Cimbom bombayı patlattı

Bu konuyu okuyanlar

cacar

Profesör
37018.jpgGalatasaray uzun süren sessizliğini bozddu. Renklerine bir sambacıyı kattı...

Uzun süren sessizliğe İsveç Milli Takımı Kaptanı Tobias Linderoth’u alarak son veren Galatasaray Yönetimi, Fenerbahçe’nin Roberto Carlos transferine aynı kalitede bir Dünya yıldızıyla karşılık verdi. FANATİK’e, “Taraftarlarımız merak etmesin, onlara hafta sonuna kadar bir sürprizimiz daha olacak'' diyen Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın, ikinci bombayı dün Lincoln’ü transfer ederek patlattı. Schalke’de hocası Mirko Slomka ile sorun yaşadığı bilinen Brezilyalı, daha önce yaptığı açıklamada Cim Bom’dan müthiş bir teklif aldığını ifade etmişti...

Gökdeniz Karadeniz bombası
Alman ekibi Schalke ile de her konuda anlaşan Galatasaray’ın, Lincoln’ü İstanbul’a getirerek sözleşme imzalayacağı belirtildi. Diğer yandan Sarı-Kırmızılı yönetim, yurt içinden de çok önemli bir yıldıza kancayı taktı: Gökdeniz Karadeniz... Trabzonspor’da huzursuz olduğu dedikoduları ayyuka çıkan milli oyuncuya Fenerbahçe de talip olmuştu. Karadeniz ekibiyle 2009’a kadar sözleşmesi olan Gökdeniz’e İngiltere Premier Ligi’nden de çok sayıda teklif geldiği kaydedildi.

Kaynak: http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=89539
 

warkortali

Profesör
Emektar
Tranfer mutlak yapılacaktı yoksa elimizden kurtulamazdı yönetim :D her şey güzel olacak inşallah.. yalnız kalecide gitmiş aykut bakalım neler yapabilecek..
 

Link

Profesör
Emektar
Lincoln transferi kesinleşmiş değil , kesinleşen transferi de tanımıyorum , bana pek bomba gibi gelmedi.
 

RuNaL

Dekan
Emektar
abi nerden bluyorsunuz parayı merek konusu bütün yabancılar bonservissiz gidiyor da
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst