En komik Twitter geyikleri

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
bu_da_twitter_eylemi_h11213.jpg
Erkek bluetooth gibidir yanındayken bağlıdır. Uzaklaşınca yeni aygıt arar. Kadın wireless gibidir, hepsini görür en güçlüsüne bağlanır...

Aref: Acun bey 1 ile 3 arasında bir sayı tut ama 1 ve 3 olmasın. Acun: evet tuttum. Aref:2 mi ? Acun: yok artık !
"Sevgili Rtük, 10 dk.reklam arasına alışmış bi milletiz, ara 4 dk'ya inince bir panik olduk, tuvalete koşarken düşenlerimiz var. Eski düzeni istiyoruz"
Bir kadın ağlıyorsa yanına yaklaş, saçlarını okşa, gözlerine bak ve de ki; "Mango'da indirim varmışşş'
"Ben bardak kırsam sakarım, annem kırsa nazar, babam kırsa o bardağın orda ne işi var. "
Şu anda Flash Tv'de dünyanın gündemine oturan Libya konuşuluyor...Şaka lan şaka yine halay çekiyorlar.
"Esmer bayanlara sesleniyorum; saçınızı sarıya boyattığınızda Marilyn Monroe'ya değil, Trabzonsporlu İbrahim Yattara'ya benziyorsunuz. Saygılar."
İbrahim Tatlses'in bile AQP'li olabilmesi için yarım beyinli olmasını beklediler.
Bir araba görürsün arabayı hayal edersin, parayı biriktirirsin, sonra ötv'yi ve benzini hesaplamayı unutursun, para yetmez , babayı alırsın hevesin kaçar...
Bir ilişkide kadından susmasını beklemek ineğe çilek yedirip "çilekli süt" vermesini beklemekle eş değerdedir...
Telefonunuzu 5 defa üst üste açmadığınızda sırasıyla polis, mit ve genelkurmaya haber verebilecek canlıya "anne" denir.
Çocuk: Baba biz nasıl olduk. Baba: maymundan evrimleştik yavrum. (çocuk ikna olmaz) Çocuk: anne biz nasıl olduk? Anne: ademle havva seviştiler... Çocuk: ama babam maymundan geldigimizi söylüyor!! Anne: o babanın sülalesi bizi ilgilendirmez yavrum
Japonyada hırsız yakalayan bir robot icat etmişler. Amerikada 5 dakikada 180 hırsız yakalamış. İtalyada 5 dakikada 80 hırsız yakalamış. Fransana 5 dakikada 30 hırsız yakalamış.Türkiyede 5 dakikada robotu çalmışlar.
Aref'in öğretmeni: oğlum sen niye hiçbir şey yazmıyorsun? Aref: hocam, şimdi sizden çantamı açıp içine bakmanızı istiyorum.
Evinin güvenliğini alarm taktırarak değil, evden çıkarken koridorun ışığını açık bırakarak sağlayan insana Türk denir.

benden şimdilik bu kadar sizlerde ekleyin arkadaşlar