Cimbom bombayı patlattı

Bu konuyu okuyanlar

cacar

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
37018.jpg

Galatasaray uzun süren sessizliğini bozddu. Renklerine bir sambacıyı kattı...

Uzun süren sessizliğe İsveç Milli Takımı Kaptanı Tobias Linderoth’u alarak son veren Galatasaray Yönetimi, Fenerbahçe’nin Roberto Carlos transferine aynı kalitede bir Dünya yıldızıyla karşılık verdi. FANATİK’e, “Taraftarlarımız merak etmesin, onlara hafta sonuna kadar bir sürprizimiz daha olacak'' diyen Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın, ikinci bombayı dün Lincoln’ü transfer ederek patlattı. Schalke’de hocası Mirko Slomka ile sorun yaşadığı bilinen Brezilyalı, daha önce yaptığı açıklamada Cim Bom’dan müthiş bir teklif aldığını ifade etmişti...

Gökdeniz Karadeniz bombası
Alman ekibi Schalke ile de her konuda anlaşan Galatasaray’ın, Lincoln’ü İstanbul’a getirerek sözleşme imzalayacağı belirtildi. Diğer yandan Sarı-Kırmızılı yönetim, yurt içinden de çok önemli bir yıldıza kancayı taktı: Gökdeniz Karadeniz... Trabzonspor’da huzursuz olduğu dedikoduları ayyuka çıkan milli oyuncuya Fenerbahçe de talip olmuştu. Karadeniz ekibiyle 2009’a kadar sözleşmesi olan Gökdeniz’e İngiltere Premier Ligi’nden de çok sayıda teklif geldiği kaydedildi.

Kaynak: http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=89539

isot

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Çok güzel olacak bu transfer sayaseinde..

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
Tranfer mutlak yapılacaktı yoksa elimizden kurtulamazdı yönetim :D her şey güzel olacak inşallah.. yalnız kalecide gitmiş aykut bakalım neler yapabilecek..

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Lincoln transferi kesinleşmiş değil , kesinleşen transferi de tanımıyorum , bana pek bomba gibi gelmedi.

furqan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
www.ntvspor.net'te görmeden hiç bi habere inanmam.bu haber de fanatik'e ait. gazete haberlerine hiç inanmam.
linderoth transferi bence ii.
ama lincoln'u de almamiz şart.

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Demir adamda diyorlar bu futbolcuya.dünya kupasında bilmem kaç km koşmuş.şaşırmıştım

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
abi nerden bluyorsunuz parayı merek konusu bütün yabancılar bonservissiz gidiyor da

Son mesajlar