En rezil olduğunuz an?

Bu konuyu okuyanlar

Xinzu

Doçent
Reaksiyon puanı
895
Annemle parktaydık ben oyuncaklarla oynarken annem de komşularla sohbet ediyordu, arkadan bakınca anneme çok benzeyen bir kadın vardı o kadını görünce de içimden "inş o kadına annem diye sarılmam" demiştim. Ve görünen o ki o kadına sarılmıştım, eve dönene kadar kadın yanlış anlamasın diye özürlü taklidi yapmıştım sksjdhdk...

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,139
Üniversite zamanımda harçlık çıkarmak için anketörlük yapıyordum insanlar beni umursamıyordu kimisi geçiştiriyordu gülerek kimisi sinirli sinirli tersliyordu. Ay çok üzülüyordum ya hshshddg konu dışı anlatmak istedim :(
Genelde reklam dağıtıcıları görmezden gelmeye çalışıyom.
Anketörle karşılaşsam eğer, aynısı olurdu belki :D ahshahhaha

Bi defa parfüm reklamcısının cazibe alanına kapıldım. Marketin içine nasıl çekti beni anlayamadım. Az daha parfüm alıcaktım. Her söylediklerini tersledim markette.

Ne gündü ama ahahshshaha :D
Bana parfüm mü lazım ağa beee???? Doğal kokumla çekicem ben kızları ?

celebi123

Asistan
Reaksiyon puanı
283
Canlı derste mikrofonu açık unutup bağırarak şarkı söyledim
Sonra monitöre böyle bakmıştım

Ekli dosyalar

• dbacc12d22ee29155a4cf09d2e7c4d11.jpg
    dbacc12d22ee29155a4cf09d2e7c4d11.jpg
    6.9 KB · Görüntüleme: 147

ThunderBeast

Asistan
Reaksiyon puanı
343
Okul dönüşü elimde resim çantası ve sırtımda da çok ağır bir çanta ile otobüste zar zor giderken otobüs ben tutunamadan ani bir fren yaptı. Yere yapışmıştım. O kadar utandım ki ilk durakta hemen indim.

Andromeda_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
79
Hayatımızın bi köşesinde unutamadığımız bizlerde izler bırakmış rezillik anılarimız vardir. Hadi şimdi o anlari birbirimizle paylasip daha da unutulmaz hale getirelim kasjshdh
Ben başlıyorum;
Üniversiteye ilk başladiğim günün sabahi hoca sınıfa girdiginde ayağa kalkmıştım.
Edebiyat hocama aga demiştim

DESLAER

Profesör
Reaksiyon puanı
630
5. sınıfta bir kız merdivenlerden düşmüştü bende önüme bakmıyordum onun üzerine düştüm
o sırada sosyal hocasının elinde çay vardı bizi görünce çığlık atıp çayı üstümüze döktü
çayında geleceğini düşünmüyordum yüksek sesle küfür ettim allahtan hocanın çığlığından benim söylediğim küfür duyulmadı
dedim omaygat
Mesaj otomatik birleştirildi:

Utanma değil ama epey gülmüştük. Arkadaşların zoru ile balerine bindim. Dönmeye karşı çok hassasım hemen midem bulanır. Balerinden indikten sonra tuvalete yetişemeden lunaparkın ortasına istifra etmiştim. Benzer olay ikinci kez yaşandı. Bu kez farklı bir zamanda farklı bir arkadaş grubu ile bindim. Bu seferde de balerin dönerken istifra etmeye başladım diğer vagonlardaki insanlara da sıçradı. O günden sonra balerine binmedim bir daha :D
banada olmuştu yıllar önce kayığın ortasına binmiş adam karısı ortada 2 ergen ben en arkadayım ama baya baya yükseğe çıkıyordu ben o kadar beklemediğim için midem bulandı gözümü kapadım. o adam aşi ve ergenler ne oldu korktunmu diye dalga geçtiler bitince o an sinirlenip adama ve ergenlere baya bi sövmüştüm bağırarak güvenlik geldi bi daha bağırırsan atarız vb

Son düzenleme:

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
3. sınıftaydım. Bir gösteri vardı. Bağırsaklarım da LGS'ye hazırlanıyorlarmış, bir çalışıyorlar görsen. Gösterinin sonuna kadar tutarım dedim, sonra baktım gösteri bitmeyecek, öğretmenden izin alıp tuvalete yol aldım. Sonra gösteri salonunun olduğu kattan yukarı çıkarken bağırsaklarımı salmam gerekti. Zart.

Reaksiyon puanı
4,101
Bende anılarım çok kötü diyorum. Azcık konuyu okudum şanslı olduğumu fark ettim.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,837
Ağa ben bı ara etek giydim misafirlere cay götürecektim misafir çocuğu eteğimi çekiştirip durdu yapıştırdım bir tane ensesine az kalsın rezil oluyordum

Reaksiyon puanı
4,101

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431

Son mesajlar