Soru En sevdiğiniz müzisyen kimdir? Nedeni?

Bu konuyu okuyanlar

eren_e

If you fell down yesterday, stand up today
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,296
Arkadaşlar en sevdiğiniz müzisyen kim? Ve nedeni ne? Benimki Etchan Torchio. Nedeni ise ben bir bateristim ve o adamın bateri çalışına hayranım(⁠ ⁠ꈍ⁠ᴗ⁠ꈍ⁠).

eren_e

Cezalı
Reaksiyon puanı
1,296
Abi nedeni yazmaya gerek var mı? Çok belli değil mi, üzdün nedenini sorarak.
AHBAP. Hayır seni üzmek istemedim fakat insanların sevme halleri farklı olabiliyor(⁠◠⁠‿⁠・⁠)⁠—⁠☆. Sadece bir fikir almak için(⁠◕⁠ᴗ⁠◕⁠✿⁠)

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,626
Konu Haluk Levent ile dolacak diye düşünüyorum o yüzden Haluk Levent dışında en sevdiğim ?

Barış Akarsu olabilir ?

eren_e

Cezalı
Reaksiyon puanı
1,296
Konu Haluk Levent ile dolacak diye düşünüyorum o yüzden Haluk Levent dışında en sevdiğim ?

Barış Akarsu olabilir ?
Aşkın şarabından bilmeden içtim. Sevda yolundan bilmeden geçtim. Devamını unuttum.

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,884
İsmimden belli olacaktır ki Serj Tankian en sevdiğim müzisyen. Yeteneğinin eşsiz olduğunu düşünüyorum.
Önceki ismimden de belli olacaktır ki ikinci en sevdiğim de Mb14. İkisi de çok yetenekli ve sadece tek bir alanda olmayıp her alanda güzel işler çıkardıklarından dolayı seviyorum. Ayrıca Mb14'in de Serj Tankian hayranı olduğunu çok sonradan öğrenmiştim.

Türk olarak Barış Manço ve Norm Ender'i seviyorum. :)

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,626
İsmimden belli olacaktır ki Serj Tankian en sevdiğim müzisyen. Yeteneğinin eşsiz olduğunu düşünüyorum.
Önceki ismimden de belli olacaktır ki ikinci en sevdiğim de Mb14. İkisi de çok yetenekli ve sadece tek bir alanda olmayıp her alanda güzel işler çıkardıklarından dolayı seviyorum. Ayrıca Mb14'in de Serj Tankian hayranı olduğunu çok sonradan öğrenmiştim.

Türk olarak Barış Manço ve Norm Ender'i seviyorum. :)
Sen diyince Serj dinlemeye gittim. Sky İs Over şarkısı güzelmiş özellikle lalalala kısmı ?

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,884
Sen diyince Serj dinlemeye gittim. Sky İs Over şarkısı güzelmiş özellikle lalalala kısmı ?
Kendisinin solo kariyeri kadar System Of A Down ile yaptığı müzik de devrimsel. Kendi şarkılarından Sky Is Over'ı sevdiysen sana hemen birkaç öneride bulunayım. ''Empty Walls, Feed Us, Harakiri'' ve ''Lalalala'' kısmını sevdiysen özellikle ve özellikle ''Lie Lie Lie'' öneriyorum. :)

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,626
Kendisinin solo kariyeri kadar System Of A Down ile yaptığı müzik de devrimsel. Kendi şarkılarından Sky Is Over'ı sevdiysen sana hemen birkaç öneride bulunayım. ''Empty Walls, Feed Us, Harakiri'' ve ''Lalalala'' kısmını sevdiysen özellikle ve özellikle ''Lie Lie Lie'' öneriyorum. :)
Sesi güzelmiş hocam dinlerim sağolun önerileriniz için. ?

WRLD999

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
sevdiğim yok sevdiklerim var. XXXTENTACION,Juice WRLD,Lil Peep ve Pop Smoke çünkü bunlar bana daha çok yakın ve samimi geliyor keşke ölmeselerdi...

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,626
Harakiri şarkısını dinledim şimdi şarkılarında verdiği mesajlar çok güzel ?

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,884
Harakiri şarkısını dinledim şimdi şarkılarında verdiği mesajlar çok güzel ?
Barışsever bir adam. Fakat çoğu şarkısında çok derin anlamlar olsa da System Of A Down grubunun çoğu şarkısı anlamsız olmasıyla bilinir. Yani System Of A Down dinlemeye başlarsan şunu bil ki adamlar anlamsız şeyleri anlamlıymış gibi güzel bir şekilde söylüyorlar. :) Çok merak ediyorsan ''Cigaro'' şarkısına bakabilirsin, onun anlamı biraz garip gerçi de...

Ayrıca sana örnek verdiğim şarkıda sadece Serj Tankian yok vokallerde. Gitarist olan Daron Malakian da var. İnce sesli olan Daron, hadi bakalım. :D

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,626
Barışsever bir adam. Fakat çoğu şarkısında çok derin anlamlar olsa da System Of A Down grubunun çoğu şarkısı anlamsız olmasıyla bilinir. Yani System Of A Down dinlemeye başlarsan şunu bil ki adamlar anlamsız şeyleri anlamlıymış gibi güzel bir şekilde söylüyorlar. :) Çok merak ediyorsan ''Cigaro'' şarkısına bakabilirsin, onun anlamı biraz garip gerçi de...

Ayrıca sana örnek verdiğim şarkıda sadece Serj Tankian yok vokallerde. Gitarist olan Daron Malakian da var. İnce sesli olan Daron, hadi bakalım. :D
Yeni sulara yelken açıyorum hadi hayırlısı ??
Mesaj otomatik birleştirildi:

@serj tam bağıra bağıra söylemelik şarkı ?

Slow dinleyen adamdım ben yav ?

Son düzenleme:

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,884
@serj tam bağıra bağıra söylemeli şarkı ?

Slow dinleyen adamdım ben yav ?
Slow şarkıları da var. System Of A Down garip bir gruptur ki şarkılarında hem yavaş hem de hızlı kısımlar olur. En ünlü şarkıları ''Chop Suey!''de bunu görebilirsin mesela. Slow şarkılarından önermemi istiyorsan ''Lonely Day, Lost In Hollywood, Soldier Side'' şarkılarını önerebilirim. Ayrıca gitaristleri olan Daron Malakian'ın ''Scars on Broadway'' adında bir grubu da var. Onun da ''Guns Are Loaded'' adında bir şarkısı var. Şu ana kadar önerdiğim hiç kimsenin beğenmediğini görmedim, onu da tavsiye ederim.

eren_e

Cezalı
Reaksiyon puanı
1,296
No.1 ve Madrigal.
Madrigal beni bu diyardan başka bir yere götürüyor. Cennete.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sevdiğim yok sevdiklerim var. XXXTENTACION,Juice WRLD,Lil Peep ve Pop Smoke çünkü bunlar bana daha çok yakın ve samimi geliyor keşke ölmeselerdi...
XXXTENTACION'un bir ara bağımlısı oldum fakat tüm şarkılarını dinleyince sıkmaya başladı. Artık daha az dinliyorum.

Alparslan 1905

Doçent
Reaksiyon puanı
1,555
Uğur Işılak. Şarkıyı bana hissettirebiliyor. Seviyorum kendisini.
Barış Manço ve Cem Karaca. Efsaneler zaten.
Pop olarakta Tarkan dinlerdim. Adam kalite.

eren_e

Cezalı
Reaksiyon puanı
1,296
Uğur Işılak. Şarkıyı bana hissettirebiliyor. Seviyorum kendisini.
Barış Manço ve Cem Karaca. Efsaneler zaten.
Pop olarakta Tarkan dinlerdim. Adam kalite.
Gerçekten zevklerin çok güzel. Metallica grubuna hayranım yaa

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Gece ya da Sezen Aksu olabilir. Ruh halime göre dinlediğim müzik türü değişince favori şarkıcım da değişiyor.

Son mesajlar