Çok Çirkin Bir Kızım

Bu konuyu okuyanlar

Estelya

Asistan
Reaksiyon puanı
271
herkese merhaba,ben 19 yaşında bir kızım ama çok çirkinim.fazla kilo problemim var.
ama kilo versem de güzel olamayacağım bundan eminim.
benim yaşama ve mutlu olma hakkım yok mu?
hiçbir zaman sevilmeyeceğim.
interentten tanıştığım ve benden hoşlanan bir erkek vardı.
bir gün ona tipimi attığımda bana kanka demeye başladı ve beni beğenmedi
o kadar üzgünüm ki
yok mu bunun hiç çaresi?

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Niye bu kadar kötülüyorsunuz ki kendinizi? İyi düşünün ve sorunları çözebilirsiniz. Böyle kafaya çok takmakta iyi değil. Hayatta çözülmeyecek sorun yoktur.
Ölmeyi düşünmek veya istemek hiçte doğru değil.
Bazıları çirkin diyebilir ama herkeste demeyebilir. Kendinizi kötülemeyin ve üzmeyin.

efemurato

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,044
herkese merhaba,ben 19 yaşında bir kızım ama çok çirkinim.fazla kilo problemim var.
o kadar üzgünüm ki
yok mu bunun hiç çaresi?
Hiç kimse çirkin olmaz. Bende mesala kiloluyum vermem lazım
ama yaşama umudun olsa ne yazar. Yeterki içinde Mutlu ve Sevinçli ol hayat dolu ol.

Reaksiyon puanı
2,554
Benim kız arkadaşımdan daha çirkin olacağını hiç sanmıyorum onu da kim görse kaçmış şimdiye kadar.Ancak ben kendisini çok seviyorum nasip olursa da evleneceğiz.Ancak onun kalbi güzel demek ki herşey güzellik değilmiş geç de olsa anlıyor insan bunu ?

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
o kadar üzgünüm ki
yok mu bunun hiç çaresi?
Bu kadar takma insanları önemli olan iç güzellik en azından sen yüzünü boyayıp insanları kandırmıyorsun.

Reaksiyon puanı
5,150
o kadar üzgünüm ki
yok mu bunun hiç çaresi?
insanları takma benim dış görünüşümle dalga geçtiklerinde "aynen be" diyerek gülüyorum ve onlarda dalga geçmeyi bırakıyor istersen deneyebilirsin

95403

İnsanımsı bir bot
Reaksiyon puanı
208
Benim kız arkadaşımdan daha çirkin olacağını hiç sanmıyorum onu da kim görse kaçmış şimdiye kadar.Ancak ben kendisini çok seviyorum nasip olursa da evleneceğiz.Ancak onun kalbi güzel demek ki herşey güzellik değilmiş geç de olsa anlıyor insan bunu ?
Hocam aman, yazdığınızı yenge görmesin.

kayhaniz

Asistan
Reaksiyon puanı
154
Recep İvedik de pek zayıf ve *güzel* değil hani. Güzellik geçici bir şey zaten.
1620596702110.png

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Yav ne 1 i eskiden 10 20 gibi bir şey diyordun. Ben onlara benzemem, seni üzmem diyerek sıraya girmiştim @Estelya Hanımefendiciğim. Beni kaçırdığınız için pişman mı oldunuz ?(!) ??

Hatırladığım kadarıyla şıp sevdi olan, hep sanal ilişkiler yaşayan biriydin.

Senin radikal değişiklikler yapıp ilişkilerini gerçek hayatta yaşayıp, kilo vermen gerek.

Asyalı (Çin, Japonya, Güney Kore) kızları görmedin herhalde.! Güzellik görecelidir ve makyajlanıp, estetiklenebilir.

Ciddi anlamda çirkinim diyorsan kilo ver, bakım yap oluru yoksa, psikolojini bozacağına çalış estetik yaptır. Yapabileceğin tek şey bu, fabrika ayarlarına dönüp sıfırlanamazsın.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
2,554
Hocam aman, yazdığınızı yenge görmesin.
Aynısını kendisine defalarca söyledim şeffaflık ilişkisi yürütüyoruz resmen ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnsan bir şeye takacaksa zaten kaçış yok. 3 ay önce 94'tüm şimdi 84 kg'ye geldik şimdi de gözlerim mavi diye soğuk duruyormuşum, yarın ameliyatla aldırsam başka bir şey bulurlar yani bitmez bu o yüzden kafaya takma boşver :)
Ya ya kesin kıskançlık değildir kesin soğuk duruyorsundur inanmış gibi yaptık ?

