Eski kız arkadaşıma mesaj atsam mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

SDN Okuru

SDN Okuru
''Kararsızlık, rahatsızlıkların en büyüğüdür.'' (Alain)

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
diğer yorumları hiç okumadan >>> okuduğun kitabı bir daha okuma derim hocam her ne şekilde olursa olsun çünkü biliyoruz ki bu işler bi arkadaşa bakıp çıkcam gibi olmuyor...

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
1 ay önce yaşadığın acıların aynısını yaşamak istiyorsan at..

ArenA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ustam, konu zaten bu noktaya geldiyse bence atma. Atsan da bir sonraki adım ne olacak? Cevap; hiçbir şey.. :(
Aranızdaki muhabbet bitmiş görünüyor ki ben ilk mesajını okuduktan sonra böyle bir kanıya vardım. Ola ki mesaj attıysan ve başka gelişmeler olduysa orasını hiç bilemem. Bence ileride hayatına girecek yeni kısmetlere kapını kapatma, bu ilişkiyi bitir ve yoluna devam et. (ki zaten bitmiş görünüyor..)

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Hocam 33 yaşındasın ne smsi çık karşısına konuş içindekileri dök.

annttiigs

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Sanmıyorum bundan sonra yamulacağımı. Yoğurdu üfleyerek yerim artık. Bu son darbeydi. Yediğim 3. darbe. Severek evlilik bana göre değilmiş demek ki. Boşa beklemişim yıllarca. Bu gidişle 1 2 yıla kalmaz evlenir ondan sonra severim. Zorla severim yani. Neyse muhabbet rakı masası muhabbetine döndü.
Bizim karadenizde bir laf vardır.

"Sevduğuni alamaysan, alduğuni sevecesun" Aynı dertten şu anda muzdarip olan, hatta rüyalarına giren birisi olarak diyorum ki at mesajı. En fazla tersler seni. Mantıklısı bu merak ettiğin için attın sonuçta. Haa ben mesaj falan atabiliyor muyum ? Hayır. Ama hocanın dediğini yap yaptığını yapma :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence mesaj at ve şunu yaz

"Hala Seni seviyorum" Bende die mesaj atarsa devam edersin, ters bi cevp yazasa "Halama göndermiştim" dersin :))))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaş forum iyice ergen yerine döndü ya laaa!!!! Arkadaşım sen ona ilk kontağı kurduğun andan itibaren zaten seviye olarak 1 kademe aşağıda olucaksın yalvaracak yakaracaksın senin süründüğünü " ya ya bak böyle olursun işte" pozisyonuna düştüğünü görecek. Bu bi müddet devam edecek ondan sonra sana acıyacak duracak. Başka alternatifi yok hiç bir msj hiç bir jest davranış bunu değiştirmeyecek. Kızların dna kodunda var bu durum 7 de neyse 70 de de o :D

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Izdırap dolu yeni bir güne uyanmış bulunmaktayım. Kalkar kalkmaz aklıma geldi yine. Güne nasıl başlarsan öyle devam edermiş. Şu süreci atlatamıyorum ben. Bir gün geçecek ama o günü beklemek geçmiyor. Dur bakalım 1 2 haftaya geçer heralde. Ne aşkıma inanır ne çağrıma uyarsın vaktinde gel sevgilim geç kalmış olmayasın, kara haber tez gelir sen de bir gün duyarsın vaktinde gel sevgilim geç kalmış olmayasın. Kim yenmiş ki dünyada ben yeneyim kaderi seviyor özlüyorum seni yıllardan beri, aşk mevsimi gidince bir daha dönmez geri, vaktinde gel sevgilim geç kalmış olmayasın.

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
[MENTION=31973]Militarist[/MENTION]

Kaybetmekten korkma!
Bir şeyi kazanmak için,
Bazı şeyleri kaybetmelisin

ve unutma;

Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin.

