En iyi kameralı ucuz telefon

Bu konuyu okuyanlar

hakan efe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hepinize Merhaba Değerli Forumcular Sizden bir şey istiyorum acaba gece çekimi güzel ucuz telefon varmıdır
ben bir tane buldum ASUS ZENFONE ZOOM S FİYAT 2500 bu civarlarda Fiyat Maks:2800 tl dir Bu arada sık oyun oynayan birisi değilim zaten öğrenciyim tekrar dan iyi günler dilerim. Hatam varsa özür diliyorum

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Hepinize Merhaba Değerli Forumcular Sizden bir şey istiyorum acaba gece çekimi güzel ucuz telefon varmıdır
ben bir tane buldum ASUS ZENFONE ZOOM S FİYAT 2500 bu civarlarda Fiyat Maks:2800 tl dir Bu arada sık oyun oynayan birisi değilim zaten öğrenciyim tekrar dan iyi günler dilerim. Hatam varsa özür diliyorum
Sana s7 edge öneririm o fiyata çıktıysan kamerası gayet başarılı bir de mate 9
--- Gönderi Güncellendi ---
Hatta garanti takıntın yoksa mi mix veya note 2 de öneririm çok çılgın telefonları var

Reaksiyon puanı
222
Ucuz telefon demişsiniz 2800 bütçe vermişsiniz :D tabi kime göre neye göre. Gece çekimi için tartışmasız s7 edge öneririm diyafram açıklığı f1.7

haydarcan34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tartışmasız s7 bencede, kendimde kullanıyorum memnunum işin açıgı.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544

Xiaomi Mi Note 2 Fiyatı ve Özellikleri GittiGidiyor’da!

Xiaomi Mi 5S Fiyatı ve Özellikleri GittiGidiyor’da!

Stok sorunu olduğu halde xiaomi mi6 linki paylaşayım

Xiaomi Mi 6 64 GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mı Note 2 ???????????????? o telefonun kamerası çöp

Konu sahibi arkadaş Zenfone zoom s donanım fakiri bir telefon
O fiyatta hatta bence S8den sonra en iyi kamera S7 ve S7 Edgede bu ikiliden birini alırsam çok iyi kamera alırsın .
Bakın Mı Note 2 ve mı Mix denilmiş mi5sin kamera sensörü daha iyi benim bildiğim geçin su telefonları o telefonlardan hayir gelmez

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
S7 edge
S7
Htc10 seç al
S7 edge
S7
Htc10 seç al

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Mı Note 2 ???????????????? o telefonun kamerası çöp

Zaten bazı markalar ve yine bazı markaların donanımları senin onları çöp diye nitelendirmen için yapmışlar.

Lütfen artık şu huyundan vazgeç!

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Mate 9 2190 tlye bulunuyor.Kameramı ? Adresin mate 9..

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Samsung J serisi gerçekten ucuz olan telefonlar arasında en iyi kameralara sahiplar. Fiyatları 600 - 1200 tl arası. Hafızalarının düşük olmaları dışında bir sorunları olmaz.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Samsung J serisi gerçekten ucuz olan telefonlar arasında en iyi kameralara sahiplar. Fiyatları 600 - 1200 tl arası. Hafızalarının düşük olmaları dışında bir sorunları olmaz.
Hocam keşke başlığı okuyup yazmasaydınız :DAdam ucuz demiş 2800TL bütçe vermiş.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mate 9 alacaksan düşük ışık performansından vazgeçmesini çünkü süslerin düşük ışık performansı bariz daha iyi bunu göz önünde bulundur.

hakan efe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar hepinize teşekkkür ediyorum
S7 Edge almaya karar verdim Yardımı geçen bütün arkadaşlara teşekkür ederim
Zaten iki şık arasında kalmıştım Asus Zenfone Zoom S yada S7 edge arasında kalmıştım
bir Arkadaş donanımı berbat diyince vazgeçtim halbuki Asus kendi sitesinde telefonu övmüşte övmüş anladım? Ama kararım S7 Edge olacaktır

Son düzenleme: