Firefox 4'ü Nasıl Buldunuz?

Firefox 4 ü Nasıl Buldunuz?

• Beklediğim Gibi -Harika-

Kullanılan: 97 59.1%
  • Fazla değişiklik yok -Orta-

Kullanılan: 48 29.3%
  • Kötü eski sürümler daha iyi -Kötü-

Kullanılan: 19 11.6%

• Kullanılan toplam oy
    164

Bu konuyu okuyanlar

Levent2101

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ha birde Medion Akoya E1214 (Sadece Ram Artırdım) dü Galiba
IE9 Daha Az Ram Kullanıyor ve Flash Videolarda Daha iyi performans verdiğine bizzat şahit oldum

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Açıkcası fazla ram tüketme dışında birşeyini görmedim gayet stabil ve kullanışlı olmuş tasarıma bayıldım. Chrome kullanıcı olarak ilkkez firefoxa ısındım.

ssellcukk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaş firefox 4 te parmak iziyle oturum açmayı kullanamıyorum eklenti güncelleştirmelerini aradım bulamadım yardım edecek biri var mı? parmak izi programı digitalpersona

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
choreme de pop upları tek tek engellemek gerekmıyor.firefoxda öyle bır özellık varmı?benım bıldığım bı tane eklentısı var.oraya reklam sıtelerın adreslerını yazarsan engellenıyor.doğru mu?

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
choreme de pop upları tek tek engellemek gerekmıyor.firefoxda öyle bır özellık varmı?benım bıldığım bı tane eklentısı var.oraya reklam sıtelerın adreslerını yazarsan engellenıyor.doğru mu?

adblock plusdan bahsediyon herhalde :) adblus plus pop-up özelligini eklersen o dediğin olur :)

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Mozilla daha iyisini yapana kadar en iyisi :D

Edirneli

Profesör
Reaksiyon puanı
15
ram'ı fazla kullanıyo ama firefox 4 başarılı

malibumali

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Koca Google Chrome'u bıraktım :) Düşünün artık...

QuarreLsoMe.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Internet Explorer'ı bırakmak için bir sebep bulamıyorum..!!

kemalkokal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bazı özel işlemler için (Youtube'dan video indirmek gibi) eklenti kurmak gerekebilir.

AMA;

Ayarlar menüsünde sadece bir iki tik atmak ile yapılabilecek onlarca ayar için binlerce eklenti içinden DOĞRU eklentiyi bulmak için vakit harcamayı gereksiz görüyorum.

Devir kolaylık devri. Chrome'un bu kadar hızlı yükselişinin de sebebi bu...

Şundan korkuyorum. FF'un ileriki versiyonlarında Youtube'dan video izlemek için veya bilmem hangi gazetenin sitesine girebilmek için bile eklenti kurmak gerekecek sanki...

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
FF 4 ile İE 9 ile kendini aştı :)

sihir55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar koyu bir bilgisayar ve internet kullanıcısı olarak söyleyebilirim, neredeyse bütün tarayıcıları denedim. Sırf meraktanabuk subuk tonlarca tarayıcıyı kurdum bilgisayarıma fakat en son şu test benim ilgimi çekti.
http://ie.microsoft.com/testdrive/Performance/SpeedReading/Default.html
Bu linkteki testi uygulayıp sonuçları IE 9 ile karşılaştırıp yazarsanız çok sevinirim, çünkü bende 7 saniyeye 119 saniye gibi dehşet bir fark oluştu. Artık sonuç ve cevaplarınızı bekliyorum.
Saygılar.

kemalkokal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende sık kullanılanlardan birini tıkladığımda resimdeki gibi yarım ekran açılıyor. Sorun ne acaba...

Uploaded with ImageShack.us

ugler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
IDM CC eklentisi çalışmıyoooooooor :(:angry::cursing:

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Şimdi bir şey dikkatimi çekti de bi siteye girerken sol altta beyaz bi kutucuk beliriyor "... konumundan veri aktarılıyor" yazıyor. Mouse ile üzerine gelince sağa kaçıyor, mouse ile sağa gidince tekrar sola kaçıyor :D

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Şimdi bir şey dikkatimi çekti de bi siteye girerken sol altta beyaz bi kutucuk beliriyor "... konumundan veri aktarılıyor" yazıyor. Mouse ile üzerine gelince sağa kaçıyor, mouse ile sağa gidince tekrar sola kaçıyor :D

galiba daha önce hic chrome kullanmadınız? bahsettiginiz özellik tamamen chromeden araklama. gerci arayüzü komple araklama ya neyse.

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ff3 sürümüne göre gayet hızlı ama artık firefoxun tek rakibinin kendisi oldugu zmanlar geride kaldi diger tarayicilarin yanında pek bi numarasi yok. bi defa hala gec acılma ve ram sorunu devam ediyor en azından bu kadar bekledikten sonra bunlar halledilmeliydi. ikinci olarak stabil degil hata vermeye devam ediyor. arayüzü chromun cakmasi biraz köseli hali daha özgün olmaliydi bence. chromenin arayüzüne bu kadar laf söle sonra aynisini yap, zaten en cok indirilen ff temalarina bakarsanız chrome temalarini görürsünüz :) ama özellestirilebilmesi bi derece olayı kurtariyor. eklentileri olmasa ff gercekten günümüzdeki tarayicilara rakip olamaz bence eklentileri cikarinca geriye sıradan hantal bi tarayıcı kalmakta. isin en aci yani eklentileri olmadan bir hic olan ff biraz fazla eklenti yükleyince kasılma hantallasma derdinide devam ettirmis :) sırf deneme amaclı chrome'a 50 küsür eklenti yükledim en ufak yavaslama olmadi ayrica kurup kaldirirken yeniden baslat sacmalıgı olmadan. chromun tek eksigi video helper daha dogrusu maxthonun video koklayicisi gibi bi eklenti, bilen bilir. herkese kullandıgı tarayiciyla mutlu mesut günler dilerim.

sözün bittigi yer hos geldin firefox4 :)
Jx

kuku

Asistan
Reaksiyon puanı
2
internette gezerken buldum :clap::clap::clap: