Maksimum 3500 Tl'ye en iyi kameralı telefon önerisi?

Bu konuyu okuyanlar

pasabey96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
merhaba arkadaşlar
başlıkta belirttiğim gibi maksimum 3500 tl ye kadar en iyi kameralı telefon hangisi onu arıyorum ancak pek bilgili değilim bu konularda sizden yardım rica ediyorum
öncelikli istediğim şey kesinlikle en iyi fotoğraf kalitesine sahip olması ve fotoğraflarda titremelerin olmaması
iphone 8in kamerasına yakın veya daha iyi bir kameraya sahip olması benim için yeterli ancak bütçe sınırımdan dolayı iphone 8 alamıyorum
su damlası çentikli telefon tasarımları çok hoşuma gidiyor örneğin oppo rx17 neo modelini çok beğendim ancak kamera performansından emin değilim
oyun oynama gibi bi derdim olmadığından yüksek performans ihtiyacı duymuyorum

bana maksimum 3500 tl ye kadar en iyi kameraya sahip (ya da kriterlerime en yakın) telefonu bildirirseniz çok memnun kalırım

BİLİRKİŞİ2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
samsung A9
huawei MAT20 LITE
işlemci olarakta RAM olarakta performansta da menmun olacagını düsünüyorum kameraya gelince senin dedigin fıyata en iyi kamera bu telefonlarda

Son düzenleme:

Khalife

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
İkinci el iphone 8 alabilirsin sıfırsa tercihin asus zenfone 5z benim için kamerası çok başarılı veyada 7 plus ikinci el tercihin olabilir A9 önermiyorum onun yerine note 8 düşünebilirsin

Khalife

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Veyada performans aramıyorum diyorsan canon fotoğraf makinesi alabilirsin en mantıklısı bu sadece kamera arayan birisine

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Mi 8 G7 ve Mate 10 pro senin için 3 seçenek.

pasabey96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
yanıtlar için hepinize teşekkürler

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
merhaba arkadaşlar
başlıkta belirttiğim gibi maksimum 3500 tl ye kadar en iyi kameralı telefon hangisi onu arıyorum ancak pek bilgili değilim bu konularda sizden yardım rica ediyorum
öncelikli istediğim şey kesinlikle en iyi fotoğraf kalitesine sahip olması ve fotoğraflarda titremelerin olmaması
iphone 8in kamerasına yakın veya daha iyi bir kameraya sahip olması benim için yeterli ancak bütçe sınırımdan dolayı iphone 8 alamıyorum
su damlası çentikli telefon tasarımları çok hoşuma gidiyor örneğin oppo rx17 neo modelini çok beğendim ancak kamera performansından emin değilim
oyun oynama gibi bi derdim olmadığından yüksek performans ihtiyacı duymuyorum

bana maksimum 3500 tl ye kadar en iyi kameraya sahip (ya da kriterlerime en yakın) telefonu bildirirseniz çok memnun kalırım
Galaxy note 8
xiaomi mi8
lg g7

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
peki bunlar arasında portre modunda ve gece çekimlerinde hangisi daha iyi performans sunar? öneriniz ne olur?
Mi 8'in bu konuda daha başarili olacağini düşünmekteyim.Garanti önemli değilse mi 8 mantıklı.Garanti önemliyse uygun fiyatiyla g7 gayet iyi ama tek sıkıntısı 3000 mah pili olması.Bu konu can sıkabilir.

pasabey96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Mi 8'in bu konuda daha başarili olacağini düşünmekteyim.Garanti önemli değilse mi 8 mantıklı.Garanti önemliyse uygun fiyatiyla g7 gayet iyi ama tek sıkıntısı 3000 mah pili olması.Bu konu can sıkabilir.
garanti önemli ancak mi8 daha mantıklı :)
mi8'den daha iyi bir öneri olmazsa mi8 düşünebilirim