Flaş! YouTube kapatıldı! 27 Mart 2014

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Dışişleri Bakanlığı'ndaki ses kaydını alıp sızdıran köstebeği açıklıyoruz / Milli İstihbarat Teşkilatı ve diğer istihbarat birimlerinin ortak çalışması sonucunda ortam dinlemesini sızdıran köstebeğin belirlendiği ortaya çıktı.

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Bakanlık Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve Genelkurmay 2. Başkanı Orgenaral Yaşar Güler'e ait olduğu öne sürülen ses kayıtlarının internette yayınlanmasının ardından Milli İstihbarat Teşkilatı ve diğer istihbarat birimlerinin ortak çalışması sonucunda ortam dinlemesini sızdıran köstebeğin belirlendiği ortaya çıktı.

KORUMA MEMURU ÇIKTI

Araştırmayı yürüten istihbarat birimleri söz konusu koruma memurunu gözetim altında tutarken kaydı aldığı ve yaydığı iddia edilen Koruma memurunun ifadeleri doğrultusunda geniş çaplı bir operasyonun yapılması bekleniyor.

-eXtreme-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eh görüşmeler doğru yani.
Artık bu ülkede mit, dış işleri bakanı ve hükümet meşrutiyetini kaybetmiş demektir.

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Dışişleri Bakanlığı'ndaki ses kaydını alıp sızdıran köstebeği açıklıyoruz / Milli İstihbarat Teşkilatı ve diğer istihbarat birimlerinin ortak çalışması sonucunda ortam dinlemesini sızdıran köstebeğin belirlendiği ortaya çıktı.

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Bakanlık Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve Genelkurmay 2. Başkanı Orgenaral Yaşar Güler'e ait olduğu öne sürülen ses kayıtlarının internette yayınlanmasının ardından Milli İstihbarat Teşkilatı ve diğer istihbarat birimlerinin ortak çalışması sonucunda ortam dinlemesini sızdıran köstebeğin belirlendiği ortaya çıktı.

KORUMA MEMURU ÇIKTI

Araştırmayı yürüten istihbarat birimleri söz konusu koruma memurunu gözetim altında tutarken kaydı aldığı ve yaydığı iddia edilen Koruma memurunun ifadeleri doğrultusunda geniş çaplı bir operasyonun yapılması bekleniyor.
kafana füze düşerse suriyeden suriyeyi suçlama bilki bizimkiler yapmıştır.
kendi devletin çıkarları için kendi vatandaşını harcamıştır hepsi bu

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7

KORUMA MEMURU ÇIKTI

vay yavrum vay koruma memuru he :D :D :D

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7

KORUMA MEMURU ÇIKTI

Yalan, montaj olduğunu iddia ettiğiniz ses kayıtlarını paylaşanlar bunu yaklaşık 2 hafta önce söylemişler en basiti ekşide açılan başlığa bakın

https://eksisozluk.com/hakan-fidanin-iran-ajani-olmasi--4283315

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Zaten konuşma inkar edilmedi bu yazı bu konuda sanıyorum 2 kez paylaşıldı. Geri kalan yorumlarınız için de "he canım he" diyorum.

Dışişleri'nden dinlemelere ilişkin ilk açıklama geldi

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Bakanlık Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve Genelkurmay İkinci Başkanı Orgeneral Yaşar Güler’in, Suriye sınırları içindeki Türk toprağı Süleyman Şah Saygı Karakolu'na yönelik olası bir saldırıyı değerlendirmek üzere yaptıkları görüşmeye ilişkin olduğu iddia edilen ses kayıtlarıyla ilgili resmi açıklama geldi.

Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada şöyle denildi: "Genel olarak Suriye’deki çatışmaların ülkemiz için oluşturduğu risk ve tehditlerin değerlendirilmesi, bu tehditler karşısında alınabilecek tedbirlerin görüşülmesi, bu bağlamda da, Suriye içinde yer alan vatan toprağı Süleyman Şah Saygı Karakolu’na yönelik tehditlerin ele alınması amacıyla, ulusal güvenliğimizle ilgili konularda birinci derecede yetkili olan devlet görevlilerimizin katılımıyla gerçekleştirilen bir kriz yönetimi toplantısının ses kayıtlarının, bugün (27 Mart) internet üzerinden sosyal medya aracılığıyla bazı bölümleri tahrif edilerek yayınlandığı görülmüştür.
Bir takım terör unsurlarının tehdidi altındaki bir vatan toprağını gerektiğinde savunmak amacıyla ilgili kurumlar arasında değerlendirmeler yapılması devletin asli görevleri arasında olan doğal bir uygulamadır. Sözkonusu toplantıda, Türkiye’nin, herhangi bir saldırı karşısında Süleyman Şah Saygı Karakolu’nu savunma yönündeki iradesinin tam olduğu ve Süleyman Şah Saygı Karakolu’nun ve orada görevli personelimizin korunmasını ve emniyetini teminen, ihtiyaç duyulduğunda gereken adımların kararlılıkla atılacağı teyit edilmiştir.

Dışişleri Bakanı makamı gibi devletin en hassas güvenlik konularının ele alındığı bir mekanda gerçekleştirilen çok gizli mahiyetteki böyle bir toplantının izlenerek görüşmelerin kamuoyuna servis edilmesi Türkiye’nin ulusal güvenliğine yönelik alçakça bir saldırı, bir casusluk faaliyeti ve son derece ağır bir suçtur. Bu olay, ülkemizin karşı karşıya bulunduğu siber ve elektronik saldırı tehditlerinin boyutunu gözler önüne sermektedir. Bunu yapan ihanet şebekeleri devletimizin ve milletimizin düşmanlarıdır.

Devletimizin ve milletimizin güvenliğine yönelik bu saldırının faillerinin en kısa zamanda tespit edilerek ortaya çıkartılmaları ve adalete teslim edilerek yasalar çerçevesinde hak ettikleri en ağır cezaya çarptırılmaları sağlanacak; Türkiye Cumhuriyetini hedef alan bu haince saldırı mutlaka akamete uğratılacaktır."

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
açık ve net olarak burada söylüyorum
suriyeden bir füze gelir kafanıza düşerse bilinki esad değilde ,
kendi devletimiz kendi vatandaşını kendi çıkarları için harcamıştır.
mefta olduktan sonrada yandaş haber kanallarında 2 dakikalık bir haber suriyeden gelen alçak füze ile nalları dikti.

-eXtreme-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
açık ve net olarak burada söylüyorum
suriyeden bir füze gelir kafanıza düşerse bilinki esad değilde ,
kendi devletimiz kendi vatandaşını kendi çıkarları için harcamıştır.
mefta olduktan sonrada yandaş haber kanallarında 2 dakikalık bir haber suriyeden gelen alçak füze ile nalları dikti.
halbuki niyazi .... yoluna gitti ...

Zaten suriye Türkiye'ye kafa tutucak güçte değil bunu herkes biliyor. Eğer ki kafa tutarsa tayyip erdoğanın sayesinde tutmuş olacaklar. Açık ve net. Bu arada rabiacılar suriyede onlarca müslüman var sesiniz niye kesildi??

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
2 hafta önce paylaşılmış ciddiye alınmıyor kayıt gerçek inkar edilmedi diğer ses kayıtlarının gerçek olma ihtimalini görmezden gelmek içinize nasıl siniyor? Sonrada takım tutar gibi parti tutulmasın deyince biz suçlu oluyoruz.

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Olsun yol, köprü yapıyorlar :p ( Demeye devam edelim biz, ama inşallah sonumuz hayır olur)

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Zaten suriye Türkiye'ye kafa tutucak güçte değil bunu herkes biliyor. Eğer ki kafa tutarsa tayyip erdoğanın sayesinde tutmuş olacaklar. Açık ve net. Bu arada rabiacılar suriyede onlarca müslüman var sesiniz niye kesildi??
ne kadar akpli arkadaşım varsa hepsi ile diyaloğu kestim faceden sildim
hele birtanesine ses kayıtlarını izledinmi diyorum
boşver onları diyor
meğer adamın haberi yokmuş :)

execute

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu arkadaşın gündemden haberi yok daha dün senin savunduğun partinin desteklediği askeri mühümat gönderdiği teroristler 3 canımızı aldı niğdede sen neyin kafasını yaşıyorsun kardeş mazlum yanındaysan alırsın cantanı düşersin suriye yoluna hataydan gecerek katılırsın teroristlere savaşırsın biraz ben esed dinde muhaliflerinde el kaidenin top yükünüde cehenemde yansın benim ülkeme dokunmasınlar kimsede benim ülkemi sakalı teroristler iş birliği yaparak savaşa sokamaz.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Neyse bu akşam son sözümü yazayım yazmadan durmam:)

Kişi aklını BB'ye satınca, BB'ye yapılan her eleştiriyi akla ihanet zanneder.

Terörist için silah bulmak senin yolda giderken su-ekmek bulman kadar kolaydır. Biz kimin terörist olduğunuda biliyoruz, kimin satılık olduğunuda. Niğde de saldırı yapan şerefsizlerin kimlikleri açıklandı zahmet etde araştır. Senin deyiminle savunduğum parti bu ülkenin binlerce mehmetçiğini şehit eden terörü bitiş noktasına getirmiştir. Ama tabi şehit olmazsa kaos olmaz kaos olmazsa hükümet yıpranmaz. Verdiğin çok saçma cevaba bile bu kadar yazdım. Özet olarak ;

Dediğim gibi meşreb meselesi. Bizim meşrebimiz mazlumun, Hakkın yanında, zalimin karşısında olmak. Sizin meşrebinizde bizim karşımızda olmak. Zaten herseferinde fıtratınızdan dem vurduğunuzu görüyoruz.

BERVA

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Ülkeyi savaşa sürüklemek değil vatan hainliği.
Kendi toprağına,türbene saldırı düzenlemeyi düşünmek değil vatan hainliği.
Kendi askerini öldürmeyi düşünmek değil vatan hainliği.
Ama bunları ifşa etmek vatan hainliği.

Devlet sırları demiyorlar mı bir de.
Ne devlet sırrı l*n ?
İstihbarat başkanını,dış işleri bakanını,genelkurmay 2.başkanını dinlemişler.
Hem de ortam dinlemesiyle.
Ulan devlet daha kendi içinde kendini koruyamıyor.
Adi planlarını bile gizlemekten acizler.
Hala ağlıyor bazıları vatan haini paralel bilmem ne diye.

Biz mi soktuk paralel dediğiniz yapıyı devletin tüm kademelerine ?
Siz soktunuz. Yıllarca kol kola siz gezmediniz mi ?
Bilmiyorduk diye de yalandan ağlarsınız.
Bugün doğru yolda olduğunuzu biz nereden bileceğiz ?
Sonra biz de vatan haini oluyoruz.

Olalım be gülüm.Olalım anasını satayım.
Devletin tüm kademelerini peşkeş çekenler mağdur olmuş,
şimdi vatanperver olmuş ya yine biz vatan haini olalım.

Mazlumun yanındayız savaşırız tabii diyenler var bir de.
Hayret arkadaş, insan gerçekten hayret ediyor.
220 Uygur Türkü biz Ankara'dan geldik dedikleri halde Tayland'da kaderlerine terk edildi.
Kafeslere konuldu.Mazlumun yanındakiler gözlerini kapadı,kulaklarını tıkadı.
Allah'tan ki vatan haini dediğiniz,şer odağı, zalim muhalefet vardı da Türkiye'ye gelme ihtimalleri doğdu.

He bir de mükemmel devletimiz sınırımızı kontrol edemiyormuş bunu da öğrendik.
Destekledikleri muhalifler bile bize karşı cephe almış.Davutoğlu kendi söylüyor üstelik.
Helal olsun sizlere.

Ayrıca Devlet sırrını benden,senden değil diğer devletlerden saklasınlar.
Youtube'un bize engellenmesi devlet sırlarımızı koruyor mu şimdi ?
Ulusal güvenliğimizi sağlama mı alıyor ?
Mükemmel mantık kuruyorsunuz.Tebrik ederim sizleri.

lordmaxcake0

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Suçluluk psikolojisidir bu ortada isledigi bir sucu örtpas etmeye çalışmaktır. Sen tek başına devlet degilsin eyyy rte demokratik bir ülke burasi herseyi sen yonetemezsin. Ama gorunen ortada astığım astık kestigim kestik diyorsun yanlisdir bu. Birisi sana iftira atiyorsa bulur ortaya cikarirsin. Milletin özgürlüğüne el koyamazsın....

jascuha

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Siz karşınızda boş boş oturmuş ekrandan yaz okuyan insanlar mı var zannediyorsunuz ? esed in biz soy ağacını biliyoruz. Esedin ne halt olduğunu bilmesek bize burda iş yutturacaksınız. Aç internette izle biraz esed askerlerinin nasıl insanlara işkence yaptığını, yere yatırıp kafasını kesiyorlar sivillerin alenen ve apaçık gayet net izleniyor. Suriye ile savaşa girecek olan çoktan girerdi merak etmeyin, youtube vs kapatmakla uğraşmazdı.

Tekrar söylüyorum benim atalarım her zaman hakkın yanında zalimin karşısında olmuştur. Sanada hak veriyorum herkes kendi meşrebinden dem vurur.

insan söylediğiyle ancak bukadar çelişir...senin ataların ingiliz oyunları yaparakmı mazlumları koruyordu? ki mazlum dedikleri kafa kesenler.. sırf savaş çıkartmak için senin atalarının kendi askerlerine kurşun sıkmayımı düşündü? gözleriniz nasıl kararmış sizin anlamıyoum.. o türbede askerlik yapan kardeşin falan olsa böylemi düşünücektin? gerekirse türbeyede deniyor dinlemedinmi kasedi gerçekten yoksa gözüne kalbine perdemi indi senim?

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
YouTube android uygulamasında sorun yok VPN DNS olmadan açılıyor

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Aslında her şeyden kayıtlar bize ülkemizde insan hayatına ve askere ne kadar önem verildiğini gösterdi.Biraz insani düşünün.Orada askerlik yapan Mehmet'in Ahmet'in yerine koyun kendinizi.28 kişide olsan sen Türk askerisin.Nerede olursan ol vatan toprağınsın.Belki uzaktasın ama genede vatan toprağındasın.Vatan toprağından Türk Bayrağı inmesin diye canını vermeye hazırsın.Bayrağın renginin hilalin ayın yıldızın en çok sen farkındasın.Ve biliyorsun ki devlet senin arkanda.Sen sanlı Türk askerisin.Senin geçmişin destanlarla dolu?Kim cesaret edebilir ki bu 28 kişilik dev ordunun koruduğu vatan toprağına yan gözle bakmaya?

Belki fiziksel olarak yorgunsun ortalık karışık diken üstündesin ama maneviyatım sapa sağlam.Sen en şerefli vazifeyi yapıyorsun.Senin uğrunda can vermeye hazır olduğun adamlar seni sırtından vurma planları yapıyor.Eset mi öldürecek bizi derken buda nereden çıktı.Hadi ona katlanırsın.Oradan düşmanın seni katletsede bilirsin şehitler ölmez vatan bölünmez.Annen haberleri izlemiştir.Ne yapıyodur?Ne yapmalıdır?Sen kendi ülkenden gelecek füze ile öldürülsen baban ne yapar?Gözü yaşlı, ama gururlu vatan sağ olsun mu der?

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Yahu adamlar ülkendeki güvenlik planlarını servis ediyor dışarıya
Siz oturmuş dikdatörlğkten
Keyfinden kapattı dan va bahsediyorsunuz.
Yazıklar olsun be böyle düşünen zihniyete...

Adamlar orda ordaki topraklar için ne yapsak ne etsek tartışmasındalar devlete faydalımı değil vs. Planlar yapılıyor
Ve idari karar alınıyorki bu kayıtlar ortaya düşmesin.
Bu kayıtlar dinleyen 3. Şahıslara ulaşmasın ??
Bunu url simi kalmış...

Yapmayın allah aşkına bırakın şu sözde özgürlükcü anlayışı saçmalamaktan vazgeçin kendinize gelin...

adamlar güvenlik planı dediğin planda kendi ülkesine füze atmaktan bahsediyor.
senin kafana düşmezki o füze aklın başına gele

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Sankı bır avuç liseli memleketı yönetiyor planları dinleyince anladığım bu, kimlere kalmış ülke insan hayret ediyor.
Sırlar açıklandı efendim diyebiliyor hala bazıları, tamamda hırsızın hiçmi suçu yok?
Ayrıca kendi ulkene yasakladında bütün dünya izliyor hala bunu, tamamen liseli mantığı siteyi kendine kapat te Allahım ne günlere kaldık. Bu vıdeoda diğer videolar gibi gerçek benim anladığım bu hala savunan vatan haini dıye suclayanlar var asıl hain bunlardır.

eXen

Asistan
Reaksiyon puanı
4
kapatılma sebebi suriye ile yapılan gizli konuşmanın yayınlanması video ne zaman kalkar o zaman youtube açılır gibime geliyor

dünya aleme rezil olduk. mgk nın basiretsizliğimi dersin konuşulan hain plan mı dersin
kendi ülkene yaptığın kumpas mı dersin. bu saatten sonra o koltukta oturmayın. ancak
internetin fişini çekerseniz çare bulabilirsiniz. nükleer savaş durumunda haberleşme
yapabilmek için dizayn edilmiş bir sistemdir internet.

IuTKuI

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Üzerinde oynama yapılmadan mı Youtube da paylaşıldı zannediyorsunuz :D Onca montaj ses kaydından sonra,hahahah hiç güleceğim yoktu :D :D

İşin komik tarafı da ne biliyor musun? Başbakan diyor ki, montaj değil benim sesim ama %50 kesim ve sen de dahil diyorsun ki montaj bunlar. İşte ben buna gülerim :D Adam benim sesim derken bile hayır değil diyebilecek seviyeye gelmişse Türkiye bitmiştir.

Sankı bır avuç liseli memleketı yönetiyor planları dinleyince anladığım bu, kimlere kalmış ülke insan hayret ediyor.
Sırlar açıklandı efendim diyebiliyor hala bazıları, tamamda hırsızın hiçmi suçu yok?
Ayrıca kendi ulkene yasakladında bütün dünya izliyor hala bunu, tamamen liseli mantığı siteyi kendine kapat te Allahım ne günlere kaldık. Bu vıdeoda diğer videolar gibi gerçek benim anladığım bu hala savunan vatan haini dıye suclayanlar var asıl hain bunlardır.

Dediğin gibi izleyen tamam suçludur yahu peki orada bu lafları diyen insanlar ne diye aklanıyor?
Neden bu konuşma görmezden geliniyor. Asıl dediğin gibi vatan haini bunlar değil mi? Kendi insanına bomba atalım, Suriye yaptı deriz diyebilecek bir zihniyette iken, Bakara makara diyebilen bir zihniyet varken hala ve hala müslüman başbakan diyip oy veriyorlar.

Yahu dinimiz ne diyor? Her gördüğünü müslüman sanma, bir otur, sohbet et, ticaret yap. Ama maşallah biz de bir selamunaleykum aleykumselam bitti gitti. Ne hırsızmış ne başka birşey.

muhammedyakup

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Youtube un kapanmasında hükümet %100 haklı arkadaş sen devletin sırlarını nasıl ifşa edersin O videoyu servis edende yayınlayan da vatan hainidir NET !!

eXen

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Youtube un kapanmasında hükümet %100 haklı arkadaş sen devletin sırlarını nasıl ifşa edersin O videoyu servis edende yayınlayan da vatan hainidir NET !!

ifşa eden kim acaba. ben mi mgk ka gittim ifşa ettim. seçimle oraya çıkan adamın kendi adamlarından danışmanladan biri işte. adam olaydı dinletmeyeydi. bu özel toplantıların sızmasına sebep olanların hiç mi suçu yok. youtube tweetır ı kapatmayı
iyi biliyor ama.

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
o kendi ülkemize atmayı planladıkları füzeyi senin olduğun yere atsalar çok güzel olacak.

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4

Vatan hainliğinin kalıbı değişti artık. Senin gibi düşünenler vatan haini oldu. Devlet sırrı dediğin olay, Suriye'ye hangi bahane ile gireriz Süleyman Şah türbesini mi kullansak yoksa oraya 4-5 adam gönderip Türkiye'ye füze atıp bahane mı mi uydursak durumu ve hala savunuyorsun ya bu karaktersizleri asıl vatan haini sensin!!!

-eXtreme-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Devletin sırrımı kaldı be adam zamanında kozmik odaya bile girildi sen neyin kafasını yaşıyosun..!!

muhammedyakup

Doçent
Reaksiyon puanı
4
o kendi ülkemize atmayı planladıkları füzeyi senin olduğun yere atsalar çok güzel olacak.
Orada konuşulanların hiçbirini tasdik etmiyorum ben zaten akp yandaşı filan da değilim yapılacak olan operasyona da hak vermiyorum sadece şunu düşünün abd veya ingiltere de böyle birşey olsaydı onu yayınlayanları yaşatırlarmıydı bir saniye yada youtube twitter bize yaptığı gibi kafa tutabilirmiydi

Vatan hainliğinin kalıbı değişti artık. Senin gibi düşünenler vatan haini oldu. Devlet sırrı dediğin olay, Suriye'ye hangi bahane ile gireriz Süleyman Şah türbesini mi kullansak yoksa oraya 4-5 adam gönderip Türkiye'ye füze atıp bahane mı mi uydursak durumu ve hala savunuyorsun ya bu karaktersizleri asıl vatan haini sensin!!!
Kardeşim orada konuşulanların tamamını dinledim konuşulanları yapılacak olan operasyonu tasdiklemiyorum hiç bir zaman sonuçda orada askerlik yapan bende olabilirdim yada sende olabilirdin benim demek istediğim bu gibi devletimiz için büyük öneme sahip konuşmalar içeriği ne olursa olsun dışarıya sızdırılamaz sızdırılmamalı abd de yada herhangi bir avrupa ülkesinde bunlar olsa bunu yapanı saniye yaşatmazlar ne youtube nede twitter bu kadar kafa tutmaz

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Orada konuşulanların hiçbirini tasdik etmiyorum ben zaten akp yandaşı filan da değilim yapılacak olan operasyona da hak vermiyorum sadece şunu düşünün abd veya ingiltere de böyle birşey olsaydı onu yayınlayanları yaşatırlarmıydı bir saniye yada youtube twitter bize yaptığı gibi kafa tutabilirmiydi

bir laf vardır hani böyle şişeye böyle kapak uyar gibisinden:)
yönetimde sıkıntı var
balık baştan kokar hesabıda diyebiliriz.
tamam devletin gizli konuşmaları yayınlanmasında .bizim adamlar gizli konuşmada ihanetten bahsediyor başka bir ülke kendi halkına kuyuda kazmıyor :))

execute

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Zeka seviyesi çok yüksek insan, reyhanlıyı unuttun mu ? Biz onuda unutmadık hangi partiden kimlerin adamları vardı biliyoruz. Ama zeka seviyeniz çok yüksek ya size tesadüf derler inanırsınız. Yıllarca mehmetçikler şehit edildi çıt çıkarmadınız, youtube kadar dertlenmediniz. Niğde de eylem yapan terörist sevap işledim diyince kendinizden geçtiniz değil mi ? Zeka seviyesi yüksek insan sende daha iyi bilirsin gerçi ama bu işin düzmece olduğu aşikar. Müslümanın terörizmle işi olmaz. Olanında müslümanlıkla işi olmaz. Ama sizin içinize din düşmanlığı öyle işlemişki yahudi üniforması ile gelip tokat atsalar sonra tekbir getirseler kahrolsun İslam diyeceksiniz. Çünki zihniyetiniz bozuk.

Birşeyler yazacaksan doğru düzgün şeyler yazda o kadar yazdığım yazılara değsin. Saçmalığın, ideolojinin dibine vuruyorsunuz. Yada bırakayım o yüksek seviyedeki zekan ile kendi kendine yaza dur. Böyük adam.

Broon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Daha bunlar buz dağının görünen yüzü