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Her nereye baksam seni buluyorsam, her derdime ortak seni ediyorsam, tanrımdan sonra sen taptığım diyorsam, ne geçti ne geçti ne geçti ki elime? Her gün ağlıyorsam, her gün yanıyorsam, her an anılarda senle yaşıyorsam, bu perişan halim sence bir gurursa ben yaptım diyorsan, ne geçti ne geçti ne geçti ki eline? Sen değil ben sevdim, ben ettim kendi kendime, gönülden sarhoşum aşk mıdır bu duygu ne, içmeden sarhoşum aşk mıdır bu duygu ne? Sevenin gerçeği aşkıdır demiştin, benim tek gerçeğim olmak istemiştin ve sen bir isterken bense bin vermiştim, ne geçti ne geçti ne geçti ki elime? Kim bilir kaç aşık bekliyor sırada, kim bilir kaç kırık kalp var şu yollarda ve sen üstlerine basıp da geçerken ben yaptım diyorsan ne geçti ne geçti ne geçti ki eline? Aşkı bir oyuna benzeten canım sevdiğim, beddua değil bu sev de gör dilerim, sen de sev ben gibi aşkı tat dilerim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Her nereye baksam seni buluyorsam, her derdime ortak seni ediyorsam, tanrımdan sonra sen taptığım diyorsam, ne geçti ne geçti ne geçti ki elime? Her gün ağlıyorsam, her gün yanıyorsam, her an anılarda senle yaşıyorsam, bu perişan halim sence bir gurursa ben yaptım diyorsan, ne geçti ne geçti ne geçti ki eline? Sen değil ben sevdim, ben ettim kendi kendime, gönülden sarhoşum aşk mıdır bu duygu ne, içmeden sarhoşum aşk mıdır bu duygu ne? Sevenin gerçeği aşkıdır demiştin, benim tek gerçeğim olmak istemiştin ve sen bir isterken bense bin vermiştim, ne geçti ne geçti ne geçti ki elime? Kim bilir kaç aşık bekliyor sırada, kim bilir kaç kırık kalp var şu yollarda ve sen üstlerine basıp da geçerken ben yaptım diyorsan ne geçti ne geçti ne geçti ki eline? Aşkı bir oyuna benzeten canım sevdiğim, beddua değil bu sev de gör dilerim, sen de sev ben gibi aşkı tat dilerim.

Şu an ben de seninle aynı durumdayım, mesaj at, unutmak mümkün değildir sadece daha az hatırlamak vardır, eğer mesajına ters tepki verirse işte o zaman gel biz sana onu en kısa sürede daha az hatırlamanı sağlayalım.

"Seven sevdiğine sevdiğini söylesin."

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Tavsiye üzerine deniz kenarına geldim. Tek başıma oturuyorum İsmail abi gibi. Çaycı da geldi. Deniz havası iyi geldi gibi. Benim sorunun kesin kararlar verememek. Buraya gelirken mesaj mı göndersem çağrı mı bıraksam arasam mı diye düşünürken şuan bişey düşünemiyorum. Oturuyorum öyle. Boğaza bakıyorum. Kız kulesine bakıyorum. Tankerlere bakıyorum.

irfan06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha bir sonuç yok galiba. Sabahtan okudum ama sen daha karar verememişsin kardeş. Ya mesaj atacaksın yada hiç düşünmeyeceksin seç birini.

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Sonuç 0-1 mağlubum. Direkleri geçemiyorum. Son düdüğü bekliyorum. Atmıcam galiba mesaj falan. O da atmayacak. Anlaşıldı.

Düşünmemeye gayret edicem mecbur. Nasıl olacaksa artık.

Düşünmemeye gayret edicem mecbur. Nasıl olacaksa artık.

