Dolar 7,60 seviyesinin üzerine çıkarak yeni rekor seviyesini gördü

Bu konuyu okuyanlar

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Şimdi bu olayı Kılıçdaroğluna sorsalar hemen çözümü söyler tıpkı Corona virüsü ile alakalı olarak söylediği gibi, ne demişti '' önce bulaşmayı önleyeceksin, bulaştımı tedavi edeceksin o kadar basit '' demişti.
Sanırım bu dolar olayına da şöyle der, '' dolar çıktı mı çıktı, ne yapacaksın doları düşüreceksin bu kadar basit'' :)

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Bunu bile savunuyorsun ya yuh artık.

Ne savunması ne diyor birader ?
Durum tespiti yapıyorum ben orada iyi oku lütfen. Amerikan başkan adayı darbe ile olmadı muhalefeti destekleyip hükümeti devirmeliyiz diyor Fransa devlet başkanı bu Erdoğan gitmeli diyor Türkçe Tweet atıyor. Yunan bu Erdoğan gitmeli diyor gazetelerden sövüyor flan. Türkiye ve Dünya gündemini azcık takip edebilseniz keşke NEDEN - SONUÇ ilişkisi kurarsınız belki.

Not: Amerika tekrardan YPG-PYD'ye silah yardımına başlamış tırlar dolusu demedi demeyin içerden bu döviz kuru dışardanda tekrar Suriye üstünden Şehit haberleri gelmeye başlayacak yakında. Sırf Doğu Akdenizden çekilelim diye...

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Şimdi bu olayı Kılıçdaroğluna sorsalar hemen çözümü söyler tıpkı Corona virüsü ile alakalı olarak söylediği gibi, ne demişti '' önce bulaşmayı önleyeceksin, bulaştımı tedavi edeceksin o kadar basit '' demişti.
Sanırım bu dolar olayına da şöyle der, '' dolar çıktı mı çıktı, ne yapacaksın doları düşüreceksin bu kadar basit'' :)

Konunun kılıçdaroğlu ile ne alakası var ya o kadar amaçsız yorum yapıyorsunuz ki :) Ülkeyi yöneten senelerce kılıçdaroğlumu ?

Heilung

Asistan
Reaksiyon puanı
148
Dolar kisa bir sure icinde 10 lirayi da gorecek, surdurulebilir bir durum degil bu, ulke basi bos bir sekilde firtinali okyanusun ortasindaki bir gemi gibi

Son düzenleme:

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Turkiye uzun zamandir yonetilmiyor, ekonomi batik, egitim cumhuriyet tarihinin en kotu donemini yasiyor, ulkenin itibari kabile devletlerinin bile altina dustu, bir tane dostumuz kalmadi, liyakat sifir, anayasal kurumlarin hepsi iflas etmis,

Dolar kisa bir sure icinde 10 lirayi da gorecek, surdurulebilir bir durum degil bu, ulke basi bos bir sekilde firtinali okyanusun ortasindaki bir gemi gibi
Hehe.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Ne savunması ne diyor birader ?
Durum tespiti yapıyorum ben orada iyi oku lütfen. Amerikan başkan adayı darbe ile olmadı muhalefeti destekleyip hükümeti devirmeliyiz diyor Fransa devlet başkanı bu Erdoğan gitmeli diyor Türkçe Tweet atıyor. Yunan bu Erdoğan gitmeli diyor gazetelerden sövüyor flan. Türkiye ve Dünya gündemini azcık takip edebilseniz keşke NEDEN - SONUÇ ilişkisi kurarsınız belki.

