En rezil olduğunuz an?

Bu konuyu okuyanlar

Çay Perisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
938
Reaksiyon puanı
126
bir hafta önce büyük babaannem gelmişti sağolsun her gelişinde para veriyor bir yandan ders açıktı kameramın kapalı olduğunu unutup parayı çeneme sürtme harekatini yaptım ve parayı içime koydum bir utandım bir yandan da "inşallah kimse görmemiştir" diye düşünüyordum :D

Reaksiyon puanı
4,101
bir hafta önce büyük babaannem gelmişti sağolsun her gelişinde para veriyor bir yandan ders açıktı kameramın kapalı olduğunu unutup parayı çeneme sürtme harekatini yaptım ve parayı içime koydum bir utandım bir yandan da "inşallah kimse görmemiştir" diye düşünüyordum :D
Biri gülmediyse görmemişlerdir herhalde :D

Muhammet ali kukul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
4. Sınıfta arkadaşlarla saklanbaç oynarken bi kıza çarpıp düşmüştüm kız etek ben ise şort giyordum kız altta ben üstte idim bütün arkadaşlarımın ortasında rezil olmuştum ?

Reaksiyon puanı
306
anaokulunda çizecem diye kağıt alıcakken hocamın nokiasını düşürmüştüm bataryası çıktı
Bir de anamın nokia 3310'u çamaşır makinesine atmıştım
bir de eskiden ilkokulda kıza yanlışlıkla vurmuşum delirdim de sınıfta geldi utanmadan kız parmağını bana doğru uzatmıştı bende vurmadım diyordum inanmadı çoçuk

Reaksiyon puanı
126
anaokulunda çizecem diye kağıt alıcakken hocamın nokiasını düşürmüştüm bataryası çıktı
Bir de anamın nokia 3310'u çamaşır makinesine atmıştım
bir de eskiden ilkokulda kıza yanlışlıkla vurmuşum delirdim de sınıfta geldi utanmadan kız parmağını bana doğru uzatmıştı bende vurmadım diyordum inanmadı çoçuk
merak ettiğim tek şey 3310 çalışıyormu :-D