mesut777

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Normalde forumda pek yazıp çizmem ama senin durumu çok acı bir şekilde yaşadığım için yazma ihtiyacı hissettim arkadaşım..Çok iyi bilirim o duyguyu.Huzursuzluktan karnına sancılar girmesini.Hiç bir şeyden zevk almamayı ruh gibi ölü gibi yaşamayı..Yaklaşık 6 ay ilaç tedavisi gördüm.Çok sinirli huzursuz kendinden ve çevresindekilerdne nefret eden bir adam olup çıkmıştım..Ayrıldık ama bizim ayrılığımız filmlere konu olacak cinstendi.Psikolog anlattıklarımı dinleyince Türk filmi gibi gerçekten böyle bir duruma dayanmak oldukça zor dedi..Başka biriyle evlendi çok kısa bir sürede..Belki kaçmak belki de kurtuluş olarak gördüğü için..Aylarca günlerce uyuyamadım.O evlenme arifesindeyken bile görüştüm onunla tüm gururmu bir kenara bırakarak..Ama diğer arkadaşların söylediği çok doğru..Ne kadar uzak kalırsan o kadar sevilirsin..Kızlar genel olarak kendilerini düşünmeye sevkeden erkeklere yönelirler..Bırak kendi haline..Öyle merak ettiğin gibi kötü falan değildir inan bana..Eğer senin kalbini kıracak sözler söylediyse ve 1 ayda bunlardan pişman olmadıysa bırak öyle kalsın..Seni terslese öyle pişman olacaksın ki bu yaptığına .Terslemezse de o son mesaj son mesaj olarak kalmayacak inan bana..Sen ne kadar kendine itiraf edemesen de hala seviyorsun ve bilinçaltın dönmesini istiyor..Yoksa böyle uykusuz geceler geçirmezdin için içini yemezdi..Bırak arayacağı varsa seni o arasın..Benim durumuma gelince ben aramamaya başlayınca ne oldu biliyormusun? Evli olmasına rağmen o mesaj atıyor hala bana..Düşünebiliyor musun? Hala seviyormuyum evet seviyorum hem de köpekler gibi..Ama artık izin veremem benimle görüşmesine..Bu kardeşinin dediğini yap ve arama..

arthkas

Doçent
Reaksiyon puanı
17
faturasını ödüyosun. o zaman faturasını bahane ederek ara bence. Mesaj atmak bana göre çok çocuksu geliyor. hem mesaj duyguları tam anlamıyla ifade etmez. Yanlış da ifade edebilir. Araman daha iyi derim. Belki de sesindeki korkuyu, heyecanı veya yaşadığın şeye göre vereceğin hissi ortaya döker. Mesaj bunu beceremez. Birçok ayrılığın mesajdaki ifadenin yanıltıcı olduğu nedeniyle yaşandığını bilirim.

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Terslesin. Ümidimi keserim böylece. Ömür boyu aramam bir dahada. Tamam gururu 1 defalığına bir kenara bırakıyorum ama o kadar da değil. Bir yere kadar. Varsın gurursuz olan ben olayım. Aramadı demesin. Arayıp terslerse o düşünsün artık. Gitsin kimle evleniyorsa evlensin. Ne yapıyorsa yapsın. Bak yine gaza geldim. Bile bile lades dedikleri bu olsa gerek. Şimdi karar verdim mesaj atmaya. Ama 5 dk sonra kararım değişir. Güler misin ağlar mısın. Ben daha önce çektim bu acıları arkadaş. 2 sene konuştuğum kız ayrıldıktan 2 hafta sonra sözlendi. Sözlüyken beni aradı ana avrat düz gittim sonra seni aradığımı kimseye söylemezsin umarım dedi ve evlendi. O an bitti bende. Bu da bitecek elbet ama bu şekil bitmiyor. Benim kavga ederek ayrılmam lazım. Severek ayrılık çok kötü. O terslesin beni ben ağzıma geleni söyleyeyim öyle bitsin. Ayrılırken söyleyemediklerim içime dert oldu. O söyledi söyleyeceğini. Ben kırmamak için söyleyemedim. Ben kırıldım o sağlam. Şu günleri Allah'ın izniyle kazasız belasız bir atlatayım. Bir daha mı? Tövbe!

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
eğer şu an bir kız arkadaşın varsa abi sakın atma en büyük cinayet sebebi ancak boştaysan ne yaşarsan kardasın :)

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Mesaj attım! 10 saniye oldu.

Kalbim duracak.

Çok hızlı atmaya basladı.

Yemin ederim duracak kalbim.

Cevap geldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...