Colin Kazım Galatasaray'da!

Bu konuyu okuyanlar

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Fenerbahçede en gıcık kaptığım futbolcuydu , kendi takımıma geldi , nasıl sinir oldum tahmin bile edemezsiniz , top oynamaktan bir gram çakmayıp futbolcu olan şımarık züppe biri sadece , Benim görüşüm tabi.

Senisma34

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Yanarım da, Misimovic'e disiplinsiz deyip ısrarla bu disiplinsizlik abidesini isteyen Hagi'ye yanarım! Bu adam oynadığı zaman izlemeye değer, ama oynamadığı zaman..

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
80 numarayı giydi eleman. :D

Az sonra resmi de eklerim. :D

220107qeq.jpg

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Ulen ben Ronaldinho gelir 80 numara giyer diyordum bunu aldılar verdiler 80 numarayı hadi buyur buradan yak.

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
gsye burdan geçmiş olsun diliyorum:D bir fbli olarak söylüyorum gsnin tarihinde bu kadar kötü yönetildiği olmamıştı hiç.

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Gs'yi bu astronomik transferinden ötürü kutlarım başarısız transferlerinin devamını dilerim :D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Gelen son bilgiler şöyle:

Necati ve Formica'nın açıklanma olasılığı var. Formica'nın İlkay Gündoğan yüzünden bekletildiği de konuşuluyor. İlkay alınırsa o gelmeyecek diyorlar. Ama bana göre daha ağır basan Formica.

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Bu ne arkadaş ya. Valla çocuk oyununa çevirdiler bu işi. Zaten bu sene tadımız tuzumuz yok bir de bunun üstüne yaptıkları transfere bak. Yok aga futboldan soğudum resmen ya.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Giyeceği formayı böyle yazıyorlar: Seksen :D:D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
B_8886_b.jpg

spacer.gif

Kazım Kazım Antalya Kampına Katıldı

Galatasaray’ın yeni transferi Kazım Kazım, takımımızın Antalya kampına katıldı.

Milli oyuncu, kampa katılmasının ardından Galatasaray Televizyonu’na özel açıklamalar yaptı.

İlk duygularını “Şu anda bu bir rüya gibi çünkü çok önemli bir kulübe geldiğimin farkındayım. Beni buraya çok büyük beklentilerle getirdiler. Beklentilere elimden geldiği kadarıyla en iyi şekilde cevap vereceğimden kimsenin şüphesi olmasın” sözleriyle ifade eden Kazım Kazım, dahs sonra şunları söyledi:

“Şu anda en büyük isteğim ve hayalim Galatasaray formasını, tabii önce antrenman formasını bir an önce üzerime geçirmek, takımla birlikte çalışmaya ve oynamaya başlamak. Çünkü bana güvenenler vardı ve bu güvenlerini boşa çıkarmayacağımı herkes görecek, bunu kanıtlamak istiyorum."

"Şu anda tek konsantre olduğum bu takımın başarısı ve Colin Kazım’ın Galatasaray formasıyla ne yapacağı, bunu da herkes görecek zaten. Şu anda benim için sizin de belirttiğiniz gibi, yeni bir sayfa açıldı. Hem benim hem de ailem için yeni ve güzel bir sayfa açıldı. Galatasaray gibi büyük bir camiaya geldim. Aynı zamanda Galatasaray için de yeni bir sayfa açılıyor biliyorsunuz. Yeni ve çok güzel bir stada geçiliyor. O yüzden hem benim hem de takımım açısından güzel bir sayfa olacaktır."

"Kesinlikle Colin Kazım’ın kim olduğunu, nasıl bir futbol oynadığını en iyi şekilde göstereceğim. Galatasaray şu anda içinde bulunduğu durumu hak etmiyor. Benim de yardımımla mutlaka daha iyi yerlere gelecektir. Böyle güzel bir formayı giydiğim için çok mutluyum. Tek istediğim şey bir an önce takımda oynamaya başlamak, bir an önce antrenmanlara katılmak. Tek isteğim hem ailemin bana gösterdiği özeni, hem taraftarların hem de yönetimin bana olan güvenlerini boşa çıkarmadan Colin Kazım’ın neler yapabileceğini kanıtlamak.”

Kazım Kazım, Galatasaray'da 80 numaralı formayı giyecek.

GS

---------- Post added at 23:31 ---------- Previous post was at 23:26 ----------

B_a80fa29ebc7a131546e8baaedeebe139.jpg

B_9582f6ff39621e2638607ab52a6cda12.jpg

meksn

Asistan
Reaksiyon puanı
2
adam hala ben buyum diyor forma numarasını seçerken bile --SEKSen--
başka söze ne hacet, herkesle dalga geçiyor...
yazıklar olsun yönetim. ne hallere düşürdü takımı...

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Ezeli Rakiplerinin Elinden Futbolcularını söke söke alan Galatasaray bu geleneği sürdürmeye devam ediyor...

Daha Önce Beşiktaş'tan Gökhan Zan ve Serdar Özkan gibi büyük oyuncuları olağanüstü bir operasyonla renklerine bağlayan Sarı Kırmızılı Ekip

2011 yılına da hızlı girdi. Ezeli Rakibi Fenerbahçe'nin elinde tutmak için her türlü yolu denediği Kazım Kazım'ı Galatasaray büyük bir başarı ile kadrosuna dahil etti...

Kulislerden alınan haberlere göre Beşiktaş'ın yıldız golcüsü ilk 11'in vazgeçilmez oyuncusu Fatih Tekke'nin de Aslanın hedefinde olduğu belirtiliyor...

Rakiplerindeki oyuncuları büyük bir başarı ile kadrosuna dahil eden Sarı Kırmızılı Ekibin Fatih Tekke'yi de kartalın elinden çekip alması an meselesi olarak yorumlanıyor...

Slokr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
bu bomba elimizde patlar :)

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Ezeli Rakiplerinin Elinden Futbolcularını söke söke alan Galatasaray bu geleneği sürdürmeye devam ediyor...

Daha Önce Beşiktaş'tan Gökhan Zan ve Serdar Özkan gibi büyük oyuncuları olağanüstü bir operasyonla renklerine bağlayan Sarı Kırmızılı Ekip

2011 yılına da hızlı girdi. Ezeli Rakibi Fenerbahçe'nin elinde tutmak için her türlü yolu denediği Kazım Kazım'ı Galatasaray büyük bir başarı ile kadrosuna dahil etti...

Kulislerden alınan haberlere göre Beşiktaş'ın yıldız golcüsü ilk 11'in vazgeçilmez oyuncusu Fatih Tekke'nin de Aslanın hedefinde olduğu belirtiliyor...

Rakiplerindeki oyuncuları büyük bir başarı ile kadrosuna dahil eden Sarı Kırmızılı Ekibin Fatih Tekke'yi de kartalın elinden çekip alması an meselesi olarak yorumlanıyor...
Sonuç= Gsnin ilk yarı itibariyle ligde bulunduğu yer!

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Bu nedir ya ? Bumu Tranfer Bumu Galatasaray?

Bir Galatasaray'lı olarak bu adama bu formayı yakıştıramıyorum Galatasaraylı Yöneticiler nasıl yakıştırdı acaba!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
[video=youtube;vrkKohMRTrk]http://www.youtube.com/watch?v=vrkKohMRTrk[/video]

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
hayır hadi aldın 3.5 yıl ne demek oluyor. taraftarin, kamuoyunun hic adam yerine konmadıgının daha da acısı yasananlardan hic ders alınmadıgının göstergesi oldu transfer. yani sayın renktaslarim hic galatasaray düzelir, biraz toparlar, basımızı egmez diye umutlanmayın... bu düsüs hızlanarak devam edicek hersey apacık ortada

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
ezeli rakiplerinin elinden futbolcularını söke söke alan galatasaray bu geleneği sürdürmeye devam ediyor...

Daha önce beşiktaş'tan gökhan zan ve serdar özkan gibi büyük oyuncuları olağanüstü bir operasyonla renklerine bağlayan sarı kırmızılı ekip

2011 yılına da hızlı girdi. Ezeli rakibi fenerbahçe'nin elinde tutmak için her türlü yolu denediği kazım kazım'ı galatasaray büyük bir başarı ile kadrosuna dahil etti...

Kulislerden alınan haberlere göre beşiktaş'ın yıldız golcüsü ilk 11'in vazgeçilmez oyuncusu fatih tekke'nin de aslanın hedefinde olduğu belirtiliyor...

Rakiplerindeki oyuncuları büyük bir başarı ile kadrosuna dahil eden sarı kırmızılı ekibin fatih tekke'yi de kartalın elinden çekip alması an meselesi olarak yorumlanıyor...
... :d :d

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
necati ile kazımı alacağına alt yapıdan 2 futbolcuyu ilk 18 de denesin daha mantklı olurdu.tutmazsa başka topçu denesin ama denenmişi denemesin..

Adnan Polat bütün sempatisini kaybetti gs lilerin gözünde (benim gözümde zaten antipatik biriydi:)

---------- Post added at 11:30 ---------- Previous post was at 11:26 ----------

Oynatmayın ule bu takımı TT arena da hak etmiyorlar:p

Majeste

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Amma uzattınız haa. Bi durun bakalım, belki harikalar yaratacak. Belki adam Fenerbahçe'de disiplinsizdi burada akıllanacak. Bi şans verin.

Bence mantıklı transfer. İzleyip göreceğiz.

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
bence gs kötü bir karar aldı. zaten takımda disiplin sorunu var birde bu adamı aldılar

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
bu zihniyetten zaten bu durumdayız. gokhan zan'a sans ver, serdar özkana sans ver, aydına sans ver, barısa sans ver , kazıma sans ver... büyük takımlarin böyle bosa harcayacak zmanı yoktur.. herseyi gectim madem sans vericeksiniz misimovici neden 3 ayda gönderdik diye sorarim ben........Galatasaray'a gelmis en kariyerli, en istikrarli futbolculardan birine neden sans vermedik... yani birakın bu isleri acin gözünüzü..

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Gheorghe Hagi, Kazım Kazım’ın transfer edilmesini kendisinin istediğini belirterek, ”Benim istediğim bir oyuncuydu. Bana göre takımımıza büyük katkıda bulunacak. Onun arzusuna ve hırsına güvenerek, kendisini takımda görmek istedim. Özellikle ofansta bize büyük katkıda bulunacak. Tabii ki biraz sabırlı olmamız gerekiyor. Ama iyi çalışarak, kısa zamanda adapte olacaktır” dedi.

Kazım Kazım’ın milli takım oyuncusu olduğunu belirten Hagi, “Kazım’ın kendisiyle de konuştum. Şu anda kendisini göstermesi ve çok çalışması gerekiyor. Bizim de ondan iyi bir verim almamız lazım” dedi.

GS

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
hocam belirtmeyi unutmuşum tek kötü yanı FM oynarken elimde Türk alternatif olarak kendisinin olmaması olacak :D

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Hagi Kazım'dan Adam olurda Misimoviç'den olmazmıydı?

2 Senede 1 takım ancak bu kadar kötü duruma düşürülebilirdi!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Kazım'a inanıyorum. :D