Firefox 4'ü Nasıl Buldunuz?

Firefox 4 ü Nasıl Buldunuz?

• Beklediğim Gibi -Harika-

Kullanılan: 97 59.1%
  • Fazla değişiklik yok -Orta-

Kullanılan: 48 29.3%
  • Kötü eski sürümler daha iyi -Kötü-

Kullanılan: 19 11.6%

• Kullanılan toplam oy
    164

Bu konuyu okuyanlar

aLLein

Öğrenci
Şuan iyi bir sıkıntı yok :)
firefox süper : )
Arkadasın dediği gibi firefox 5 cıkana kadar en iyisi bu :D

TEGİN

Profesör
Genelde Opera kullandığım için pek deneme fırsatım olmadı.Ancak beceremediğim bir konu var : İlk kuruluşta diğer tarayıcılardan yerimi vs yi aktarmak ister misiniz diye soruyor.Opera yı işaretliyorum ama hiç bir şey aktarmadı.Kurulduktan sonra da al/aktar tarzı bir özellik bulamadım..bilen varsa söylesin lütfen..

Genelde Opera kullandığım için pek deneme fırsatım olmadı.Ancak beceremediğim bir konu var : İlk kuruluşta diğer tarayıcılardan yerimi vs yi aktarmak ister misiniz diye soruyor.Opera yı işaretliyorum ama hiç bir şey aktarmadı.Kurulduktan sonra da al/aktar tarzı bir özellik bulamadım..bilen varsa söylesin lütfen..

kurduktan sonra;

yer imleri< Tüm yer izlerini göster< üst tarafta içe aktarma ve yedekle< tekrar oluştur< dosyayı seçin. operayı pek fazla bilmediğim için html olarak içe aktar da diyebilirsin:)

kavrak

Profesör
firefox 4 beni chrome dan geri kazandı diyebilrim şimdilik. arayüzü güzel ve sade olmuş. hızı da fena sayılmaz. eklenti desteği iyi . daha ne olsun

serhat_7

Öğrenci
bence çok iyi... ara sıra bazı aksaklıkları çıkıyor meydana ama daha tam anlamıyla yayınlanmadı...

ismail_srp

Öğrenci
Ben beğendim güzel,hızlı olmuş.Eski sürümüne göre arasında bariz hız farkı var.5-10 sekme açınca eskisine göre performansı hissedilebilir.

Teşekkürler Mozilla :)

mert25

Öğrenci
Ben beğenmedim ve 3.6 ya geri döndüm. Alttaki durum çubuğu kalkmış. Oysa ben pagerank ve alexa eklentilerini çok beğenerek kullanıyordum. Yeni sürümde bu eklentiler çalışmayınca eski sürüme geri döndüm.

THR

Profesör
Ben beğenmedim ve 3.6 ya geri döndüm. Alttaki durum çubuğu kalkmış. Oysa ben pagerank ve alexa eklentilerini çok beğenerek kullanıyordum. Yeni sürümde bu eklentiler çalışmayınca eski sürüme geri döndüm.

Çok aceleci davranmışsın aslında bu sorunu menü veya sekmelerin yanındaki boşluğa geldikten sonra sağ tık> eklenti çubuğunu işaretleyerek çözebilirdin:) 2.sorunu ise Add-on Compability kurarak çözebilirsin.

ismail_srp

Öğrenci
Arkadaşlar Mozilla 4 te Opera gibi kısayol fare tuşlarını kullanmamızı sağlayan bir eklenti var mı ?

Ben araştırdım ama eski sürümüne uyumlu var adı mouse gestures redox.Bunun yenisi için olanı varmı acaba.Bilen yardım edebilir mi ?

Teşekkürler

SDN Son Haberler