Forum.donanimhaber.com

Lepidoptera

Asistan
1 Haziran 2008
338
3
18
Bu psikolojiyi biliyorum.Hep aynı ve eski kalarak fantezi yaapıyorlar ve herkezin şöyle demesini bekliyorlar galiba "vay be siteye bak hiç değişmedi hep aynı çok iyi yaa" gibisinden.Benim bir arkadaşım çok eski bir telefon kullanıyor ,diyorum ki at onu yenisini al paran var oda yok diyor üniversite bitene kadar bende kalacak.. işte bu bir antika fantezisidir.Bu bir hastalıktır lütfen doktorunuza başvurun. =D

Submarine

Öğrenci
19 Mart 2011
94
0
0
Kötü bir konu dısı forumu açtık diye sınırsız banladılar 3 hesabımıda...Ayrıca tam bir inci sözlük özentileri..(Konuyu yukarı taşımak değil amacım , geçmişin hıncı :) )

likable06

Asistan
11 Temmuz 2008
207
0
16
Donanımhaberin adminleri caka atabiliyor kimi zaman. Ama hemen her konuda bilgi var o sitede. Tasarım konusuna gelince. Bence kötü değil tasarımı. Sdn ve Dh iki rakiptir ama DH>SDN tabi şimdilik :yes:

N4O1

Asistan
4 Eylül 2011
196
0
0
Millet elinden geldiği kadar DH yi kötülemeye çalışmış kimi frmtr=dh demiş ama birilerini nedendir bilmiyorum çekemiyor sanırım dh yi. Vbulletin varken asp neden kullanılır gibi saçma sapan şeyler yazanlar bile olmuş. DH nin gerek kullanım rahatlığı olsun gerek video inceleme olsun teknik yardım bölümü olsun başka forumlarla karşılaştırılamaz bile. Bu kadar iyi bir siteyi aşağılamak nedendir anlamam?

M.Şamil CAN

Müdavim
Müdavim
23 Ekim 2009
5,841
105
243
Daha önce yazmışımdır belki tam bilmiyorum ama ürün incelemeleri ile beni etkileyen bir site olmuştur. Mesut Çevik adlı şahıs üyelerin en gözde ismidir. Bende çok severim kendisini :)

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Müdavim
4 Haziran 2008
11,527
2,285
293
DH iyidir iyi, az önce bir konuyu okuyum fikir sahibi oldum. :) Ekşisözlükle birlikte büyük bir boşluğu dolduruyor.

mrtlln

Asistan
30 Mart 2010
427
61
28
213lyjt.jpg

Yönetime çoluk çocuk alınmasından dolayıartık asla girmediğim site

NESDelisi

Müdavim
Müdavim
12 Temmuz 2011
2,703
1,310
358
29
Sitesine girince midem bulandı, en azından ciddiyet olur. Gittim kustum lavaboya.

emekli56

Öğrenci
10 Nisan 2011
21
0
0
Ayıp ayıp orada hep yaşlı insanlar var.Birazcık saygı lütfen.:p
Valla ben SDN den ziyade Donanımhaber de takılıyorum ne yalan söyleyeyim.Herhalde alışkanlık.:yes:

Persona Grata

Profesör
Emektar
21 Aralık 2009
3,516
53
228
Donanımhaber, eski zamaları aratsa da, candır. :)

Burada SDN ile karşılaştıranlar olmuş. Bir kere iki forumun da üye kitlesi çok farklı. Donanımhaber'de her aradığınızı bulabilirsiniz ve çok günceldir. Gece saat 5 civarında bile özellikle konu dışı bölümü çok aktiftir. SDN ise daha seviyeli bir üye kitlesine sahip. Genelde DH'de gördüğümüz konuları burada göremeyiz. Bunda yaş ortalamasının da payı büyük tabii. Ben iki foruma da uzun süredir üyeyim ve iki forumu da farklı yönlerinden dolayı seviyorum. :)

|BeyabaN|

Müdavim
Müdavim
18 Mayıs 2008
3,248
9
0
ben iki forumda da takılıyorum, ama SDN'nin yeri bir başka, buranın sakin havasını seviyorum. DH de yazdığın herhangi bir mesaj birilerinin hoşuna gitmezse hemen kavga çıkıyor. (tabi bu durum yaş ortalamasıyla alakalı olsa gerek :D)

waliresco

Öğrenci
21 Haziran 2011
23
0
0
Teknoloji sitelerinin düzenli takipçisi değilim ama bir sorunum olursa daha çok sdn,pclabs ve chip e yazmayı daha uygun görüyorum.DH'ye de yazıyorum arada ama sitede aşırı reklam var,hakkaten gözüm yoruluyor,sinirim bozuluyor ve biçok konuda yanıt alamıyorum,öyle kalıyor sorum.Tabiki cevabı bilinmediğinden değil site uçsuz bucaksız konu ve başlık deryası,saniyesinde açtığım konu altlara düşüyor.O yüzden sevmiyorum açıkcası.

RockyBalboa

Asistan
26 Ekim 2011
275
1
0
Şuan takıldığım iki forum var SDN ve DH Forum yani donanımhaber.

Bende 15 yaşındayım.Ama ordaki insanların düşüncesi , kafa yapısı herşeyi cahil çocukca hareket ediyorlar.Hele ki konu dışı bölümüne bilmediğiniz birşeyi sorarsanız yandınız.Alay konusu oluyorsunuz ciddi cevap veren tek tük insan çıkıyor.Çığrından çıkmış dh 2 yıldır ordayım böyle değildi çok kötü oldu artık.Belli mizahı vardı önceden eğlenir moralimiz düzelirdi konu dışında şimdi herkes birbiri ile dalga geçiyor çok saçma oldu bayadır takılmıyorum.Sadece donanım bölümlerine takılıyorum.Burası iyi böyle bir sorun yok.O forumdan hiçbirşey olmaz artık ordaki 2002 üyeleri falanda aynı fikirde.