En rezil olduğunuz an?

Bu konuyu okuyanlar

murad_dördüncü

Asistan
Cezalı
Bir D&R mağazasındayım, bir hatun omuzuma yaslandı, dedim ne oluyor, sonra hatun anladı ki ben yabancıyım, meğersem artık erkek arkadaşı mı yoksa eşi mi bilmiyorum benim yanımdaymış, beni o sanmış, onun yanına gitti utanarak, ben de utandım la, uzaklaştım oradan. 😂

Son düzenleme:

_Zaur_

Dekan
Bir D&R mağazasındayım, bir hatun omuzuma yaslandı, dedim ne oluyor, sonra hatun anladı ki ben yabancıyım, meğersem artık erkek arkadaşı mı yoksa eşi mi bilmiyorum benim yanımdaymış, beni o sanmış, onun yanında gitti utanarak, ben de utandım la, uzaklaştım oradan. 😂
Ne şanslısın be adam. Anlık olsa bile mutlu oldun 🤣

xPhoenix06

Profesör
En rezil olduğum mudur bilmem ama şimdi ben bi spor yerine gidiyordum tamam mı farketmemişim bayağı bi gaz birikti ula 25-30 kişi böyle zıplıyoduk ben her zıplamada tak tak keleş mermisi gibi patlatıyodum ulan bayağı bi utanmıştım kimse anlamamış gibiydi de illaki duymuşlardı. Bi de sporda hoca biz esnetme yaparken bize yardım ederdi tam hoca gelince benim yine gaz geldi hoca tam bastırırken bende patlatmıştım hoca da ondan 1 saniye sonra salmıştı zaten beni anlayıp.

Szayel

Profesör
Paketleri kilitleyen sert plastikler mevcut. Çarşıda hızlıca yürürken 2 ayağım birden, tek ayağımın zor geçtiği bu parçaya sıkıştı. Ve gümmm.
Çarşının en kalabalık olduğu mevkide...

nixc0r

Profesör
Tabi o zamanlar küçüğüm apartmanda bir abla aşure dağıtıyor tepsiyle tepsiye koymuş aşureleri her daireye 1 tane veriyor bizim kapıya geldi teşekkür ederim diyip tüm tepsiyi almıştım hepsini bize getirdi sanıp allahtan annem gelmişti kapı çaldı diye :D
Aynısını yaşadım ama annem evde değildi diye abla bi tanesi sizi demişti :D

SDN Son Haberler

Son mesajlar