Bursalı polis 'Tık'lanma rekoru kırıyor!

Bu konuyu okuyanlar

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
Bursalı şovmen polis memuru, saha içi şiddet olaylarıyla aile içi şiddeti tiye alan görüntüleri ile sosyal medyada tıklanma rekorları kırıyor. "İtirazım Var" şarkısının sözlerini "Ben hep gaz sıkmaya mecbur muyum, itirazım var taşkınlık yapana" diye değiştirerek söyleyen polis memuru İbrahim Vatansever, aile içi şiddet olaylarına da, "Dokunma benim kanayan yarama memur" şarkısıyla dikkat çekiyor.

Bursa Emniyet Müdürlüğü, toplumsal olayları konu alan bir tiyatro oyunu sergiledi. Oyunda İbrahim Vatansever adlı polis memurunun Azer Bülbül'ün "Kurşun yedim sol yanımdan" isimli şarkısını "Cop yedim sol yanımdan" şeklinde okuması alkış aldı. Ahmet Vefik Paşa Tiyatrosu'nda sahnelenen oyunu, çok sayıda emniyet teşkilatı mensubu ve aileleri izledi. Polisin ifade alma tekniklerinin konu alındığı tiyatro oyununda aile içi şiddet ve toplumsal olaylara dikkat çekildi. Şüpheli şahıslara nasıl müdahale edilmesi gerektiğinin anlatıldığı oyunda, Temenyeri Parkı'nda çevreyi rahatsız eden kişilere yönelik polisin sergilediği tutum canlandırıldı. Tiyatroda gösterilen sunumda ise polisin şahısları nasıl aradığı, ifade alınırken nelere dikkat edildiği izleyicilere anlatıldı.

Oyunda polis memuru İbrahim Vatansever'in ünlü isimleri taklit etmesi ise izleyicilerin beğenisini topladı. Bülent Ersoy'un taklidini yapan Vatansever'in "Küstüm yeşil beyazlara" şarkısını seslendirmesi izleyicileri kahkahaya boğdu. Azer Bülbül'ün "Kurşun yedim sol yanımdan" şarkısını, "Cop yedim sol yanımdan" şeklinde okuyan Vatansever, salonu dolduran davetlilerden yoğun alkış topladı.

Öte yandan İbrahim Vatansever'in Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nde kaydettiği ve şiddet olaylarını eleştiren klibi ile aile içi şiddeti konu alan klibi internette tıklanma rekorları kırıyor. Sosyal medyadaki görüntülerde İbrahim Vatansever,"İtirazım Var" şarkısının sözlerini "Ben hep gaz sıkmaya mecbur muyum, ben hep su sıkmaya mecbur muyum, itirazım var taşkınlık yapana, benim bu taşanlarla ne zorum var ki, beni müdahaleye hep zorluyor, neden müdahaleye hep zorluyorlar" şeklinde değiştererek söylüyor. Vatansever, bir karakolda çekilmiş görüntülerinde ise, aile içi şiddet olaylarını hicvederek, "Dermanı haktadır, sende bulunmaz, boşuna ifade almayın memur. Dokunma benim kanayan yarama memur" diyerek olaylara dikkat çekiyor.

Okullarda yaptığı gösterilerde Mustafa Çilekeş ve Sefa Doğanay taklitlerini de başarıyla gerçekleştiren İbrahim Vatansever'in bir panzerin içinde canlandırdığı şov da tıklanma rekoru kırıyor.

kaynak : Bursalı polis memuru İbrahim Vatansever'in videoları,-HABERTÜRK