Not: Amerika tekrardan YPG-PYD'ye silah yardımına başlamış tırlar dolusu demedi demeyin içerden bu döviz kuru dışardanda tekrar Suriye üstünden Şehit haberleri gelmeye başlayacak yakında. Sırf Doğu Akdenizden çekilelim diye...
Kafama takılan bir soru var:Akp avukatlığı için ne kadar maaş alıyorsun??? merakımdan soruyorum.Ülkede işsizlik tavan yapmış,ekonomi bitik,hukuk desen yok,eğitim desen rezalet halada savunabiliyorsun ya helal olsun.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Ak parti hükümetleri, Cumhuriyet tarihinin en başarılı ve en güvenilir hükümetleridir, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan da Cumhuriyet tarihinin en başarılı lideridir.
Ülkemiz hiç olmadığı kadar itibarlı vede güçlüdür, bundan kuşkunuz olmasın ve ülkenize güvenin.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Ak parti hükümetleri, Cumhuriyet tarihinin en başarılı ve en güvenilir hükümetleridir, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan da Cumhuriyet tarihinin en başarılı lideridir.
Ülkemiz hiç olmadığı kadar itibarlı vede güçlüdür, bundan kuşkunuz olmasın ve ülkenize güvenin.

Bu mesajı canı gönülden inanarak mı yazdınız

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Kafama takılan bir soru var:Akp avukatlığı için ne kadar maaş alıyorsun??? merakımdan soruyorum.Ülkede işsizlik tavan yapmış,ekonomi bitik,hukuk desen yok,eğitim desen rezalet halada savunabiliyorsun ya helal olsun.

İnşallah azcık gözün açılırda sende bazı şeyleri görebilirsin yaşın 36 yazıyor ama hiç sanmıyorum. 2000 öncesini görsen bilsen bölye konuşamazdın. Hiç yoktan Azcık yakın tarihi haberleri dünyada ki olayları takip etsen bazı şeyleri anlayacan ama zor. Sen en iyi işlemci Iphone'da deyip Amerikan mallarına 10-15 bin TL verdirmeye çalışmaya devam et ne diyem ben sana...
Alternatif olarak insan varsa söyle bizde bilek azcık siyaset bilen =?

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Ekonomimiz her geçen gün daha iyiye gidiyor.2023 de dolar 10-12 tl olur ekonomi daha iyi olur.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Çekirdek dolara endeksli değil. Dolar uçarken aynı fiyattan onu alıp grafiği izleyebilirsiniz.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
İnşallah azcık gözün açılırda sende bazı şeyleri görebilirsin yaşın 36 yazıyor ama hiç sanmıyorum. 2000 öncesini görsen bilsen bölye konuşamazdın. Hiç yoktan Azcık yakın tarihi haberleri dünyada ki olayları takip etsen bazı şeyleri anlayacan ama zor. Sen en iyi işlemci Iphone'da deyip Amerikan mallarına 10-15 bin TL verdirmeye çalışmaya devam et ne diyem ben sana...
Alternatif olarak insan varsa söyle bizde bilek azcık siyaset bilen =?
Sen şu anda ülkenin bitik durumda olduğunu göremiyorsan kendine aynada bakmanı tavsiye ederim.2000 ve öncesini çok iyi biliyorum.Bu ülkede bir çok siyasi parti geldi,Akp kadar insanların aklıyla alay eden bir parti daha gelmedi.Bir Cumhurbaşkanı düşün sosyal mesafe diyor beyimiz Giresun’da miting yapıp insanların hayatını tehlikeye atıyor.Sosyal mesafe diyor,kendi milletvekili 1500 kişilik düğün yapıyor.Bu milletvekiline tek kelime eden yok.Her seferinde ülkemiz için uğraşıyoruz diyor,ülke için gelir kaynağı olan Ayasofya’yı cami yapıp sanki ülkede cami yokmuş gibi.Hem gelir kaynağını yok ediyor.Hemde Ayasofya’yı insanlara açarak insanların hayatını tehlikeye atıyor.Beni iPhone u övmekle suçluyorsun,Peki senin yere göğe sığdıramadığın Cumhurbaşkanın hangi telefonu kullanıyor? Bi düşün bakalım.Bu hükümetin yatacak yeri yok.Bu ülkede fahiş vergilerin alındığı,Zenginin daha zenginleştiği,fakirin dibi gördüğü bir ortamda sen hala bu hükümeti savunabiliyorsan sanada yazıklar olsun.

Son düzenleme: