Euro tarihi zirvesini yenileyerek 9'a ulaştı!

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Profesör
Yurt içi piyasalarda ise döviz kurlarındaki hareketlilik devam ediyor. Perşembe günü açıklanacak olan Merkez Bankası'nın faiz kararı öncesinde tarihi zirvesini bu sabah 7,6690'a taşıyan dolar/TL, bugün 7,64'ten işlem görüyor. Euro/TL ise tarihi zirvesini yenileyerek 9 lira seviyesini test ediyor.

defacerGLD

Profesör
Yurt içi piyasalarda ise döviz kurlarındaki hareketlilik devam ediyor. Perşembe günü açıklanacak olan Merkez Bankası'nın faiz kararı öncesinde tarihi zirvesini bu sabah 7,6690'a taşıyan dolar/TL, bugün 7,64'ten işlem görüyor. Euro/TL ise tarihi zirvesini yenileyerek 9 lira seviyesini test ediyor.
Şimdi bunuda yen ile vs savunmaya gelir bazı forumdaki kişiler

Dora

emre@ecrindora.com
Yönetici
Super Moderator
Özel başlık
ÆSir
Bilgisayar sistemini € ile değil, $ ile topluyoruz. Bize zararı olmaz. Rahatlayın..

Vaybe her geçen gün ekonomimiz iyiye gidiyor.😂😂😂

Usain

Dekan
Emektar
Ben telefonu da bilgisayarı da TL ile alıyorum. Herkes TL ile alıyor. Dolardan, eurodan bize ne??

Fakehero

Çikolata çikita çiki çiki ta
Yönetici
Moderatör
Özel başlık
English Teacher
Şimdi bunuda yen ile vs savunmaya gelir bazı forumdaki kişiler
Kur farkının artmasının neresi savunulabilir. Önemli olan şu ekonomik durumu en az hasarla atlatabilmemiz. Buradan nereye giydirirseniz giydirin olan yine vatandaşa olacak tepedekilere yada cebi para dolu zenginlere değil. Birde konuyu sakın başka bir yere çevirmeyelim lütfen.

Bir Beyefendi

Doçent
Özel başlık
İyi Günler
Ben Dolar 6.45 iken 100 Dolar almıştım.Şimdi kar etmeme mi sevineyim ülkenin haline mi üzüleyim bilemedim.

panzr

Profesör
Beni ilgilendirmiyor. Ekmeği fırından TL ile alıyorum. Dolar ve Euro ile işimiz olmaz.

Yasiin

Dekan
Arkadaşlar siz alışverişinizi maaşınız eşyanızı dolar ile euro ile mi alıyorsunuz? Sizene yükselirse yükselsin.

OzkanK.

Dekan
Hayret ben hep 50 TL 'lik alıyom diyen tayfa gememiş daha. Onlarda gelsin az daha eğlenek dalga geçek ülkemizle böyle olmuyor lezzetli çipetpet değil bu yorumlar diyecem ama artık yarın açılacak Euro 9.1 TL oldu haberine gelirler...

Son düzenleme:

TKKAIEK

Öğrenci
Cezalı
Hayren ben hep 50 TL 'lik alıyom diyen tayfa gememiş daha. Onlarda gelsin az daha eğlenek dalga geçek ülkemizle böyle olmuyor lezzetli çipetpet değil bu yorumlar diyecem ama artık yarın açılacak Euro 9.1 TL oldu haberine gelirler...
Minibüse atlayıp ilçe merkezine euro almaya gidiyorum. Minibüs parasını 10 gün sonra kapatırım.

SDN Son Haberler

Son mesajlar