Soru Discord'tan gelen taciz edici arkadaşlık isteği

Bu konuyu okuyanlar

eren_e

If you fell down yesterday, stand up today
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,296
Arkadaşlar benim bir Discord hesabım var. Bana 2-3 gündür adı Yosun olan bir kişi durmadan istek atıyor. Fakat ben hiç Yosun diye birini tanımıyorum. Benim hesabımı nereden buldu ondan da haberim yok. Açıklamasında da Bateri çalan erkekler bence çok ilgi çekici yazıyor. Benim kanalımda bateri videoları çekiyorum ve atıyorum. (@43t bilir). Ama ben kanalımda açıklamada yorumlarda vs. hiçbir yerde Discord adresimi vermedim. Bir de bu kişinin YouTube kanalı var. Onda Discord'ta hangi açıklama varsa o var. Acaba benim sınıfta kavga ettiğim arkadaşlarım bana bir oyun mu oynuyorlar? Bundan nasıl kurtulabilirim?

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,629
Arkadaşlar benim bir Discord hesabım var. Bana 2-3 gündür adı Yosun olan bir kişi durmadan istek atıyor. Fakat ben hiç Yosun diye birini tanımıyorum. Benim hesabımı nereden buldu ondan da haberim yok. Açıklamasında da Bateri çalan erkekler bence çok ilgi çekici yazıyor. Benim kanalımda bateri videoları çekiyorum ve atıyorum. (@43t bilir). Ama ben kanalımda açıklamada yorumlarda vs. hiçbir yerde Discord adresimi vermedim. Bir de bu kişinin YouTube kanalı var. Onda Discord'ta hangi açıklama varsa o var. Acaba benim sınıfta kavga ettiğim arkadaşlarım bana bir oyun mu oynuyorlar? Bundan nasıl kurtulabilirim?
Engelle geç, Discord değişik bir ortam boş vereceksin o tip insanları.

eren_e

Cezalı
Reaksiyon puanı
1,296
Muhtemelen sınıftaki kişiler bana kumpas kurdu. Benim Discord hesabımı sadece onlar biliyor. (belirli kişiler). Zaten hepsi ile küstüm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler. Daha bu yaşta böyle ise Lise çağında düşünemiyorum. CJ'nin sözünü burada kullanıyorum.

@James Howlett @43t arkadaşlar size şunun bir Discord adresini versem çaktırmadan ağzını yoklasanız.

Son düzenleme:

eren_e

Cezalı
Reaksiyon puanı
1,296
Atmasına at ta, derdim ajanlık yapmak olmaz. Makarama bakarım sohbet ederim.
Zaten şu anda YouTube hesabından kullanmadığım bir hesaptan bana niye istek attın yazdım. Bakalım belki cevap verir. Dur sana özelden atıyorum.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,154
Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına kimler arkadaşlık isteği gönderebilir ayarlamasını yapmak daha iyi olur.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,256
Muhtemelen sınıftaki kişiler bana kumpas kurdu. Benim Discord hesabımı sadece onlar biliyor. (belirli kişiler). Zaten hepsi ile küstüm.

Teşekkürler. Daha bu yaşta böyle ise Lise çağında düşünemiyorum. CJ'nin sözünü burada kullanıyorum.

@James Howlett @43t arkadaşlar size şunun bir Discord adresini versem çaktırmadan ağzını yoklasanız.
Bende instagram dışında hesap yok kardeşim

eren_e

Cezalı
Reaksiyon puanı
1,296
Bende instagram dışında hesap yok kardeşim
Zaten ne olduğu anlaşıldı galiba abi. Okulda kavga ettiğim şahıslar beni oyuna getiriyorlar muhtemelen. Çünkü onlara 14 Nisan'da kavga ettik ve hesap o gün açılmış. Ben yer miyim sence?