En rezil olduğunuz an?

Bu konuyu okuyanlar

daily.Chavo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,494
Birde zoomda tarih desinde oyun oynuyodum hoca soru sormaya başladı,bende lol oynuyorum.ORda adam beni kesti o anda hoca soru sordu soruyu cevapladım alt tab yaparken yanlışlıkla alt+a basmışım mik açıkmış orada tam adama bi kaç laf ettim feedleyenide,böyle master ı da böyle oyunu herkes birden gülmeye başladı noluyo mk falan dedim tam o anda arkadaşım aradı mic i kapattım ama iş işten geçti.Hoca bişey demedi en azından

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,293
Bunu ben değil arkadaşım yaşadı

Arkadaşla zoomdan konuşuyoruz bu adını saçma sapan bişey yaptı ve konuşmayı bitirip derse girdik adı aynı kalmış katılımcılara bakınca gördüm aradım düzeltti :D

Arife F`

Asistan
Reaksiyon puanı
200
Ortaokulda kacinci sınıf hatirlamiyorum (ya 6 ya da 7) karne haftasindayiz. Hani son hafta okulun yarısı gelmez ya, ışte o yüzden 3-5 kişiyiz sınıfta. Öğretmenler de toplantidaydi. Doğruluk cesaretlik oynuyoduk ders boş diye. Tabii ben bi kere gaza gelip cesaretlik secince öğretmenler odasına "selam" diye bağırıp kaçmak zorunda kaldim. Hâlâ hatirladikca utanıyorum, çok rezil insandim birkaç yıl once ewqkekqeq

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,293
İlk okul 3 de koridorda arkadaşlarla konuşuyorduk müdürün kapısının ordan geçerken beni çağırdı müdür yardımcısı ben diyorum yandım ben naptım acaba falan sonra içeri girdim hocaların resmi çekilcekmiş ve şanslı kişi benmişim :/ ama olsun +1 çikolatta :D

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Utanma değil ama epey gülmüştük. Arkadaşların zoru ile balerine bindim. Dönmeye karşı çok hassasım hemen midem bulanır. Balerinden indikten sonra tuvalete yetişemeden lunaparkın ortasına istifra etmiştim. Benzer olay ikinci kez yaşandı. Bu kez farklı bir zamanda farklı bir arkadaş grubu ile bindim. Bu seferde de balerin dönerken istifra etmeye başladım diğer vagonlardaki insanlara da sıçradı. O günden sonra balerine binmedim bir daha :D

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Utanma değil ama epey gülmüştük. Arkadaşların zoru ile balerine bindim. Dönmeye karşı çok hassasım hemen midem bulanır. Balerinden indikten sonra tuvalete yetişemeden lunaparkın ortasına istifra etmiştim. Benzer olay ikinci kez yaşandı. Bu kez farklı bir zamanda farklı bir arkadaş grubu ile bindim. Bu seferde de balerin dönerken istifra etmeye başladım diğer vagonlardaki insanlara da sıçradı. O günden sonra balerine binmedim bir daha :D
Sallanan Gemi varya onda benim midem kalkmıştı. Zor tuttum kendimi 1 saatte anca kendime geldim ?

BMW_M4

Doçent
Reaksiyon puanı
1,161
Unutmadan diyeyim de Zoom'da bir hocaya küfür etmiştim mic neden açık kaldı Allah belanı.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Sallanan Gemi varya onda benim midem kalkmıştı. Zor tuttum kendimi 1 saatte anca kendime geldim ?
Sallanan ve dönen her şeye karşı inanılmaz feci midem bulanıyor. Bir keresinde de hız trenine binmiştim. O kadar hızlıydı ki midem bulanmaya vakit bulamadı kalbimin çıktığını hissettim resmen :D

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,293
Gondolda en arkaya binmiştim yaşıtım bi kız binerken en hızlısından açın ya korkunç değil falan filan diyordu tam benim önümdeydi bi baktım kız Allah ım yardım et diye bağırmaya başladı dua da bilmiyor bildiklerini karıştırıp okudu ben arkada gülmekten geberiyorum bu onun için utandırıcı bi andı :D

yuu otosaka

Asistan
Reaksiyon puanı
456
Her forumda böyle bir konu açılırsa milletin anılarını sadece okuyan ve gülen bir eleman vardır :D (sanırım o eleman benimde neyse bir şey anlatıyım bende bir kere derste mikrofonum açık kalmış bende o sırada mike üflüyordum söylediler öyle farkına vardım :) )

Son düzenleme:

ahbekts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
2. Sınıfta 3 kişi aynı kızı seviyorduk kıza gittik açıldık üçümüz beraber aklıma geldikçe utanıyorum sonra da bi anda kahkaha patlaması geliyor?
Hayatımızın bi köşesinde unutamadığımız bizlerde izler bırakmış rezillik anılarimız vardir. Hadi şimdi o anlari birbirimizle paylasip daha da unutulmaz hale getirelim kasjshdh
Ben başlıyorum;
Üniversiteye ilk başladiğim günün sabahi hoca sınıfa girdiginde ayağa kalkmıştım.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Neredesin koronadan sonra kesinlikle gidiyoruz :D Bu özelliğinden faydalanıp sosyalleşmeye çalışalım :D Özür felan dileriz kendimizi affettirmeye çalışırız ?

Gondol (sallanan gemi) çocukluk kabusum. Ama o hariç hiç biri etkilemiyor artık. Belki diğerleri etkilemez senide.
Crazy boostera binmelisin efsane keyifli :D

Mars!

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
439
Çok büyük bişey anlatmıyıcam ama geçen sene edebiyat dersinde performans ödevi için sunu yapmıştım. Sunuda da "gütmeksizin" yerine "götmeksizin" yazmışım onu sunarken de okuyunca ilk ben sonra hoca hariç tüm sınıf kahkaha attık. Bir anda hocanın gözlerini görünce rezil olduğumun farkına varmıştım. O gün arkdaşlar bana götmeksizin diyip durmuştu:p
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de ortaokulda hocamın yanında arkadaşa küfür etmiştim. Sonra büyük bir sessizlik olmuştu.

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
Bende olmadı ama fizik dersinde hoca xxx e soru sordu,seslendi cevap yok ebadan mikrofounu açtı çocuğun hoca tam da glb lol oynarken söverken açıldı anasını.... adamın ortaya feedledim filan diyordu hatta ekran kaydı bile var elimde sonra hoca özür diletti (çocuk derslerde mic.bozuk diye geçiştiriyordu)

Mars!

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
439
Geçen sene okuldaki yemekhanede üstüme su paketleri düşüp patlamıştı öğleden sonraki ilk ders de bedrndi beden dersinde eşofmanımın kuruması için güneşe dönüp beklemiştim sonra okuldaki tanımadığım birkaç kız önümden geçip bana iki kere bakıp gülmüştü ben de o sırada paratonerimi aktif hale getirdiğimi fark etmiştim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir tane daha geldi aklıma. Sınıfta bir kız arkadaşa -bir bölgesine- bakarken arkamda oturan kıza yakalanmıştım. Arkadaki kız çaktırmamaya çalışarak gülmüştü. Ben de direkt sınıftan çıkmıştım.

Son düzenleme:

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,293
Gondol da değilde dönen birşeye binmiştim bende çok hızlıydı ondan inince yürümeyi falan unuttum :/ bayaa kötü olmuştum

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
Reaksiyon puanı
646
Hayatımızın bi köşesinde unutamadığımız bizlerde izler bırakmış rezillik anılarimız vardir. Hadi şimdi o anlari birbirimizle paylasip daha da unutulmaz hale getirelim kasjshdh
Ben başlıyorum;
Üniversiteye ilk başladiğim günün sabahi hoca sınıfa girdiginde ayağa kalkmıştım.
online derste bir arkadaşım müdüre sövdü ve mikrafon açıktı kendisine acil şifalar diliyorum özellikle okullar açıldığında

monarosa1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Üniversite zamanımda harçlık çıkarmak için anketörlük yapıyordum insanlar beni umursamıyordu kimisi geçiştiriyordu gülerek kimisi sinirli sinirli tersliyordu. Ay çok üzülüyordum ya hshshddg konu dışı anlatmak istedim :(

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
Bi keresinde çok pis bi küfür etmiştim abim beni duymuştu çağırdı beni gitmedim bir daha çağırdı gittim durdum önünde sen kime küfür ediyorsun diye sordu hiçbişe demedim sonra dedi köpeğe mi ettin ben de evet dedim bana güldü o an en çok köpeğin günahını aldığım için üzüldüm allah affetsin.