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,994
Ben de çok yakışıklı değilim. Weeb animeci bir boomerım ama hiç kafama takmıyorum. Sürekli bilgisayar başındayım ve dışarı çıkmıyorum. Bundan kaynaklı olsa gerek biraz kiloluyum ama boyum uzun olduğu için göstermiyorum. Sen de boşver, kafana takmamaya çalış. Başkasının güzellik kavramına göre kendini yargılamana gerek yok. Eminim ki çok güzelsindir. Eğer çok kafana takıyorsan da bir yerlerden başlamalısın. Örneğin yemeğini kısmak ve ev içinde yapabileceğin sporlar gibi...

Zayıflayınca yüz hattı oturuyor ve yağlanmalar azalıyor. İllaki eski haline göre değişirsin, hem de daha sağlıklı olursun.

Son düzenleme:

wadakamahala

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o kadar üzgünüm ki
yok mu bunun hiç çaresi?
Bacım takıntı yapma kendin gibi çirkinim diyen birine şans ver. Onu tanıdıkça seversin. İyi gunler

sunAndMoon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
ulan var yaa sanki güzel bir şey söylüyormuşsunuz gibi hepiniz bir şeyler yazmışsınız.

çirkin bir insanın kendisini iyi hissetmesi diye bir şey yoktur. anlık mutluluklar sadece. genel olarak depresiflik...

insanlar tarafından beğenilmemek sırf bu nedenle gruplardan dışlanmak
erkek veya kız arkadaşının olmaması
senden hoşlanan birisi olsa bile bu kişinin de senin gibi ezik ve dışlanmışlar arasından olması.
sırf çirkinsin diye insanlar sana kötü bile davranır bazen.
seni görmezden gelirler.
hayalet gibisindir.

bu cehennemin sanki adil bir yer olduğunu belirtir gibi, sanki iyi hisset diyince hissediliyormuş gibi konuşuyorsunuz. takma diyince takılmıyor değil mi?

gelip de burada istisnai örnekler vererek insanların duygularıyla da oynamayın.

95403

İnsanımsı bir bot
Reaksiyon puanı
208
insanlar tarafından beğenilmemek sırf bu nedenle gruplardan dışlanmak
erkek veya kız arkadaşının olmaması
senden hoşlanan birisi olsa bile bu kişinin de senin gibi ezik ve dışlanmışlar arasından olması.
sırf çirkinsin diye insanlar sana kötü bile davranır bazen.
seni görmezden gelirler.
hayalet gibisindir.
Tipsiz olduğum için beni dışlamayanlar vardı. Aslında gılıksızlığın iyi bir sonucu doğru kişiyi seçebiliyor olman. Tanımadığım insanlar beni dışlamadı, gayet seviyeliydi bu arada. Tipsizim diye ciddi bir zorbalığa uğramadım. Görmezden gelinmedim. Hayalet gibi değilim, hiperaktif bir insanımdır. Fazla abarttın.

sunAndMoon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Tipsiz olduğum için beni dışlamayanlar vardı. Aslında gılıksızlığın iyi bir sonucu doğru kişiyi seçebiliyor olman. Tanımadığım insanlar beni dışlamadı, gayet seviyeliydi bu arada. Tipsizim diye ciddi bir zorbalığa uğramadım. Görmezden gelinmedim. Hayalet gibi değilim, hiperaktif bir insanımdır. Fazla abarttın.

insan inanmak istediği şeye inanmaya meyillidir :( böyle düşünmeni böyle açıklayabilirim.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
insan inanmak istediği şeye inanmaya meyillidir :( böyle düşünmeni böyle açıklayabilirim.
Bence sen buna inanmışsın. Zorbalik eden olduysa hakaret bahanesi olarak tipini göstermiştir. Gözünün üstünde kaş var diyip başkasına zorbalık edeni de gördüm.

Bu arada ben çok takıyorsan estetiğe yönelebilirsin diyenim.

Birinin amacı tipe göre yargılamaksa, yanında elbet kendinden çirkin gördüğü insan olur. Sevmese bile yanında tuttuğu çirkin biri olur. Güzeliğini gösterebilmenin en iyi yolu budur. Sorun insani iliskilerinde veya çevrendeki hırbolardansa durum farklı tabi.

Son düzenleme:

sunAndMoon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
ayrıca soruyu sorana yardımcı olması açısından.

estetik ameliyatlara yönelebilirsin.

örneğin olarak, okulda çirkin bulduğum bir kız var. pörtlek gözlerini ameliyat etseymiş normal gözlere sahip olsaymış onunla çıkabilirmişim.

ben de estetik ameliyat oldum. ve olmaya devam edeceğim.