Kolot : Guti Bitti , Raul’un Eşi İkna Edilirse..

Bu konuyu okuyanlar

berkay15

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Beşiktaş’ın eski futbol şube sorumlusu Celalettin Kolot, siyah beyazlı kulüpten kendisine yapılan borç tebligatına tepki gösterirken, gündemle ilgili konularda önemli açıklamalar yaptı.Celalettin Kolot, Beşiktaş’ın Guti’yi transfer ettiğini belirtirken, Raul’un da, eşinin ikna edilmesi durumunda, transfer edileceğini söyledi.
Kolot, Tello’nun takımda kalmasını savunurken, Beşiktaş, önlem almaz ise Adnan Sezgin, Tello’yu kaçırmaz. Galatasaray, bu futbolcuyu transfer edecektir” dedi.
Celalettin Kolot, Beşiktaş’ın Robinho’yu 2 yıllığına kiralamak için Manchester City’e 16 milyon sterlin önerdiğini belirtirken, Fenerbahçe’nin gündeminde olduğu iddia edilen Ibrahimovic’le ilgili önemli bir bilgi verdi.
BEŞİKTAŞ KÜÇÜK DÜŞÜRÜLMÜŞTÜR
Bana kulüpten borç tebligatı yapılıyor. Oysa ben başkan Demirören’le yaptığımız her işten sonra “borcumun ya da kulüpten alacağım yoktur” belgeleri imzaladım. Üstelik bütün otel, uçak, deplasman maliyetlerini kendi cebimden karşıladım. Ayrıca gittiğim ülkelerdeki masrafları, menajer masrafları da dahil, cebimden verdim. Tüm bunlara rağmen böyle bir borç çıkartmaları çok küçük düşürücü bir durum; ama burada Beşiktaş küçük düşmüştür ben değil.
İTİRAZ ETSEM ALACAKLI ÇIKARDIM
Buna rağmen çıkardıkları bu borcu ödedim; aslında itiraz etsem, alacaklı çıkardım. Eğer paraya ihtiyaçları varsa benden istesinler. Beşiktaş’a para da veririm. Başkanla Guti’nin transferini konuşurken bile bu konuyu açmadım. Benim için Guti’nin transferi daha önemli. Böyle ufak paralar için bu konuları gündeme getirmem. Bu olay küçük düşünen bazı yöneticilerden kaynaklanıyor. Ben de bu yöneticinin deplasman parası masraflarını incelemeye almayı planlıyorum.
GUTİ TRANSFERİ BİTTİ
Guti, transferi bitti. Ama imzalar atılmadan hiçbir transfer bitti sayılmaz. İş ıslak imzaya kaldı. Hatta Guti’nin yanında Raul alınırsa çok büyük sürpriz olmaz. Quresam, Guti ve Raul’la Beşiktaş, Avrupa Ligi’nde şampiyonluğa oynar.
RAUL SCHALKE’YE GİTMEZ, EŞİ İKNA EDİLİRSE BEŞİKTAŞ’A GELECEK
Raul’un Schalke’ye gideceğini sanmıyor. Teknik direktör Felix Magat, çok disiplinli, sert bir antrenördür. Raul oraya gitmek istemez. Bence Beşiktaş’ı tercih eder. Guti ve Raul’un Beşiktaş’a yıllık maliyetleri 5 milyon dolar civarında olacak.
Raul, konusundaki tek engel, eşi… Eşi ikna edilirse Raul da Beşiktaş’a gelir. A Milli Takımımız’da çalışan antrenör arkadaşlarımızla da konuştum. Bu iki isimle Beşiktaş çok büyük iş bitirir diyorlar. Raul, Guti ve Quearesma Beşiktaş için çok büyük bir sınıf atlama aşaması.
BEŞİKTAŞ, ROBİNHO’YU KİRALAMAK İÇİN 16 MİLYON STERLİN TEKLİF ETTİ
Beşiktaş, Robinho’yu 2 yıllığına kiralamak için M.City’e 16 milyon sterlin teklif etti. Yanlış bir bilgi ortaya atıldı. Beşiktaş’ın bonservis için bu parayı ortaya koyduğu iddia edildi; ama yanlış. Beşiktaş, bu parayı satın almak için değil, kiralamak için teklif etti. Manchester City, bu teklifi kabul etmedi.
ADNAN SEZGİN TELLO’YU ALABİLİR
Tello, kesinlikle Beşiktaş’ta kalmalı. Galatasaray, Tello’yu gündemine almışsa, bırakmaz. Beşiktaş, “Galatasaray’a gidemezsin” diye bir şart koymazsa, Adnan Sezgin, Tello’yu muhakkak transfer eder. Galatasaray açısından son derece rasyonel bir transfer olur.
Mido, Türkiye’den bir takım bana red edilemeyecek bir teklif sundu diyorsa bu takım Trabzonspor’dur.
DEL BOSQUE’NİN GÖNDERİLMESİNDE DRAMATİK OLAYLAR YAŞANDI
Del Bosque, çok beyefendi ve babacan bir teknik adamdır. Bu özelliğiyle İspanya’da başarılı oldu. Beşiktaş’tan kötü bir şekilde gönderildi. 10 milyon euro paramız gitti. O dönemde içimi burkan bir olay oldu. Engelli olan çocuğunun okulunu bitirmesi bile beklenmeden Beşiktaş, Del Bosque’nin gitmesini istedi. Oysa sezon sonuna kadar sabredilseydi Beşiktaş kazanırdı. Bir saat boyunca İspanya’nın şampiyonluğunu izlerken hep bunları düşündüm çok üzüldüm.
IBRAHİMOVİC TÜRKİYE’YE GELEBİLİR Mİ?
Fenerbahçe büyük bir transfer yapabilir. Şu anda Avrupa Kulüpleri bonservis ücretlerini inanılamayacak ölçüde düşürdü. Ekonomik kriz nedeniyle 1 yıl önce 100 milyon euroya alamayacağınız futbolcuları bugün 18-20 milyon euroya alabilirsiniz. Barcelona, İbrahimoviç’i satmayı planlıyor. Kendisi 9-10 milyon euro net para alıyor.

KAYNAK :

http://www.spormix.com/2010/07/14/kolot-guti-bitti-raulun-esi-ikna-edilirse/

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Ya sanki C.Ronado ile BJK ilgileniyormuş diye duydum doğrumu ki :devil:

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Bekleyelim görelim :)

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Anca laf. İcraat nerde?

Sabredin...

Quaresma tansferinde de böyle oldu hatta o kadar çok gündeme gelip tekrar yalanlandı ki sonunda gerçekten geldiğinde dahi inanmayanlar vardı :mrgreen:

Guti kesin gibi görünüyor...
Raul da bana olacak gibi geliyor...

Hayırlısı olsun...:thumbup1:

olympuskiller

Profesör
Reaksiyon puanı
7
herkes BJK ye geliyor bu ara,gelseler iyi olur olmasına da sadece BJK için demiyorum bu tür oyuncuları 24-25 yaşlarında getirmek önemli olan o günleri görür müyüz ? Umarım

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
herkes BJK ye geliyor bu ara,gelseler iyi olur olmasına da sadece BJK için demiyorum bu tür oyuncuları 24-25 yaşlarında getirmek önemli olan o günleri görür müyüz ? Umarım

Bu BJK GS ya da FB nin sorunu değil...
Türk Futbol liginin sorunu...
Bu 3 Takımımız Avrupanın Her liginde Çok rahat oynarlar...
Ama geriye kalan takımlarımız Avrupada kaç ligde çok rahat performans gösterebilir ki?

Bu yüzden lig kalitemiz düşük...

Kalitesi düşük olan lig sadece kendi ülkesinde izlenir...

Sonuçta Futbol sadece bir spor değil

Bir Şov arenası...

İllaki Futbolcular kendilerini daha kaliteli liglerde göstermek isteyeceklerdir...

Olayın bir başka boyutuna gelirsek bence en önemli noktadır bu...
Bu tip DÜNYACA ÜNLÜ GERÇEK STARLAR ( Türkiyede her yabancı oyuncuya STAR deme alışkanlığı var)

Takımın sadece bu gününü kurtarmaz...
Sadece sahada faydalı olmaz...
Sadece reklam geliri, takımın tanınmasına yardımcı olmaz...

Bunlardan daha önemlisi
Gelecek nesilin o takımı tutması için vesile olur...

Hepimiz çocukluğumuzda toprak sahada top koştururken
Bir Dünyaca Ünlü futbolcu olmadık ki?

Bu gün 4-5-6 hatta 7 yaşında ki çocuklar gelecekte tutacakları takımı seçme yaşındalar...

Takımlar gelecekte taraftar sayısının iyi bir seviyede olmasını istiyorsa o küçük çocuklara da önem vermeli....

Fener Roberto Carlos u ne kadar yaşlı alırsa alsın
Onun sayesinde bir çok küçük çocuk Fenerbahçeli olmuştur...

Bu yaz Quaresma bir çok çocuk üzerinde etkili olacak bir isimdir...
Bunların yanında Raul Guti gibi isimlerin hepsi hiç bir iş yapmasa tek bir gol dahi atmasa bile sadece bu çocukları takıma kazandırdığı için her türlü paraya değerler...

Futbol Sadece futbol değil...
Futbolcu da sadece futbolcu değil...

Olaya haddinden fazla geniş bakmak gerekiyor...

Bu yüzden ben yaşlı oyuncu eğer Gerçekten bir Dünya Stari ise Dünyada Tanınan bir oyuncu ise takıma her türlü faydalı olacağını düşünürüm...

Slokr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Allahım basligi Külot Gitti Guti bitti diye okudum :s

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Guti tamam'da Raul bence gereksiz. Miladını doldurmuş bir forvet. Sadece isim duyurmak için transferde yapılmamalı.

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Ağzına sağlık Elbruz.:)
Yerimde duramıyorum yahu, şu lig başlasa artık..:p

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Quresam, Guti ve Raul’la Beşiktaş, Avrupa Ligi’nde şampiyonluğa oynar.:w00t:

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Quresam, Guti ve Raul’la Beşiktaş, Avrupa Ligi’nde şampiyonluğa oynar.:w00t:

Sadece bu futbolcular ile değil elbet.:) İyi bir taktik ve takım oyunuyla, bu oyuncuların da katkısıyla evet, Beşiktaş UEFA kupasında (UEFA Avrupa Ligi) büyük işler yapabilir.:yes: