk defa giren insanlara biraz karışık gelebilir ama çabucak alışılıyor. :clover:

Nasıl SDN'nin ayrı bir tadı varsa oranın da öyle güzel bir tadı öyle güzel bir havası var ki solumayan bilmez. Ayrıca içerik müthiş, teknoloji ile alakalı hemen her google aramamda kendine üst sıralarda yer buluyor. :cool:

Sözün kısası DH, PcLabs ve SDN özel yerler :wink:

pumperking

Profesör
27 Kasım 2009
1,213
3
218
DH çok karışık bir forum gibi geldi bana.Siteye bir girdinmi kayboluyorsun adeta içinde.Abuk sapuk konular açılmış , gereksiz saçma sapan mesajlarla dolu.Ama SDN çok sade.Gereksiz veya 2 konu açılmıdı diğer konu hemen kilitlenerek forum kirliliğinin önüne geçiliyor.Bütün teknolojik gündem haberlerini buradan takip ediyorum.İyiki varsın SDN...
hay ağzını öpeyim senin ya :D:D
tmm yanaklarından da olur :p
ne kadar haklısın ama!girince adam kayboluyor :D