BizBizeYeteriz kampanyasında toplanacak paraların ihtiyaç sahiplerine gideceğine emin misiniz?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Görkeem

Profesör

ardım yapacak arkadaşlar şu açıklamalara baksın ve bir kez daha düşünsün. Şimdiye kadar bu hükümet eline geçen hangi parayı gitmesi gereken yere göndermiş? Mümkünse tanıdığımız ihtiyaç sahiplerine elden yardımlarımızı yapalım. En azından içimiz rahat olur.

AK Partili kardeşlerimiz sürekli ekonominin iyi olduğunu söylüyorsunuz ama vatandaşlardan gelen SMS sayısı 1.830.079 niye sms atmıyorsunuz? her biriniz birer tane atsa en az 20-25 milyon sms olacak zaten...

http://bizbizeyeteriz.gov.tr/ SMS Sayısı ve bağış miktarına bakmak için resmi site.

RESMİ SİTE: #bizbizeyeterizTÜRKİYEM

E abim hangi yardımın gittiğini gördün ya çıkarın at gözlüklerinizi koyunluk yapmayın ya
Hep Aynı kişi sürekli iktidar yanlısı aynı kelime sözcük ve cümlelerle bütün konulara karşılık veriyor...yorum yapıyor...çoktan deşifre oldu...sen takma inandığın yorumları yapmaya devam et kardeşim...inandığın yolda devam et...yardımlar konusunda haklısın...

OzkanK.

Profesör
Yasaklı
Sende beğenmiyorsan benim konularıma girme - yazma dimi sanane ?
Saçma sapan konular açıyon girilmeyecek cevap yazılmayacak gibi değil ki.
Deniz FENERİNİN devletin açtığı bağış ile ne lakası var ? Özel dernek o ve yönetim kadrosu bir şerefsizlik yaptı ise devlet ile ne alakası var ?
1585831512153.png

Devlet 15 Temmuzda şehit veya gazi olanlarına maaşlarını veriyor tazminatlarını ödemiş. ( Zamanında 15 temmuza darbe değil diyenler. Kontrollü darbe diyenler. Erdoğan Tiyatro çevirdi diyenler. Birden döndü ve darbe için toplanan paralar diyorlar ( Şehit aileleri veya gazi yakınları hiç sormuyor biz devletimize güveniyz diyor ama sizin derdiniz başka tabi ) Devlet para hazinede şehit ve gazi yakınları merak etmesin faizi ile ödeyecez dedi. Bu zor günlerde işi evirip çevirip aynı yere getirmenin manası nedir ? YPG'ye PYD'ye terör örgütü diyemeyenler HDP ile kol kola gezenler nasıl olmuşsa Şehit ve Gazi yakınlarını düşünür olmuş.

ÖTV'yi de deprem vergisi diye lansa edip. Hazineden bütçeye dağılmış parayı dönüp dönüp para nerde diyon gene sana bana harcandı o para.

Forumda yok say diye bir özellik var. Sizin gibi tahammülü olmayan insanlara önerim.
Ben foruma girdiğim günden beri O nu yok saydım da...o Jack Reacher kardeşimin konularına yazmaktan vazgeçmedi...hep aynı kelime hep aynı sözcük hep aynı hece tanımlaması hep aynı harf yapısı hep aynı cümlelerle iktidarı beyhude savunma biçimi ...diğer savunanları ayrı tutuyorum...

Son düzenleme:

Görkeem

Profesör
Hep bununki gibi konularda ben sustum ama çenemi açacağım sonunda. Böyle konulara girmeni tavsiye etmiyorum @Jack Reacher. Çünkü iddia vs. konularından ceza yeme ihtimalin var.

:) Tüm açtığım konularda kaynak mevcut , resimlerin üstlerinde'de kaynakların ismi var.

SMS sayısını'da RESMİ SİTE'DEN aldık , hayır nerden ceza yiyeceğim anlamadım , beni tehdit mi ediyorsun ?

Şuan bu konu farklı forumlarda yüzlerce hatta binlerce kişiler tarafından tartışılıyor , buraya açınca mı ceza yeme ihtimali oluyor ? Devlete karşı bir hakarette mi bulunuyoruz ? Ne yani özgür bir ülke'de yaşamıyormuyuz ifade özgürlüğü yok mu? bunları ben kendim uydurmuyorum hepsi kaynaklarda alıntılama açıyorum , burası'da siyaset bölümü bilginize.

Allah'ın Kulu

Profesör
:) Tüm açtığım konularda kaynak mevcut , resimlerin üstlerinde'de kaynakların ismi var.

SMS sayısını'da RESMİ SİTE'DEN aldık , hayır nerden ceza yiyeceğim anlamadım , beni tehdit mi ediyorsun ?

Şuan bu konu farklı forumlarda yüzlerce hatta binlerce kişiler tarafından tartışılıyor , buraya açınca mı ceza yeme ihtimali oluyor ? Devlete karşı bir hakarette mi bulunuyoruz ? Ne yani özgür bir ülke'de yaşamıyormuyuz ifade özgürlüğü yok mu? bunları ben kendim uydurmuyorum hepsi kaynaklarda alıntılama açıyorum , burası'da siyaset bölümü bilginize.
Sana tehdit ettiğim yok. Facebook, Twitter vs. yerlerdeki yalan haber ya da kötü eleştiri yapan insanların devlet tarafından ceza yediğini her halde bilmiyorsun. :)

Konuları kişileştirmeden şahsileştirmeden o konu hakkında doğru yada yanlış olumlu yada olumsuz fikir beyan edininiz....konuyu bu açtı ise doğru şu açtı ise yanlış şeklinde önyargılı bir yorumda bulunmayınız....Konunun içeriğine özüne yorum yapmanız gerek...birbirinize yorum yazmayın....

Görkeem

Profesör
Sana tehdit ettiğim yok. Facebook, Twitter vs. yerlerdeki yalan haber ya da kötü eleştiri yapan insanların devlet tarafından ceza yediğini her halde bilmiyorsun. :)
Onu biliyorum ama yiyenlerin çoğu kendi düşüncelerinden dolayı ve hakaretlerinden dolayı.

Ben haber sitelerinden alıyorum , kendi kafamdan yazmıyorum.

Son mesajlar