Erkek Ne Yapmayacak!

Bu konuyu okuyanlar

fish

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Erkek ne yapmayacak!

Bilin bakalım yetenekli oyuncu İsmail Hacıoğlu bir röportajında ne demiş sayın okur. Şöyle demiş: "Kadın dırdır yapmasın yeter." Eh belki adam dırdırdan çok çekmiştir canım. Ama sanırım kadın niye dırdır etmiştir, düşünmemiştir. (Erkek milletinin bünyesi fazla düşünmeye gelmez...) Erkeğin dırdır tabir ettiği şey aslında kadının dile getirmek istediği ve erkeğin bir türlü anlamak istemediği derdidir. Neyse o zaman çok sevdiğimiz oyuncu İsmail Hacıoğlu'nu geçelim de konu üzerinden biz de erkeğin ne yapmayacağını çiziktiriverelim.
* 'Dırdır etme' demeyecek, saçlarımızı diken diken etmeyecek. Adam olacak da kadını dırdır noktasına getirmeyecek. Dinlemeyi bilecek. Tabii işine gelmeyecek ve asla dinlemeyecek.
* Kaşı ayrı gözü ayrı oynamayacak (neredeeee!).
* Kadın kılıklı olup, kendini naza çekmeyecek. Hatalıyken duygusala bağlayıp, kendini acındırmayacak.
* 'Seni Seviyorum', 'Sana Aşığım' laflarını bozuk plak gibi tekrar etmeyecek.
* Bünyeye depresyon süsü verip duygularımızı sömürmeyecek. Bu ne bitmek tükenmek bilmez depresyonmuş canım!

YANAR DÖNER

* Cep telefonunu koltuğun altına, çamaşır makinasına (valla yapan var), kıyafetlerinin arasına, artık yaratıcılığı nereyi el veriyorsa oraya saklamayacak. Yiğidin malı meydanda olur.
* Her gece televizyonun karşısına geçip göbeğini kaşıyarak yatmayacak. Asosyal olmayacak.
* Özenle hazırladığınız yemekleri daha siz sofraya oturmadan silip süpürmeyecek.
* Sorumluluk almaktan kaçmayacak. Yanar döner meyve tabağı kıvamında olmayacak.
* Seviştikten sonra televizyonu açmayacak. Varsa sen de yaz sevgilisinden dertli okur. Bekliyorum.

Sabah-Ayşe Özyılmazel
sp.gif

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
herkes birşeyler istiyor. Önemli olan listeye bakıp sen bunları neden yapıyorsun/ yapmıyorsun demek mi yoksa karşındakini anlayıp onu dinlemek mi... Sabah-Ayşe Özyılmazel kendi sıkıntılarını iyi dile getirmiş.

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Gündemden sonra beğenilen köşe yazıları da mı konu dışana açılmaya başlandı?

Konu olması gereken bölüme taşınıyor.

fish

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
emelim sen taşyasın diye bilerek buraya açtım :D

orada onaylanana kadar 85236254158 gün geçio :pppp :ph34r:

xismailaydin

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
yav şimdi bu kadınlar seviştikten sonra ne istiyo???

ne istiyorlarsa söyleyin de ilk sevişmemizden itibaren uygulamaya başlayalım.
yoksa ilk nasıl giderse son da öyle gelir bence :D

fish

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
small hayta öldürüyosun beni yaaaa :D:D

calvaria

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
corpuscallosum kadın yazarların bu feminist yazılarına tahammül edemeyip der ki....

kadın olarak biraz fazla detaycı düşünmüyor muyuz?

dırdır yapmayanımız mı var ki bizim dırdır bizim doğamızda bunu kabul etmeliyiz.çok komplike varlıklarız aslında.erkekler en kadar güzel sade düşünüyorlar.

biz kadınlar gereğinden çok fazla ince düşünüyor gibiyiz. aslında hayatımızı çekilmez yapan erkeğin bizim tabirimizle kabalığı yada romantik olmayışı vs değil bizim dırdırlarımız...

not: seviştikten hemen sonra sırtını dönmeye,uyumaya,tv,internet başına geçmeye ben de şiddetle karşıyım ;)

hta1905

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Kadınlar evlendikten sonra eşlerinin huylarını değiştirmeye çalışmayacak.İnsan 7'sinde neyse 70'inde de odur.Erkeğin kafasını şişirmedikten sonra,bir erkek kadının her istediğini yapar,yeter ki istemesini bilsin.Bir de erkekler Superman değil, her şeyi erkekten beklemesin.

knightx

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Kadınlar evlendikten sonra eşlerinin huylarını değiştirmeye çalışmayacak.İnsan 7'sinde neyse 70'inde de odur.Erkeğin kafasını şişirmedikten sonra,bir erkek kadının her istediğini yapar,yeter ki istemesini bilsin.Bir de erkekler Superman değil, her şeyi erkekten beklemesin.
katılıyorum

_taha

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Tek bildiğim kadınlara saçları uzun akılları kısa olur derler ;)

X_Codesia

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
kadınların ne istediğini bilen var mı.

ne istediklerini kendileride bilmio artık :)