Emoları Rahat Bırakın :S

euphoriazoca

Asistan
1 Mayıs 2009
413
3
0
tüüüühh rezill!!! ya ne itici, ahmak bi tip bu ya insanlıgımdan utandırdı tippp yaa... konu +16 olmalıydı korkunç bişey bu valla beni bile etkiledi küçük ....:D

SmiLey

Profesör
28 Ağustos 2009
2,169
55
228
Bugün gördüğüm manzaradan sonra emolar benden uzak dursun.Resmen çocuğu dövecektim de bir kişi araya girdi.Çocuk ders kitabındaki Atatürk resmini emo gibi yapmış!Çocuğa sordum niye yaptın bana benzerse nasıl olur diye merak ettim diyor.Eminim bunu okuyan çoğu kişi sinirlenmiştir bir hayli.Ama sorun bizim sistemimizde.Sen her çocuğa aynı sistemi uygularsan olacağı budur.Zaten bu emo olma durumu sadece 4-5 yıl sürer ve sonra birey bu davranışından utanır.Bunları bu hale iten de sağlıklı eğitim sistemimizin stresden yoksun sınavları.

Mirack1907

Dekan
Emektar
3 Mayıs 2007
5,371
57
228
36
Hööö kafamı daglara taslara vurmak istiyorum utansın o cinsiyeti taşıdına hatta insan oldugu için

desperado64

Rektör
14 Ağustos 2008
12,240
104
243
nasıl giyinirsen giyin..nasıl saçını tararsan tara..ne tarz şarkı dinlersen dinle ama adam gibi konuş :) dediklerinde hiç bişey anlaşılmıyor kızım :D git kendini köprüden aşağı at :D

adoganses

Doçent
9 Ağustos 2009
771
28
0
o arızaya 8-10 saniye dayanamadım. arıza yada mahsus yapıyo o ağız göz hareketlerini, insanın bi güzel dövesi geliyo valla:laugh:

snow fox

Profesör
12 Kasım 2009
1,158
13
0
recep ivedik'in dediği gibi aynen fok balığı gibi konuşuyor.hele o saç stillerinden nefret ediyorum

eray045

Rektör
12 Nisan 2008
12,600
250
243
little emo kids alone :mrgreen:
bu arada aklıma emo amca geldi :D
b-325899-EmO_AmcA.jpg

SmiLey

Profesör
28 Ağustos 2009
2,169
55
228
Ben Hz.Mevlana değilim, adam ol öyle gel. :D

Mevlana o sözü söyledikten sonra sormuşlar.

-Efendim herkese gel diyorsunuz ama ya diğer dinlerden olanlar?
Mevlana sonra şu sözü der:

-Ben gel ne olursan ol yine gel diyorum ama gel ve değişme demiyorum. O bize bir kere gelsin biz ona bin kere gideriz. O da bizdendir artık.

Yani o sözü kullanman yanlış. Çünkü Mevlana*ya karşı da hoş değil.:)

Sadece düzeltmek istedim:)

hussmen

Asistan
26 Mart 2009
416
5
18
Evrim teorisi şu andan itibaren çökmüştür. İnsanlığın soyu maymundan gelmiştir diyorlar ama aslında şekilde de görüldüğü üzere insanlığın soyu maymunlaşmaya başlamıştır. (Sizden ricam; teorim tutarsa "Hussmen teorisi" diye anılsın :mrgreen:)

Kızılcık sopam nerede benim...
:thumbup1:

Çünkü insan değiller. Ve evet, elime verseler bıçaklarım...
Bıçaklamak yerine kenara çekip "adam ol, ağzını burnunu yamultmadan düzgün konuş" desek daha iyi olmazmı ! (Ayrıca bıçaklarsak hapse gireriz gibime geliyor:rolleyes:)

çok pis moralim bozuldu internet bağlantısıni kescem bir yılda internete girmicem
Bu kadar korkma hocam, onlarda insan (mı acaba?)

Ne yazıktırki insanları sırf dış görünüşü bizden farklı diye yargılıyor hatta bunla da kalmıyor bıçaklamayı, öldürmeyi bile düşünüyoruz.
Bizim kızgınlığımız giyim kuşamlarına değil, kabız olmuş eşek gibi konuşmalarına, doğru düzgün Türkçe konuşmamalarına. Daha doğrusu ormandan kaçmış şebek gibi konuşuyorlar ve herkes de buna sinir oluyor.

Bu videodaki myefsane mi?
:mrgreen::mrgreen::mrgreen: Süper espri

nasıl giyinirsen giyin..nasıl saçını tararsan tara..ne tarz şarkı dinlersen dinle ama adam gibi konuş :) dediklerinde hiç bişey anlaşılmıyor kızım :D git kendini köprüden aşağı at :D
calvaria bu yazı senin söylediklerini cevaplıyor zannedersem!

Bayan arkadaşımız biraz saçmalamış lakin emoda olsa insan insandır.
(bkz: Lolita Emo kızları.)
Evet özellikle de bu resimdeki gibiler :mrgreen:

Hangisi daha EMO ?

penguin

Profesör
11 Haziran 2009
3,494
201
243
Mevlana o sözü söyledikten sonra sormuşlar.

-Efendim herkese gel diyorsunuz ama ya diğer dinlerden olanlar?
Mevlana sonra şu sözü der:

-Ben gel ne olursan ol yine gel diyorum ama gel ve değişme demiyorum. O bize bir kere gelsin biz ona bin kere gideriz. O da bizdendir artık.

Yani o sözü kullanman yanlış. Çünkü Mevlana*ya karşı da hoş değil.:)

Sadece düzeltmek istedim:)

Düzeltme için teşekkür ederim. Espirili bir şekilde de olsa doğruyu söyledim. Ben Hz.Mevlana (gibi) değilim. Ama keşke, keşkeeee olsam, olabilsem. Zaten öyle olmuş olabilseydim burada beni görmeniz pek mümkün olmazdı sanırım.

SmiLey

Profesör
28 Ağustos 2009
2,169
55
228
Rica ederim. Evet aramızda kimse onun gibi değil. Ama keşke olabilsek.