En rezil olduğunuz an?

Bu konuyu okuyanlar

monarosa1

Öğrenci
Hayatımızın bi köşesinde unutamadığımız bizlerde izler bırakmış rezillik anılarimız vardir. Hadi şimdi o anlari birbirimizle paylasip daha da unutulmaz hale getirelim kasjshdh
Ben başlıyorum;
Üniversiteye ilk başladiğim günün sabahi hoca sınıfa girdiginde ayağa kalkmıştım.

Hayatımızın bi köşesinde unutamadığımız bizlerde izler bırakmış rezillik anılarimız vardir. Hadi şimdi o anlari birbirimizle paylasip daha da unutulmaz hale getirelim kasjshdh
Ben başlıyorum;
Üniversiteye ilk başladiğim günün sabahi hoca sınıfa girdiginde ayağa kalkmıştım.
İnternet kafeden saat dilemiştim :(

rover_xp

Profesör
Hmmm. Arkamda olduğunu sandığım arkadaşım omzuma dokundu bir kaç kez bende ne var lan dedim. Dönünce ne göreyim. Meğerse o arkadaşım değil yaşlı bir teyzeymiş. Diğer en rezil olduğum an ise sanırım arkadaşımın beni itmesi sebebiyle bir çocuğun üstüne devrilmem olabilir.

Hmmm. Arkamda olduğunu sandığım arkadaşım omzuma dokundu bir kaç kez bende ne var lan dedim. Dönünce ne göreyim. Meğerse o arkadaşım değil yaşlı bir teyzeymiş. Diğer en rezil olduğum an ise sanırım arkadaşımın beni itmesi sebebiyle bir çocuğun üstüne devrilmem olabilir.
Bende okulda koridorda koşarken düşüp matematikçinin üstüne devrilmiştim 🤦

_Zaur_

Dekan
Masaüstü Bilgisayarda Tam ekran Zorno izlerken yakalanmıştım 🤣
PC bozuldu reklam açıldı diye geçiştirdim.
Ama utandığımdan nasıl terledim be. Kıpkırmızı olmuştum 🤣

Bide komşunun PC sini tamir etmek için gitmiştim. Filme bakamıyordu reklamlar yüzünden.
Normal bir film sitesine girdim Arka fonda reklamda Ahhhhh Ohhhhh diye Kız sesleri fırladı.
Meğerse hoparlörü de tam ses yapmıştı.
Adamın Eşi çocuğu filanda evdeydi. Film sitesini açmaya bin pişman oldum o an ama iyiki kendisi de yanımdaydı Reklam olduğunu kendisi gördü.

Reklam engelleyici yazdım tarayıcıya geçti🤣

berat güven

Doçent
Ben başlıyorum;
okulda bana artislik yapan ve çocuk ları dövdüm disiplin kurulu başkanın çocuğuymuş

SDN Son Haberler

Son mesajlar