Firefox 4'ü Nasıl Buldunuz?

Firefox 4 ü Nasıl Buldunuz?

• Beklediğim Gibi -Harika-

Kullanılan: 97 59.1%
  • Fazla değişiklik yok -Orta-

Kullanılan: 48 29.3%
  • Kötü eski sürümler daha iyi -Kötü-

Kullanılan: 19 11.6%

• Kullanılan toplam oy
    164

Bu konuyu okuyanlar

virtual worms

Müdavim
Reaksiyon puanı
66
yemişim tarayıcıları. Bir tarayıcı yüzünden birini kırmaya değmez be:p

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
pentium4 makinada bile cayir cayir kullandıgım chrome'a kasıyor diyen bi sen varsın bi tane adam görmedim baska o yüzden dandik diyemessin, dersin kendin söler kendin inanırsın. firefoxun sende de arada takıldıgına kilitlendigine adımdan emin oldugum kadar eminim ama kendinizi kandiriyosunuz hepsi bu bana bisey anlatmayın. olay hep kısır döndüge giriyor dogal olarak firefoxu savunamayan insanlar eklentilerden örnek vermeye baslıyor ama o eklentileri mozilla yapmiyor senin benim gibi adamlar yapiyor onlarin emegini neden firefoxla karistirayim elestirirkende överkende salt tarayicidan bahsediyorum salt tarayici olarak chrome firefoxtan sadece iyi degil eziyor resmen, operada deniyorum o bile firefoxtan iyi tarayici olarak. tarayiciyi sadece internet icin kullanıyorum yani orjinal sade hos arayüzü yeter, tema destegi yok zaten chromeda olan seylere tema denmez. ama siz tarayiciyinin renklerini buttonlarini vs degisitrince tarayici daha iyi saniyosunuz halbuki sadece daha sekil gözükebilir olup olacagi o. google özellestirme olayina girdigi zman acaba ne bahane bulacaksiniz google görsellik istere kralini yapar bilirsin.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
tek kuullandığım ve hit tarayıcım

serkay1578

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Ya bende çökme problem değilde,mesela sırayla 3 sekmede site açıyorum hemen kasıyor sinir ediyor beni :D

crysky

Asistan
Reaksiyon puanı
2
güzel olmuş aslında beğendim google chrome ve mozilla ikisini birden kullanarak yoluma devam ediyorum :)

burns206

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
beta sorunluydu ,ancak resmi olani guzel. fazla takilmiyor bir iki eklenti de var onlarla opera kadar stabil sayilir. gerci operaninda yeni versionu yukledim birinin ozellikleri yetersiz kaldimi otekini aciyoruz.. yada hangi siteler icin hangisi uygunsa.

Witcher

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Google'dan derdim ama iğrenç olurdu :D
Hep Firefox kullandım ve kullanacağım da harika :)